Nabze Marketing

لینک کوتاه مطلب
فهرست مطالب

قیمت سئو در آژانس های جهانی

هزینه سئو در کشور های خارخی

هزینه خدمات سئو بسته به آنچه شامل می شود متفاوت است. اکثر پروژه های سئو در سال 2021 بر اساس محدوده پروژه بین 750 تا 2000 دلار در ماه هزینه دارند. یک پروژه به صورت کلی بین 5000 تا 30000 دلار متغیر است و نرخ ساعتی مشاوران بین 80 تا 200 دلار در ساعت است.

برای سئو در پروژه های جهانی چقدر باید هزینه کنیم

برای سئو در سطح جهان چقدر باید پرداخت کنم؟

اگر می خواهید ترافیک وب سایت را افزایش دهید، به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و تبدیل ها را افزایش دهید، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) می تواند به شما کمک کند.
با این حال، کسب و کار شما برای سئو چه چیزی باید بپردازد؟
در سال 2021، هزینه متوسط سئو 80 تا 30000 دلار بسته به حوزه، مدت زمان و نوع خدمات است.
به عنوان مثال، سئو ساعتی 80 تا 200 دلار در ساعت هزینه دارد، سئو ماهانه 750 تا 2000 دلار در ماه هزینه دارد و سئو مبتنی بر پروژه 5000 تا 30000 دلار هزینه دارد.
در ادامه بیشتر در مورد تعرفه سئو در سطح شرکت های خارجی و جهانی صحبت می‌کنیم.

هزینه متوسط پروژه سئو در جهان چقدر است؟

در حالی که سئو یکی از مهمترین انواع بازاریابی دیجیتال است که در دسترس شماست، تخمین هزینه های معمولی دشوار است.

با توجه به طیف گسترده کمپین ها، اکثر پروژه های سئو بسته به سطح خدمات بین 400 تا 10000 دلار هزینه دارند. این پروژه ها می توانند از کار با یک مشاور ساعتی گرفته تا استخدام یک آژانس برای سئو ماهانه متغیر باشند.

برای چشم انداز این میانگین، یک کسب و کار کوچک با یک وب سایت 15 صفحه ای معمولاً در انتهای طیف پایین تر قرار دارد.در حالی که یک سایت فروشگاهی با بیش از 50000 محصول باید بودجه بیشتری برای سئو برنامه ریزی کند.

چه چیزی بر قیمت سئو در جهان تاثیرگذار است

چه چیزی قیمت سئو را تعیین می کند؟

عوامل متعددی تعیین کننده قیمت سئو در جهان هستند، از جمله:

1.تجربه آژانس جهانی، پیمانکار یا مشاور

2.محل آژانس، پیمانکار یا مشاور

3.مدل قیمت گذاری  سئو مانند ماهانه یا ساعتی

4.اندازه کسب و کار، مانند راه اندازی یا شرکت

5.مقیاس استراتژی سئو

6.وضعیت استراتژی سئو موجود مانند قدرت پروفایل بک لینک شما

7.اهداف سئو و مسائل دیگر

اغلب متوجه می شوید که متخصصان سئو با تجربه تر، از آژانس ها گرفته تا مشاوران، قیمت های بهینه سازی موتور جستجوی بالاتری دارند. به طور مشابه، یک استراتژی سئو با مقیاس بزرگتر، مانند یک برنامه در سطح سازمانی، هزینه های سئو بالاتری را به همراه خواهد داشت.

هزینه های سئو بر اساس مدل قیمت گذاری بهینه سازی

انواع قیمت های سئو در سطج جهان

بسته به خدمات سئوی که انتخاب می کنید، محدوده پروژه شما و آژانسی که با آن کار می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که از 80 دلار تا بیش از 30000 دلار برای خدمات سئو بپردازید.
وقتی نوبت به قیمت گذاری سئو می رسد، اکثر شرکت های جهانی یکی از این مدل های پرداخت را دنبال می کنند:

pricing seo

پرداخت ماهانه

برای تعرفه ماهانه، مشتریان برای خدمات انتخاب شده سئو هزینه ماهانه پرداخت می کنند. هزینه های سئو برای یک برنامه پرداخت ماهانه از 750 تا 5000 دلار در ماه متغیر است. با این حال، میانگین 750 تا 2000 دلار در ماه است.

قیمت ثابت

خدمات قرارداد با قیمت ثابت به مشتریان این امکان را می دهد که قراردادی را امضا کنند و هزینه تعیین شده ای را برای خدمات خاص سئو بپردازند.

