نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

خدمات سئو سایت

انجام خدمات سئو سایت به صورت حرفه ای و تخصصی در نبض مارکتینگ

جالب است بدانید که هرثانیه نزدیک به ۶۳ هزار جستجو توسط کاربران در گوگل انجام می‌شود، به همین دلیل خدمات سئو نیز برای دیده شدن وب سایت شما در بهترین نتایج گوگل حیاتی و الزامی است. اما اینکه برای انجام خدمات سئو وب سایت خود به چه کسی اعتماد کنیم؟ اصلاً سئو سایت چیست و برای آن چقدر هزینه لازم است؟ آیا واقعاً سئو و بهینه سازی سایت می‌تواند به بهبود کسب و کار ما کمک کند؟ و سوالات دیگری که توسط کارشناسان سئو نبض مارکتینگ در این صفحه پاسخ داده شده‌ است. با ما همراه باشید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت به زبان ساده

خدمات سئو و بهینه سازی سایت مجموعه فرآیندهایی ست که به صورت مستمر و پیوسته برای بهینه سازی وب سایت شما در فضای داخل سایت (سئو داخلی) و در فضای خارج از وب سایت (سئو خارجی) انجام می‌شود تا سایت شما بتواند در بهترین نتایج گوگل قرار بگیرد و با دیده شدن توسط کاربران، شما را به سوددهی در کسب و کارتان برساند. نبض مارکتینگ با انجام خدمات سئو به صورت حرفه ای می‌تواند شریک جوان شما برای کسب و کارتان باشد.

خدمات بهبود سئو در داخل وب سایت

مجموعه خدماتی است که در فضای داخلی وب سایت انجام می‌شود. تحقیق کلیدواژه، لینک‌سازی صحیح، بهینه‌سازی عناوین و تگ‌های HTML، بهینه سازی URLها و موارد دیگر از این بخش خدمات است.

خدمات بهبود سئو برای جایگاه کلمات کلیدی

مجموعه فعالیت‌هایی که در خارج از وب سایت انجام می‌شود. آنالیز رقبا، انتشار رپورتاژ، دریافت بک لینک‌های با کیفیت، فعالیت در فروم‌ها، حذف لینک‌های اسپم و دیگر مواردی که از جمله خدمات SEO خارجی ست. برخی شرکت‌ها هستند که هزینه این بخش خدمات را جداگانه از کارفرمایان دریافت می‌کنند اما برخی آژانس‌ها مانند نبض مارکتینگ نیز، این بخش خدمات را جزء قیمت سئو سایت در پروژه‌ها و قراردادهای سئو قید می‌کنند و دیگر هزینه اضافی از کارفرما دریافت نمی‌کنند.

خدمات تکنیکال سئو و افزایش سرعت سایت

خدمات سئو تکنیکال نقطه متمایز رقبای شما در صفحه اول گوگل است. با بهبود موارد فنی و تکنیکال از قبیل سرعت سایت خود، می‌توانید تجربه کاربری UX خوبی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

خدمات تولید محتوای سئو شده برای رتبه یک گوگل

سئو بدون محتوا معنایی ندارد. شاید به جرات بتوان گفت محتوا تمام آن چیزی است که کاربر به دنبال آن است. فروش هم به دنبال ارائه محتوای خوب اتفاق می افتد. محتوایی که نیاز کاربر را برطرف کند موجب می شود کاربر باز هم به سایت شما باز گردد و این یعنی شما بالاتر از رتبه ۱ گوگل قرار گرفته اید! علاوه بر سئو، کار تولید محتوا هم انجام می‌دهیم، آن هم با کلیدواژه های تاپ حوزه کاری شما و کلیدواژه‌ هایی که منجر به افزایش فروش محصولات یا خدمات شما می‌شود.

مزایای خدمات سئو چیست

برگ برنده خدمات SEO در دستان نبض مارکتینگ

افزایش ترافیک واقعی

 افزایش ترافیک طبیعی و ارگانیک سایت شما با هدف گرفتن کلیدواژه‌های کسب و کارتان که منجر به فروش شما می‌شود.

ارائه سئو تضمینی

ارائه تضمین سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل برای کلیدواژه‌های اصلی سایت در مدت زمان تعیین شده.

قرارداد شرکتی و مطمئن

قرارداد مطمئن و قابل فسخ در صورت نداشتن رضایت کارفرما از نتایج و نرسیدن کلیدواژه‌ها به صفحه اول گوگل.

گزارشات ماهیانه و تحلیلی

ارائه گزارشات ماهیانه سئو و فعالیت های انجام شده توسط کارشناسان به همراه تحلیل داده های سرچ کنسول گوگل.

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی توسط مشاورین و کارشناسان نبض مارکتینگ به صورت حرفه ای و بلند مدت از طریق واتساپ و تماس تلفنی

مشاوره و استراتژی اختصاصی

مشاوره و آنالیز حرفه ای برای پروژه های سئو به همراه تدوین استراتژی سئو اختصاصی متناسب با نیاز هر پروژه 

هزینه خدمات سئو منصفانه

قیمت منصفانه انجام خدمات بهینه سازی و سئو سایت با کیفیت بالا در مقایسه با سایر رقبا و شرکت‌های سئو در ایران

پکیج کامل خدمات SEO

خدمات SEO داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال، بازاریابی محتوایی و سئو محلی با پکیج‌های متنوع و متناسب با هر کسب و کار

برای خدمات سئو سایت چقدر هزینه (سرمایه‌گذاری) کنیم؟

یکی از سوالات متداولی که صاحبان کسب و کارهایی که از هر شرکت سئو می‌پرسند، این است که هزینه انجام خدمات سئو برای وب سایت آن‌ها چقدر می‌شود؟ با توجه به این که شرکت‌های سئو تخصص و تجربه یکسانی ندارند، بنابراین قیمت‌هایی که به مشتریان داده می‌شود متفاوت است. این مسئله برای مشتریانی که خیلی هم اطلاعات تخصصی در زمینه سئو ندارند خوشایند نیست! منتهی، مهمترین نکته‌ای که باید بدانید این است که، رزومه و سابقه شرکت سئویی که قرار است پروژه سئو خود را به او بسپارید را باید بررسی و ارزیابی کنید.

قیمت خدمات سئو وب سایت

قیمت خدمات سئو سایت من چقدر می‌شود؟

از مواردی که باید بدانید این است که برای تخمین قیمت انجام خدمات تخصصی سئو موارد زیر تاثیرگذار است:

  • تعداد کلمات کلیدی که قرار است در صفحه نتایج گوگل در بهترین جایگاه (صفحه اول گوگل) دیده شوند.
  • سختی کلید واژه هایی که قرار است پروسه سئو برای آن‌ها انجام شود.
  • فعالیت رقبای شما در زمینه سئو سایت و برندسازی آن‌ها در حوزه فعالیتتان.
  • زمان و جایگاهی که در گوگل برای کلمات کلیدی کسب و کار خود در نظر دارید.

کدام کسب و کارها به خدمات سئو سایت نیاز دارند؟

با توجه به گستردگی سئو در دنیای کسب و کار آنلاین امروز، فکر نمی کنیم دیگر نیاز باشد بگوییم که سئو چیست؟ اگر شما برای کسب و کار خود صاحب یک وب سایت هستید همین کفایت می کند که نیازمند دریافت و انجام خدمات سئو روی وب سایت خود هستید. درست است که سئو تنها یکی از راه های بازاریابی اینترنتی است و با تبلیغات هم می توانید در بسترهای دیگری دیده شوید و به فروش برسید. اما در مشاوره سئو به شما می‌گویند که هزینه تبلیغات کجا؟ و هزینه سئو کجا؟ از طرفی یکی از مهمترین مزیت‌های سئو ماندگاری بالای آن در مقایسه با تبلیغات است بعلاوه که سئو قطعاً هدفمندتر است، درحالیکه تبلیغات این ویژگی را ندارد!

رستوران

رستوران ها و مراکز تهیه غذا

بله رستوران ها و مراکز تهیه غذایی که سایت دارند با توجه به شیوع کرونا توانستند بسیار بیشتر از رستوران هایی که فقط توان پذیرش مشتریان حضوری را دارند سود کنند.

مطب پزشکان

خدمات پزشکی

پزشکان هم در سال های اخیر با استفاده از خدمات سئو تلاش کردند که با آگاهی بخشی بیشتر نسبت به موضوعات مختلف به مراجعان و بیماران خود، را های ارتباطی راحت تری را برای ارتباط با آنها به منظور مطرح کردن مشکلات و تعیین وقت به صورت اینترنتی و … را فراهم کنند. همچنین یکی از مواردی که در سفارش سئو حرفه ای برای این دسته از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد، خدمات SEO و بهینه سازی محلی یا لوکال است. برای مثال کاربران سرچ می کنند بهترین چشم پزشک در سعادت آباد اگر روی این کلید واژه در بخش لوکال کار شده باشد لینک سایت آن پزشک در گوگل مپ نمایش داده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی

با تغییر الگوی خرید مردم و اقبال بیشتر آنها در دوران کرونا به سمت خریدهای اینترنتی فروش فروشگاه های آنلاین رونق بیشتری گرفت. در میان فروشگاه های اینترنتی که، از خدمات بهینه سازی سایت استفاده کردند فرصت و شانس بیشتری برای دیده شدن در فضای گوگل و افزایش ترافیک ورودی و در نهایت فروش و سود بیشتر داشتند.

مراحل انجام خدمات سئو سایت

مراحل انجام خدمات سئو سایت

خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج! مراحل انجام خدمات سئو وبسایت بسیار مهم است. اگر از ابتدا استراتژی درستی برای اجرا وجود داشته باشد امکان ایجاد چالش ها و مشکلات بعدی کم تر است. لیست خدمات SEO که در نبض مارکتینگ بر روی پروژه های سئو انجام می شود شامل مراحل زیر است:

انجام خدمات سئو on-page

انجام خدمات سئو داخلی on-page  شامل مجموعه فعالیت هایی است که در فضای داخلی وب سایت انجام می شود. این فعالیت ها با تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مناسب آغاز می شود. در ادامه با بهینه سازی عنوان و متا تگ های HTML، بهینه سازی URL ها، چینش درست صفحات، طراحی لندینگ پیج های حرفه ای، تدوین استراتژی درست لینک سازی داخلی، نوشتن  alt tag های مناسب ، طراحی ریسپانسیو،تعیین و اصلاح تارگتینگ کیوردهای هدف، بهینه سازی توضیحات متا و دیگر موارد برای بهبود وضعیت سئو سایت تکمیل می شود. بهبود سئو داخلی سایت می تواند هزینه هایی که برای Off-page سایت انجام می شود را کاهش دهد. گاهی با اصلاح لینک سازی داخلی می توان کلمات کلیدی یک پروژه را به صفحه اول گوگل رساند که البته میزان ماندگاری بیشتری هم دارد.  در این میان نکات زیر در رتبه گیری سایت شما تاثیر بیشتری دارد:

تحقیق کلمات کلیدی مناسب

استراتژی اصولی لینک سازی داخلی

بهینه سازی ساختار URL ها

بهینه سازی تگ های HTML

انجام خدمات سئو off-page

با توجه به افزایش فعالیت وب سایت ها در فضای کسب و کارهای آنلاین، رتبه گرفتن و دیده شدن در فضای گوگل دیگر مثل گذشته ساده نیست و تنها با بهبود سئو داخلی نمی توان به این مقصود دست یافت. خدمات SEO خارجی که در نبض برای پروژه شما انجام می شود شامل: آنالیز حرفه ای رقبا ، شناسایی و حذف لینک های اسپم (Disavow)، خرید و انتشار رپورتاژ آگهی، تعامل با سایت ها برای گرفتن بک لینک، انتشار پست در وبلاگ های مهمان، فعالیت در فروم ها، فعالیت در سوشال ها و استفاده از سوشال سیگنال ها و … می شود. در این میان ۴ مورد تاثیر بیشتری بر بهبود رتبه سایت شما دارد:

آنالیز و تحلیل سئو رقبای اصلی

Disavow کردن لینک های اسپم

فعالیت در رسانه های اجتماعی

خرید و انتشار رپورتاژ آگهی

انجام خدمات سئو technical

قرار گرفتن در رتبه های برتر صفحه اول نیازمند یک مزیت رقابتی است تا با ایجاد یک تجربه کاربری لذت بخش بتوانید توجه و اعتماد گوگل را به سمت خود جلب کنید. یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین فاکتورها در ایجاد تجربه کاربری خوب سرعت مناسب وب سایت شماست. خدمات تکنیکال سئو که در آژانس نبض مارکتینگ و توسط سئوکار حرفه ای هر پروژه انجام می‌شود شامل چنین مواردی ست؛ بهبود و افزایش سرعت سایت، نشانه‌گذاری‌های استاندارد، بررسی وضعیت کیفیت هاست و سرور، آنالیز وضعیت structure data، سایت مپ، Robots txt، بهینه سازی تصاویر ، ریسپانسیو بودن تمامی صفحات، فعالسازی amp، بهینه سازی قالب سایت، فشرده سازی کدهای سایت، رفع خطاهای کراولینگ و ایندکسینگ  و… می‌شود که در این ۴ مورد تاثیرگذاری بیشتری بر بهبود تجربه کاربری خواهد داشت:

بهبود و افزایش سرعت سایت

بررسی وضعیت هاست و سرور

بهینه سازی Structure Data

بهینه سازی Site Map و Robots.txt

خدمات سئو و مشاوره سایت

یک فنجان مشاوره سئو مهمان نبض مارکتینگ!

خدمات مشاوره سئو در مجموعه نبض مارکتینگ به صورت تخصصی و حرفه ای توسط مدیران و کارشناسان برجسته سئو انجام می‌شود. کارفرمایانی که قصد دریافت مشاوره از بهترین شرکت سئو در تهران هستند، هم می‌توانند به صورت آنلاین و تلفنی و هم در صورت تمایل مهمان ما در مجموعه باشند و از مشاوره حضوری ما استفاده نمایند.

در مجموعه نبض مارکتینگ هیچ چیز از شما مخفی نمی‌ماند! استراتژی سئو که پس از آنالیز دقیق سایت شما و رقبای اصلیتان برای شما چیده می‌شود و در جلسه مشاوره برای شما توضیح داده خواهد شد تا همه چیز بین ما و شما شفاف باشد. ما شعبده باز که نیستیم! بنابراین از بیان روش‌های بهبودی که برای سایت شما ارائه می‌دهیم ترسی نداریم.

شرکت‌هایی که با بهانه حفظ اسرار، پنهان‌کاری می‌کنند، ممکن است از روش‌های سئو کلاه سیاه بهره بگیرند که این روش ممکن است در کوتاه مدت، شما را به رتبه مدنظرتان برساند اما آینده‌ای نزدیک ممکن است رتبه و حتی سایت خود را از دست دهید! اما بطور خلاصه خدمات مشاوره سئو ما شامل موارد زیر می‌باشد:

تدوین استراتژی اصولی سئو

آنالیز تخصصی و حرفه ای سایت

برآورد هزینه بهینه سازی سایت

پیشنهاد کلمات کلیدی هدفمند

بازاریابی محتوایی تکمیل‌کننده خدمات سئو

انجام خدمات سئو در شرکت ما تنها محدود به سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال نمی شود. بازاریابی محتوایی یکی از مواردی است که بسیار در بهبود وضعیت سئو سایت شما تاثیر گذار است. از جمله خدماتی که در بحث سئو محتوا انجام می شود شامل: تدوین استراتژی محتوا، ایجاد تقویم محتوایی، به روز رسانی محتواهای قبل، تولید محتوای قدرتمند می باشد که، بسیار مهم است زیرا محتوای مناسب که منطبق بر پرسونای مخاطب و با شناخت نیاز او نوشته شود  می تواند با ایجاد تجربه کاربری خوب قدم بزرگی برای رسیدن به رتبه های خوب گوگل را برای آن سایت بردارد.

تدوین استراتژی محتوایی

تولید محتوای بازاریابی شده

ایجاد تقویم محتوایی ماهیانه

بروز رسانی محتواهای قدیمی

خدمات سئو محلی یا نمایش در گوگل مپ

خدمات SEO محلی که با قیمت ارزان هم ارائه می شود می تواند کسب و کار شما را در محلی که مد نظر شماست در صفحه نتایج گوگل بالا بیاورد. فرآیند سئو که روی کلید واژه مد نظر شما انجام می شود می تواند آن را در گوگل مپ هم به نمایش بگذارد.

پروژه سئو سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

فریلنسر

متخصصین سئو (فریلنسرها)

برای انجام خدمات سئو بعضی از صاحبین وب سایت ها به سراغ متخصصین سئوکار می روند و پروژه سئو سایت خود را به آن ها می سپارند. با توجه به اندازه و اهمیت پروژه ای که انجام می شود، میزان شناختی که از آن متخصص دارید و رزمه کاری او این اعتماد می تواند موفق یا غیر موفق باشد. زیرا معمولا در این حالت قراداد و ضمانتی وجود ندارد.

شرکت سئو

شرکت های سئو سایت

با توجه به ریسکی که در این مورد وجود دارد، بیشتر افراد مایل هستند سراغ شرکت‌های سئو بروند. این شرکت‌ها با توجه به قیمت‌های قابل توجه و حساسیت و ریسکی که برای آن کسب‌و‌کار وجود دارد، معمولاً ضمانت بازگشت وجه یا به اصطلاح سئو تضمینی دارند که طی قراردادی بین آن‌ها و کارفرما تنظیم می‌شود. با توجه به مسئولیتی که برای رساندن یک سایت به صفحه اول گوگل وجود دارد، زمان و هزینه سئو سایت توسط مشاور سئو در جلسه مشاوره به کارفرما یا مشتری اعلام می‌شود.  

استخدام سئوکار

استخدام سئوکار

یکی از تمایلی که برای برخی از کارفرماها وجود دارد این است که اقدام به استخدام سئوکار می کنند. یکی از معایبی که این راه دارد را، برخی از افرادی که به ما مراجعه کردند و مطرح نمودند این بوده که به دلیل گسترده بودن پروژه کسب و کارشان تخصص ها و زمان یک و گاهی چند متخصص سئوکار جوابگوی پروژه نبوده است. زیرا یک پروژه سئو نیازمند تیم تولید محتوا، تیم فنی ( تکنیکال )، سئو کار است که هر کدام از این گروه ها گاها نیاز است چندین نفر باشند. به همین دلیل در نهایت تصمیم گرفته اند که به شرکت های سئو مراجعه کنند.

برخی از نمونه کارهای سئو آژانس نبض مارکتینگ

لوازم یدکی الماس پارت

کلیدواژه‌های سئو شده:

تجهیزات زیبایی شفا

کلیدواژه‌های سئو شده:

لوازم کاشت ناخن روناک نیل

کلیدواژه‌های سئو شده:

مؤسسه آتش‌نشانی سد حریق ناجی

کلیدواژه‌های سئو شده:

برای خدمات سئو سایت نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات متداول کاربران در مورد خدمات سئو سایت

مجموعه فرآیندهایی ست که به صورت مستمر و پیوسته برای بهینه سازی وب سایت شما در فضای داخل سایت (خدمات سئو داخلی) و در فضای خارج از وب سایت (خدمات سئو خارجی) انجام می‌شود تا سایت شما بتواند در بهترین نتایج گوگل قرار بگیرد.

ا-افزایش ترافیک واقعی ۲-ارائه سئو تضمینی ۳-قرارداد شرکتی و مطمئن ۴-گزارشات ماهیانه و تحلیلی ۵-پشتیبانی حرفه ای سئو ۶-مشاوره و استراتژی اختصاصی ۷-خدمات سئو با هزینه منصفانه ۸-پکیج کامل خدمات سئو

اگر شما برای کسب و کار خود صاحب یک وب سایت هستید همین کفایت می کند که نیازمند دریافت و انجام خدمات سئو روی وب سایت خود هستید. یکی از مهمترین مزیت‌های سئو، ماندگاری بالای آن در مقایسه با تبلیغات است. بعلاوه که سئو قطعاً هدفمندتر است، درحالیکه تبلیغات این ویژگی را ندارد!

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

خدمات حرفـه‌ای سئـو
با مشـاوره تخصصـی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی