نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

قیمت سئو سایت در اردیبهشت ۱۴۰۱ | آشنایی با هزینه و تعرفه سئو

همه‌ی ما زمانی‌ که به یک مغازه یا فروشگاه مراجعه می‌کنیم، بعد از دیدن محصول موردنیاز و خواندن نام برند، مایل هستیم که قیمت آن را هم بدانیم تا تصمیم بگیریم خریداری کنیم یا خیر؟ حالا مشابه همین مثال، شما وارد یک آژانس خلاقیت به نام نبض مارکتینگ شده‌اید و می‌خواهید از قیمت سئو این آژانس و تعرفه های سئو آن اطلاع پیدا کنید و بدانید هزینه سئو سایت برای شما چقدر می‌شود؟

به همین دلیل در ابتدا توجه شما را به ویدیو زیر جلب می‌کنیم. تا با نحوه قیمت گذاری سئو سایت و انجام پروژه آشنا شوید، تا در ادامه با انتخاب بهترین پکیج سئو بتوانیم افتخار همکاری با شما را داشته باشیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

نحوه تعیین قیمت سئو سایت

در خدمات سئو، قیمت پروژه سئو هر وب سایت با وب سایت دیگر متفاوت است و به چند معیار بستگی دارد که در ادامه به صورت خلاصه و مفید خدمت شما بزرگواران ارائه می دهیم. به‌طور خلاصه معیارهای قیمت سئو بدین صورت است:

۱. هزینه سئو بر حسب سختی کلیدواژه

خب در ابتدا برای قیمت سئو باید مشخص کنیم که سختی یک کلیدواژه چیست؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

سختی کلیدواژه به این معنی است که برای رتبه گرفتن یک عبارت یا کلیدواژه چه مقدار زمان و فعالیت نیاز است تا در نتایج صفحه اول گوگل قرار بگیرد. معمولا درجه سختی با سه فاکتور زیر بررسی می‌شوند:

۱-۱. طول کلیدواژه و تأثیر آن بر روی قیمت سئو سایت

طول کلیدواژه به معنای تعداد کلمات به کار رفته در عبارت نهایی شما به عنوان کلیدواژه می‌باشد و هرچه طول عبارات کمتر باشد درجه سختی کلیدواژه شما بیشتر می‌شود. به علاوه باعث می‌شود که زمان انجام پروژه شما نیز طولانی‌تر شود.

برای مثال کلیدواژه “سئو” از درجه سختی بسیار بالاتری از “لیست قیمت سئو” یا “قیمت پکیج سئو” برخوردار است و البته نکته قابل توجه این است که درصد تبدیل کاربران به مشتری در کلیدواژه‌های بلندتر بسیار بیشتر است.

سئو سایت فروشگاهی

به نظر شما سئو سایت فروشگاهی چه اهمیتی دارد؟

سئو سایت فروشگاهی

۱-۲. میزان جستجوی کلیدواژه و تأثیر آن بر تعرفه سئو

برای هزینه بهینه سازی سایت، میزان جستجو یا ترافیک با تعداد رقبای شما در ارتباط مستقیم است. (مگر کسب و کارهایی که در فضای آنلاین وارد نشده باشند که با توجه پیشرفت فضای مجازی بسیار نادر هستند) و همچنین هرچه رقبای شما بیشتر باشند سایت شما به فعالیت‌های بیشتری نیازمند می‌شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.

۱-۳. میزان رقابت کلیدواژه و تأثیر آن بر هزینه سئو سایت

همانطور که گفته شد معمولا با توجه به میزان جستجو و ترافیک کاربر، رقبا نیز افزایش می‌یابند، و در اینجا رقبای شما سهم مهمی را در سختی کلیدواژه ایفا می‌کنند. بطوریکه هرچقدر رقبا بر روی سایت خود زمان و سرمایه بیشتری گذاشته باشند، به طبع رقابت شدیدتر و کلیدواژه سخت‌تر و تعرفه سئو وب سایت بیشتر به حساب می‌آید.

۲. هزینه سئو بر حسب جایگاه فعلی سایت

هر شرکت سئو یا سئوکاری می‌داند که در بحث قیمت سئو سایت، استراتژی سایت تازه تاسیس با سایتی که روی برخی کلیدواژه ها رتبه دارد و روی آن قبلا کار انجام شده متفاوت است. همینطور به دنباله ی آن لیست قیمت سئو متفاوتی خواهد داشت.

تمامی سئوکاران به این موضوع واقف هستند که افزایش رتبه کلید واژه از صفحه ی دو به یک از افزایش رتبه از صفحه ی سه به دو سخت تر می‌باشد. حتی افزایش رتبه از لینک پنجم به دوم بسیار سخت تر از افزایش رتبه از لینک دهم به پنجم است. 

دلیل این قضیه هم بسیار ساده است. زیرا هرچه قدر به سمت رتبه‌های بالاتر می‌رویم مجبور به رقابت با رقبای سخت تری می‌شویم. بنابراین باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا بتوانیم رتبه‌های برتر گوگل را کسب کنیم.

۳. زمان نتیجه دهی پروژه و تأثیر آن بر تعرفه سئو

خب روال عادی کار به این صورت است که کارشناسان ما با مشاوره سئو سایت شما و با توجه به شرایط فعلی و وضعیت رقبا برای افزایش رتبه یک زمان حدودی ای را برای شما مشخص می‌کنند. تا آن زمان با توجه به پکیج انتخابی شما ( در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم ) به رتبه ی مورد نظر خواهید رسید.

اما ممکن است که سایت شما برای رسیدن به نتیجه و افزایش فروش نیاز داشته باشید که زودتر به یک رتبه خوب برسید. در آن صورت برای سایت شما فعالیت‌های مکملی باید انجام شود که هزینه و قیمت سئو شما را نیز بیشتر می کند اما در زمان کم تری می توانید به نتیجه برسید و فروش خود را افزایش دهید.

۴. تأثیر رتبه کلیدواژه بر روی هزینه بهینه سازی سایت

خب قطعا استراتژی و هزینه سئو سایت تازه تاسیس با سایتی که روی برخی کلیدواژه ها رتبه دارد و روی آن قبلا کار انجام شده متفاوت است و همینطور به دنباله ی آن لیست قیمت سئو متفاوتی خواهد داشت.

تمامی سئوکاران به این موضوع واقف هستند که افزایش رتبه کلید واژه از صفحه دو به یک از افزایش رتبه از صفحه سه به دو سخت‌تر می‌باشد یا حتی افزایش رتبه از لینک پنجم به دوم بسیار سخت تر از افزایش رتبه از لینک دهم به پنجم است.

دلیل این قضیه هم بسیار ساده است، زیرا هرچه قدر به سمت رتبه‌های بالاتر می‌رویم مجبور به رقابت با رقبای سخت تری می‌شویم و باید فعالیت بسیار بیشتر انجام دهیم تا بتوانیم رتبه‌های برتر گوگل را کسب کنیم.

سئو سایت وردپرسی

هزینه سئو سایت وردپرسی چه مراحلی دارد؟

سئو سایت وردپرسی

آیا هزینه سئو سایت منطقی‌ ست؟

خب سفارش سئو سایت می‌تواند به هزینه‌های ماهانه شما اضافه کند. شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا صرف این هزینه برای سئو سایت سایت منطقی است؟

دو جور می‌توانیم برای شما هزینه‌هایی که برای سئو یک سایت می‌کنید را توجیه کنیم. یکی این که شما تصور کنید که برای بازاریابی محصول یا خدماتتون باید یک بازاریاب متخصص استخدام کنید و طبیعتا یک حقوقی باید پرداخت کنید، معمولا تمامی بازاریاب ها به صورت درصدی کار می‌کنند و با توجه به فروش از شما درصد می‌گیرند. 

آیا هزینه کردن برای سئو به صرفه است؟

حالا اگر یک بازاریاب به شما پیشنهاد ماهی ۵ میلیون تومان را بدهد و تضمین کند که فروش شما(تاکید می‌کنم “تضمین افزایش فروش”) را چندین برابر می‌کند بدون درصد بیشتر از فروش آیا حاضر به همکاری نیستید؟

از دیدگاهی دیگر می شود گفت که اگر به شما بگویند محصولی به اسم ” سئو سایت ” وجود دارد که به شما بعد از چند ماه سود خوبی می‌دهد آیا حاضر به صرف قیمت برای سئو سایت نمی‌شوید؟

شک نکنید! همانطور که گفتیم، قیمت سئو سایت در واقع سرمایه گذاری و قدم مهمی است در راستای رشد کسب و کار و افزایش چشمگیر فروش شما. به عنوان مثال شما چطور وارد این صفحه شدید؟ احتمالا کلیدواژه قیمت سئو را سرچ کردید و به این صفحه دسترسی پیدا کردید. روزانه تعداد زیادی از کاربران وارد همین صفحه می‌شوند و با سرچ کلیدواژه قیمت سئو یا هزینه سئو ما را پیدا می‌کنند.

برای کسب و کار شما هم همین صادق ست. با سئو کردن کلیدواژه های سایت خود روزانه انبوه زیادی از مشتریان را می‌توانید به سمت سایت خود جذب کنید. پس بهتره که زودتر اقدام کنید!

قیمت سئو تضمینی، واقعیت یا دروغ؟

هشدار! هنگام استعلام هزینه سئو سایت، فریب تضمین را نخورید.
یکی از مسائل جالبی که برخی اوقات با آن مواجه می‌شویم و لازم دانستیم که با شما هم به اشتراک بگذاریم، مسئله قیمت صفحه اول گوگل و تضمین دادن در پروژه‌های سئو است.

در واقع هیچ یک از سئوکاران جهان نمی‌توانند به شما این تضمین را بدهند که مثلا جایگاه کلیدواژه شما را در رتبه سوم بعد از ۳ ماه نگه دارند. زیرا جایگاه و رتبه کلیدواژه ها دائما در حال تغییر است و دائما جایگاه شما اصطلاحا بالا و پایین می‌شود و تنها تضمینی که در این کار وجود دارد افزایش فروش است که با افزایش تعداد کلیک میسر می‌شود. 

البته این را هم در نظر بگیرید که ممکن است وعده ای که به شما می‌دهند عملی شود و شما برای مدتی رتبه خوبی کسب کنید ولی ممکنه بعد از مدتی کلا از نتایج حذف شوید. این روش   به سئوی کلاه سیاه معروف است. پس مراقب هزینه سئو سایت یا قیمتی که به شما اعلام می‌کنند، باشید!

تعرفه های سئو وب سایت

پکیج اقتصادی

کسب رتبه برای ۱۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۳۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج هوشمند

کسب رتبه برای ۲۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۵۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج راهبردی

کسب رتبه برای ۴۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۱۰۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج پیشرو

کسب رتبه برای ۶۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۲۰۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

خدمات نبض مارکتینگ متناسب با قیمت سئو

با سئو سایت دیگر اهمیتی ندارد که مکان حقیقی فروشگاه یا کسب و کار شما کجا قرار دارد. در واقع بعد از سئو شما همیشه در معرض دید همگان خواهید بود، حتی بیشتر از زمانی که بیلبورد یا خود فروشگاه شما در شلوغ‌ ترین مکان شهر قرار داشته باشد. خب این خیلی عالیه که کسب و کار شما روزانه بازدیدکننده و مشتری داشته باشد. پس قبل از مشاوره و سوال درباره‌ هزینه سئو سایت، با نحوه خدمات ما آشنا شوید یا برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نیاز سنجی و مشاوره برای استراتژی کلیدواژه ها

انتخاب کلیدواژه‌های هر کسب و کاری جزو مهم ترین برنامه‌هایی است که باید به خوبی انجام شود تا پس از رتبه گرفتن کلیدواژه ها، کسب و کارها فروش خوبی داشته باشند. کلیدواژه ها در تعیین قیمت سئو تاثیر دارند.

1
2

گزارش منظم هفتگی و ماهانه

سئوکاران آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ موظف هستند که به صورت منظم در مدت‌های هر هفته و ماهانه گزارش دقیقی را از روند کار پروژه ها به کسب و کارها ارائه دهند که این کار توسط کارشناس سئو پروژه شما انجام می‌شود.

ضمانت کیفیت

در سئو کلیدواژه ها به هیچ عنوان نمی‌توان ضمانت رتبه دقیقی را داد. فقط می‌توانیم ضمانت این را بدهیم که اصولی ترین و حرفه ای ترین کارهای لازم برای رتبه گرفتن انجام می‌شود.

3
4

مشاوره کمپین‌های تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانند روش‌های پر بازده ای برای افزایش مشتری در بازه های زمانی خاصی باشند. ما برای کسب و کار شما بهترین کمپین‌ های تبلیغاتی را فراهم می‌کنیم. هرچند شرکت‌های سئو این مشاوره را در خدمات سئوی خود ارائه نمی‌دهند.

مشاوره رپورتاژ خبری برای برندینگ

بحث رپورتاژ از موضوعات گسترده ای می‌باشد که حتما سعی می‌شود در مقالات دیگر به صورت اختصاصی به آن بپردازیم، اما نبض مارکتینگ هدفمند ترین رپورتاژها را آماده می‌کند. کیفیت رپورتاژ می‌تواند در قیمت سئو تاثیر گذار باشد.

5

مخاطب شناسی

با توجه به تولید محتوای اختصاصی ای که نبض مارکتینگ برای کسب و کارها انجام می‌دهد موظف ست که مخاطبان کسب و کارها را به خوبی بشناسد و بتواند هدفمند محتوا تولید کند.

آنالیز رقبا

جدای بحث قیمت سئو یا هزینه سئو، باید این نکته را بدانید که فضای سئو یک فضای رقابتی است و شما باید از رقیبتان بهتر باشید تا رتبه بهتری کسب کنید. آنالیز رقیب یک اصل مهم در سئو!

7
8

تدوین استراتژی کلی به صورت ماهانه

ماهانه سئوکاران شرکت نبض مارکتینگ به صورت دقیق برنامه یک ماه آینده‌ی سایت ها را برنامه ریزی می‌کنند تا در آن یک ماه کار به بهترین شکل ممکن انجام شود. همچنین این استراتژی ها برای کارفرما ارسال می‌گردد. در واقع کم ترین تعرفه سئو با بیشترین خدمات.

تدوین استراتژی و تولید محتوای اختصاصی

از جمله برنامه ریزی‌ هایی که انجام می‌شود، تدوین استراتژی تولید محتوای اختصاصی است تا در طول ماه کار تولید محتوای اختصاصی بدون مشکل و به بهترین شکل انجام شود.

9
10

تدوین استراتژی لینک سازی خارجی و داخلی

و دیگر برنامه‌هایی که اول هرماه تدوین می‌شود برنامه لینک سازی‌های داخلی و خارجی می‌باشد که باید بدون نقص باشد تا برای سایت مشکلی پیش نیاید. استراتژی بک لینک از موارد حساس این کار می‌باشد.

ساخت بک لینک دستی

برای خرید لینک‌های دوفالو (dofollow) ما به چند برابر تعداد آن ها لینک‌های نوفالو نیاز داریم که سئوکاران سایت ها اقدام به ساخت آن ها می‌کنند.

11
12

غیرفعال کردن لینک‌های مضر خارجی

بسیاری از اوقات رقیبان یا سایت‌های نامربوط به سایت شما لینک‌های دوفالو می‌دهند تا ارزش و اعتبار سایت شما را پایین بیاورند. این مورد در سئو پزشکی که رقابت بسیار است به وضوح دیده می‌شود. یکی از کارهای ما مدیریت این لینک ها است.

برخی از نمونه کارهای نبض مارکتینگ

فروشگاه آنلاین اینکوگروپ

کلیدواژه‌های سئو شده:

فروشگاه اینترنتی بانی باند

کلیدواژه‌های سئو شده:

فروشگاه اتحاد گلس

کلیدواژه‌های سئو شده:

لوازم یدکی الماس پارت

کلیدواژه‌های سئو شده:

برای تعیین قیمت سئو نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات متداول کاربران در مورد هزینه سئو سایت

با توجه به تعرفه سئو معرفی شده در بخش‌های بالاتر می توانید با فرستادن اطلاعات خود هزینه سئو سایت خود را استعلام کنید یا برای قیمت گذاری نهایی می توانید با ما تماس بگیرید. 

با توجه به موضوع مد نظر شما برای افزایش رتبه آن در گوگل ، رقبای شما، طراحی و شمایل سایت شما و انتخاب استراتژی تولید محتوا، برای موضوعاتی ممکن ست ۲ ماه و برای موضوعات سخت تر تا ۱۰ الی ۱۲ ماه زمان ببرد.

فرآیند سئو فرآیندی زمان بر ست و هیچ تضمینی برای رسیدن به رتبه ای مشخص طی زمان مشخص وجود ندارد چرا که فیلتر های گوگل پیوسته در حال تغییر بوده و نمیتوان فعالیت رقبا را نیز پیشبینی کرد. ولی یکی از راه های کسب اطمینان نسبت به شرکتی که میخواهید سئو سایت خود را به آن بسپارید ، تعداد پروژه های موفق آن شرکت ست.

خب این سوال بسیار مهمی است که لازمه حتما جوابش را بدانید، با مراجعه به صفحه ی قیمت سئو در این باره بخوانید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۶ رای
spinner در حال ثبت رای

 1. Avatarرضا گفته؛
  ۱۰:۲۹ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

  خیلی ممنون فقط پرداخت به صورت قسطی هم انجام میشه؟

  • Avatarhamidreza گفته؛
   ۱۰:۳۴ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

   خوشحالم که مورد پسندتون بوده، در مورد پرداخت هم میتونید با مشاورین فروش ما تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن.

 2. Avatarسعید گفته؛
  ۱۰:۴۰ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

  سلام من تازه با وب سایت شما آشنا شدم
  سایت الماس پارت دیدم بسیار خوشم اومد چون بنده هم همین کسب و کار دارم لطفا باهام تماس بگیرید ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۰۰

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۰:۴۴ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

   سلام امیدوارم مطالب براتون مفید بوده باشه
   چشم حتما شمارتون رو ارجاع میدم تا خدمتتون تماس بگیرن.

 3. Avatarیاسر گفته؛
  ۱۰:۴۲ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

  سلام من تماس گرفتم با شرکتتون واقعا عالی بودید ممنون 😍

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۰:۴۵ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

   خوشحالم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم❤

 4. Avatarمهرجو گفته؛
  ۱۰:۴۴ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

  قیمت سئو شما نسبت به خیلی از شرکت ها پایین تر بود ولی از خیلی شرکت ها هم بیشتر، امیدوارم که کیفیت خدمات خوبی داشته باشید

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۰:۴۹ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹

   بله قطعا، چون ما هیچ وقت کیفیت رو فدای قیمت نمی کنیم و به بهترین شکل انجام شدن کار اهمیت بیشتری برای ما داره. ممنون از نظر مفیدتون

 5. Avatarامیرمحمد گفته؛
  ۱۵:۴۴ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

  نمونه کارای سئوتون رو چک کردم واقعا خوب بود. ماشالا به تیم سئوتون .. موفق باشین.

  • Avatarhamidreza گفته؛
   ۱۱:۵۴ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

   ممنون دوست عزیز

 6. Avatarامیرمحمد گفته؛
  ۱۵:۴۶ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

  نمونه کارای سئوتون رو چک کردم واقعا خوب بود. ماشالا به تیم سئوتون .. موفق باشین.

  • Avatarhamidreza گفته؛
   ۱۱:۵۴ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

   خیلی ممنون از لطف شما

 7. Avatarره پویا گفته؛
  ۱۰:۰۰ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱

  نحوه قیمت دهیتون خیلی دقیق به نظر میاد. برای مشاوره باید تماس بگیرم؟

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۲۶ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   خیلی ممنون از لطفی که به ما دارید، بله شما هم میتونید با تلفن های شرکت تماس بگیرید هم میتونید از طریق واتس اپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

 8. Avatarمعین گفته؛
  ۱۵:۴۹ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳

  ممنون از توضیحات خوبتون
  ی سوالی داشتم، برای استعلام هزینه سئو، کارشناساتون چه تایم هایی میتونن جواب بدن؟

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۲۵ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   سلام دوست عزیز، خوشحالیم که تونستیم براتون مفید باشیم.
   برای جواب سوالتون باید خدمتتون عرض کنم که واتس اپ و رایچت پاسخگویی ۲۴ ساعته داره و نهایت تا ۱ الی ۲ ساعت بعد بهتون پاسخ داده میشه و تلفن های شرکت هم روز های شنبه تا چهارشنبه داخل تایم اداری در دسترس هست.

 9. Avatarفاطمه گفته؛
  ۱۵:۴۲ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

  خیلی عالی بود
  جواب سوالمو گرفتم

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۲۷ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   ممنون از نظر لطفتون
   خوشحالیم که براتون مفید بوده.

 10. AvatarMaede گفته؛
  ۱۵:۴۲ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

  سلام، خسته نباشید، می خواستم بدونم قیمت سئو همین پکیج هاست که گذاشتید؟

  • Avatarhamidreza گفته؛
   ۱۵:۵۷ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

   داخل متن خدمتتون عرض شد، پکیج ها پایه هزینه سئو هستند و بعد از آنالیز سایت شما و کلیدواژه هاتون قیمت نهایی اعلام میشه.

   • Avatarمرتضی گفته؛
    ۱۵:۱۱ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸

    یعنی ممکه قیمت ها بیشتر بشه از این پکیج هایی که گفتین

    • Avatarhamidreza گفته؛
     ۱۱:۵۳ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

     بله، با توجه به نکاتی که گفته شد در نحوه قیمت گذاری ممکنه قیمت ها تغییر کنند.درواقع، سئو یک محصول نیست که بتوانیم برای اون قیمت تعیین کنیم، سئو سایت مجموعه ای از خدماته که بسته به سایت شما قیمت گذاری می شود.

 11. Avatarسحر گفته؛
  ۰۸:۴۱ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

  سلام چطور میتونم مشاوره ی سئو بگیرم ؟ بنده سایت آرایشی و بهداشتی دارم و ۱۵ کلید واژه دارم که میخوام صفحه ی اول بین لینک یک تا سه بیام حداقل ، بابت هزینه و مدت زمان پروژه ممنون میشم راهنماییم کنید

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۲۰ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   با عرض سلام و درود خدمت شما
   شما میتونید از طریق واتس اپ یا شماره های درج شده در صفحه یا قسمت تماس با ما با مشاورین ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازمه رو خدمتتون ارائه بدن.

 12. Avatarعلیرضا مردانی گفته؛
  ۰۹:۵۱ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶

  سلام برای تعرفه سئو قطعی باید تماس بگیرم؟

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۲۶ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   سلام دوست عزیز، شما میتونید هم از طریق شماره تماس ها در تایم کاری و هم از طریق واتس اپ و رایچت به طور ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.

 13. Avatarمحمد سلطانی فر گفته؛
  ۰۹:۵۳ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶

  سلام خسته نباشید، میخواستم بدونم قیمت سئو افزایش داشته یا همین پکیج هاست؟

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۲۰:۳۰ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   سلام خیلی ممنون،
   برای استعلام قیمت سئو سایت میتونین تماس بگیرین یا اطلاعات خودتون رو برای ما بفرستین تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن

 14. Avatarمهراد گفته؛
  ۱۴:۴۲ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳

  سلام خیلی ممنون که مدل قیمت گذاری تعرفه سئو رو به خوبی توضیح دادید

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۸:۲۳ ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

   سلام خواهش میکنم،نظر لطفتونه

 15. Avatarمهدی نقدیلو گفته؛
  ۱۱:۲۲ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰

  سلام خسته نباشید، قیمت سئو ثابته؟

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۸:۲۲ ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

   سلام، با توجه به آنالیز کلیدواژه های شما و رقباتون قیمت متفاوته،توضیحات بیشتر داخل متن در قسمت نحوه قیمت گذاری اومده.امیدوارم براتون مفید باشه.

 16. Avatarرضا باباپور گفته؛
  ۱۱:۲۵ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰

  سلام تعرفه پکیج سئو پیشنهادی شما برای سایت تازه تاسیس کدومه میشه راهنمایی کنید؟

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۸:۲۴ ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

   سلام، باتوجه به زمینه کاری و رقبا،میتونه متفاوت باشه، شما میتونید با شماره های درج شده یا از طریق واتساپ با ما در تماس باشید تا راهنمایی کامل خدمتتون ارائه بشه

 17. Avatarعلی رازقی گفته؛
  ۱۱:۲۸ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰

  سلام توضیحاتتون عالی بود، برای اطلاع دقیق تر از تعرفه سئو ای که برای سایت من مناسبه باید از چه طریقی ارتباط برقرار کنم؟

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۲:۲۵ ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

   سلام ممنون از نظر لطفتون، شما میتونید با شماره های درج شده دخل سایت یا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالاتتون در باره تعرفه سئو رو بپرسید.

 18. Avatarعلی گفته؛
  ۱۶:۴۳ ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

  در مورد نحوه قیمت سئو خیلی عالی توضیح دادید ممنون

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۳:۲۹ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

   خواهش میکنم امیدوارم براتون مفید بوده باشه

 19. Avatarسجاد گفته؛
  ۱۵:۰۵ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

  قیمت سئو ی شما بر اساس کلیدواژه حساب میشه یا ماهانه؟

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۳:۲۵ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

   برای اطلاعات بیشتر میتونید از طریق واتس اپ یا شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

 20. Avatarعلی گفته؛
  ۱۵:۰۹ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

  خیلی ممنون از توضیحات عالیتون برای نحوه قیمت گذاری هزینه سئو، در واقع سایت دیگه ای ندیده بودم که انقدر دقیق با جزئیات در باره ی هزینه سئو صحبت منه و همیشه برام سوال بود که سئو کار ها چجوری قیمت گذاری میکنن.

  • Avatarحمیدرضا نظری گفته؛
   ۱۳:۲۴ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

   خیلی ممنون امیدورم که براتون مفید بوده باشه، اگر ابهامب در باره ی هزینه سئو دارید میتونید با شماره های درج شده یا از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید.

 21. Avatarذاکر اسمارت گفته؛
  ۱۲:۴۳ ۱۴۰۰/۰۷/۱۴

  تشکر که ما رو از نحوه قیمت دهی سئو سایت آشنا کردین. اطلاعات خودم رو برای استعلام تعرفه سئو فرستادم و منتظر تماستون هستم

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۱:۵۹ ۱۴۰۰/۱۲/۰۹

   سلام
   خواهش میکنم، ما سعی کردیم کارفرماهای عزیز رو از نحوه قیمت گذاری پروژه های سئو مطلع کنیم.
   بله در اسرع وقت کارشناسان نبض مارکتینگ با شما تماس میگیرند. ممنون از شکیباییتون

 22. سلام دوست عزیز
  در ابتدای آپدیت تقریبا همه افراد تغییراتی رو در رتبه کلیدواژه هاشون مشاهده کردن، ولی خب ما چند تا روش رو شناسایی کردیم که اتفاقا با استفاده از این آپدیت تونستیم کلیدواژه هامون رو به رتبه های بهتری برسونیم و کمکمون کرد.
  برای اینکه سریعتر دیده بشید و این مسئله افت رتبه رو برای مدتی کم اثر کنید، ما براتون خدمات تبلیغات گوگل رو داریم و برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید. تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ | ۰۹۲۲۲۰۴۱۶۲۵

 23. Avatarحامد گفته؛
  ۱۴:۱۳ ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

  خیلی ممنون از توضیحات کاملتون برای قیمت سئو

  • آژانس خلاقیت نبض مارکتینگآژانس خلاقیت نبض مارکتینگ گفته؛
   ۱۸:۳۶ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

   خواهش می‌کنیم. خوشحالیم که براتون مفید و کاربردی بود

 24. Avatarرضایی گفته؛
  ۱۲:۰۰ ۱۴۰۰/۰۸/۱۱

  شما خدمات سئو انجام میدید؟ قیمت سئو کردن سایت؟

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۲:۰۹ ۱۴۰۰/۱۲/۰۹

   بله جناب رضایی
   لطف کنین فرم همین صفحه تعرفه سئو رو برای ما پر کنین تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن

 25. Avatarشفیعیان گفته؛
  ۱۷:۳۳ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶

  با سلام و احترام
  ممنون از مباحث و مطالب مفیدتان
  ما در سایت امور آموزش مجتمع مس سرچشمه، دوره های آموزشی متعددی داریم. هزینه سئو سایت من چقدره؟

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۲:۰۷ ۱۴۰۰/۱۲/۰۹

   سلام جناب شفیعیان
   تشکر از شما وقت گذاشتید و محتوای ما رو مطالعه کردید.
   لطف کنید از طریق ” فرم استعلام هزینه سئو ” اطلاعاتتون رو ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 26. Avatarامیر گفته؛
  ۱۲:۱۳ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

  سلام ممنونم از مطالب سایتتون.چطور میتونم باهاتون همکاری کنم؟تعرفه های و قیمت سئو تون رو دیدم و میخواستم باهاتون صحبت کنم

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۲:۲۹ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

   سلام.ممنونیم کاربر گرامی که مطالب را مطالعه کردید شما میتوانید داخل چت آنلاین با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید یا با شماره ی ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ تماس بگیرید

 27. Avatarعلی فرهادی گفته؛
  ۱۲:۱۵ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

  سلام ممنون از محتوای خوبی که نوشتین. یه سوال دارم من ۵ تا کلید واژه سخت دارم که میخوام بیاد صفحه اول هزینه سئو این کلید واژه ها چقدر میشه؟

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۲:۳۲ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

   سلام دوست عزیز.خ.شحالیم که مطالعه کردید و براتون مفید بود.سختی کلید واژه ها بستگی به حوزه فعالیتتان داره و خود سختی کلمات در حوزه های مختلف متفاوت هستند.شما میتونید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با به شماره تماس ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ ارتباط برقرار کنید

 28. Avatarعلی فرهادی گفته؛
  ۱۲:۱۷ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

  سلام ممنون از محتوای خوبی که نوشتین. من یه سایت فروشگاهی دارم برای اینکه قیمت سئو برای بهینه سایتم مشخص بشه چطور میتونم از شما مشاوره بگیرم؟

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۲:۳۳ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

   سلام کاربر محترم.شما میتونید از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و شماره تماس خودتون رو قرار بدید تا با شما تماس بگیرند یا با شماره تماس های ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ تماس حاصل فرمایید

 29. Avatarardalan گفته؛
  ۱۲:۲۳ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

  مرسی خیلی جالب بود.اطلاعات زیادی از سئو نداشتم و میخواستم بدونم بدونم چطور میتونم فروشم افزایش بدم که با سایت شما و مفهوم سئو آشنا شدم.البته ما یک سایت داریم اما خب هیچ رتبه ای نداره تو گوگل و باید سئو بشه.هزینه سئو برای سایتی مثل ما که یک سایت کوچیک هست چه پلنی رو پیشنهاد میدید شما؟

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۲:۳۵ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

   سلام دوست عزیز.خوشحالیم که با مفهوم سئو توسط سایت ما آشنا شدید.شما میتونید با کارشناسان ا صحبت کنید و مشاوره بگیرید که در درجه اول متوجه بشید آیا شما نیاز به سئو دارید یا باید سمت روش های دیجیتال مارکتینگ بروید.برای برآورد هزینه و قیمت سئو هم مهم است که حوزه فعالیت شما و رقابیتان و سختی کلید واژه های مشخص شود و کلماتی که می‌تواند برای کسب و کارتان سود آور باشد شفاف شوند.سپس هزینه کرد.

 30. Avatarتیرداد گفته؛
  ۱۴:۳۴ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

  با سلام خدمت شما…
  پرداخت بصورت ۲ ماه ۲ ماه هست پرداخت با چک؟

 31. Avatarفرهادی گفته؛
  ۱۴:۵۹ ۱۴۰۰/۱۲/۱۱

  سلام قیمت سئو سایت وردپرسی چقدره؟

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۰:۴۹ ۱۴۰۱/۰۱/۱۰

   سلام
   برای استعلام هزینه سئو سایتتون لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ تماس بگیرید یا اطلاعات خودتون رو از طریق فرم درخواست قیمت سئو برای ما ارسال کنید.

 32. Avatarاحمدزاده گفته؛
  ۱۵:۰۰ ۱۴۰۰/۱۲/۱۱

  ممنون از توضیحاتی که درخصوص نحوه قیمت گذاری سئو سایت دادین. فقط یک سوال داشتم برای استعلام هزینه سئو باید مبلغی رو پرداخت کنیم؟

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۱:۰۱ ۱۴۰۱/۰۱/۱۰

   خواهش میکنم
   ما هم از شما تشکر میکنیم که زمان گذاشتید و به دقت مطالعه کردین.
   درجواب سوالتون هم باید بگم خیر! نبض مارکتینگ برای استعلام قیمت سئو مبلغی رو دریافت نمیکنه و علاوه بر استعلام هزینه سئو سایت شما، مشاوره سئو هم به صورت کاملا رایگان انجام میشه
   در صورت دریافت مشاوره رایگان هم میتونید از طریق فرم همین صفحه اطلاعاتتون رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 33. Avatarارش گفته؛
  ۱۵:۰۲ ۱۴۰۰/۱۲/۱۱

  بسیار عالیست

 34. Avatarهمتی گفته؛
  ۱۷:۵۸ ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  نبض مارکتینگ هم هزینه سئو رو در سال ۱۴۰۱ تغییر داده آیا؟

 35. Avatarshadi گفته؛
  ۱۲:۲۷ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴

  من چند نمونه از سایت های سئو شده توسط شمارو دیدم خیلی خوشم اومد . طراحی سایت هم انجام میدید درسته؟

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۴:۵۵ ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

   عرض سلام و ادب
   ممنون از نظر شما، بله طراحی سایت هم انجام میدیم. لطف کنید از طریق رایچت یا واتساپ با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پکیج اقتصادی سئـو

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می‌گیریم.