در بیشتر موارد، خدمات قرارداد با قیمت ثابت خدمات سئو زیر را ارائه می دهند:

خدمات مختلف سئو که لازمه تعیین قیمت سئو در جهان است

بر پایه پروژه

قیمت ‌گذاری مبتنی بر پروژه مشابه خدمات مبتنی بر قرارداد است. اما به مشتریان اجازه می‌دهد تا هزینه مشخصی را برای پروژه‌های سئوی سفارشی بپردازند. خدمات سئو مبتنی بر پروژه می تواند از 1000 تا 30000 دلار هزینه داشته باشد. با این حال، میانگین هزینه خدمات سئوی پروژه محور 5000 تا 30000 دلار است.

ساعتی

مشاوره ساعتی به قراردادی اطلاق می شود که در آن مشتریان در ازای خدمات سئو، هزینه ساعتی به آژانس ها پرداخت می کنند. هزینه مشاوره ساعتی سئو بین 100 تا 300 دلار در ساعت متغیر است. با این حال، میانگین 80 تا 200 دلار در ساعت است.
توجه: اگر شرکت های سئو کمتر از ۷۵۰ دلار در ماه برای خدمات سئو هزینه می کنند، باید مراقب باشید. وقتی صحبت از سئو به میان می آید، اغلب آنچه را که بابت نتایج می پردازید دریافت می کنید. آژانس هایی که خدمات سئوی «ارزان» را ارائه می دهند، اغلب فاقد منابع و تجربه هستند که به شما کمک کند بالاترین بازگشت سرمایه ممکن را به دست آورید.
همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که مهم نیست چه برنامه ای را انتخاب می کنید، سئو به زمان نیاز دارد. یک شبه نتیجه را نخواهید دید. همانطور که گفته شد، سئو بسیار ارزشمند است و کسب و کار شما را برای موفقیت بلندمدت قرار می دهد.

چقدر باید برای خدمات سئو در سطح جهانی هزینه کنید؟

مبلغی که برای خدمات سئو می پردازید به اندازه کسب و کار شما و میزان خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد.در حالی که هزینه های سئو از آژانسی به آژانس دیگر متفاوت است.مهم است که به یاد داشته باشید که اغلب در مورد خدمات سئو، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید.

هنگام انتخاب یک آژانس سئو، با انتخاب خدمات سئو ارزان سایت خود را به خطر نیندازید.مانند بسیاری دیگر از صنایع خدمات حرفه ای، مشاوره مداوم با یک رهبر صنعت در سئو گران تر از یک شرکت بی تجربه و اثبات نشده خواهد بود.
در پایان، اهداف شما باید دقیقاً تعیین کنند که چقدر باید برای خدمات سئو هزینه کنید.هرچه وب سایت شما بزرگتر باشد، پروژه سئو گسترده تر خواهد بود. این بدان معناست که شما باید انتظار داشته باشید که برای خدمات سئو هزینه بیشتری بپردازید.
همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که سئو یک استراتژی مداوم است.به جای سرمایه گذاری روی استراتژی های سئو یکباره، باید به یک برنامه سئو ماهانه فکر کنید که سایت شما را تازه نگه می دارد و به آن اجازه می دهد به طور مداوم در بالای نتایج جستجو قرار گیرد.

آیا استانداردی برای قیمت سئو در سال 2021 وجود دارد؟

متأسفانه هیچ استاندارد صنعتی برای قیمت متوسط سئو وجود ندارد.این بدان معناست که هر شرکتی می‌تواند ادعا کند که سئو را انجام می‌دهد و هر قیمتی را که می‌خواهد دریافت می‌کند. این بار در نهایت به عهده مصرف کننده گذاشته می شود تا قیمت عادلانه سئو را تعیین کند، به خصوص اگر هزینه مداوم برای برنامه های سئو ماهانه وجود داشته باشد.

این واقعیت فقط اهمیت درک آنچه را که برای دلارهای بازاریابی اینترنتی خود به دست خواهید آورد را بیشتر می کند. به این ترتیب، می توانید بر اساس بازدهی که انتظار دارید، نتیجه بگیرید که آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر. در نهایت تصمیم شما باید بر اساس ارزش کلی و بلندمدت خدمات سئو باشد.تنوع بسیار زیاد فرصت‌هایی که سئو فراهم می‌کند، دانستن نحوه قیمت ‌گذاری سئو را مهم‌ تر می‌کند.

امیدوارم این مقاله براتون مفید باشه، اگه سوالی دارین میتونین با این شماره ها با ما تماس بگیرین 02188815970 ، 02188815943 و یا در زیر این پست برامون کامنت بذارین 😊🙌

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی