نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

seo-example

گزارش مقدماتی

اگر به دنبال دلیل یا الهام‌گیری برای راه‌اندازی استراتژی سئوی خود هستید، بیش از این به دنبال آن نباشید، چرا که ما در اینجا با چند نمونه کار سئو، آن را پوشش داده‌ایم. بدون شک جستجو یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی دیجیتال در حال حاضر است، زیرا می توان از آن برای افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری استفاده کرد. این امر باعث می شود که کمپین های بازاریابی محتوا و سئو برای هر صاحب کسب و کاری با یک استراتژی رشد بلند مدت بسیار مهم باشد.

اکثر مردم تصمیم می گیرند کل بودجه خود را روی تبلیغات پولی شرط بندی کنند. حضور آنلاین عالی برای تجارت شما کمک می‌کند، بلکه می‌تواند نتیجه نهایی شما را نیز افزایش دهد. به نظر نمی آید ۹ماه زمان زیادی برای انتظار جهت گرفتن نتیجه ۱۰۰% ارگانیک باشند. کمپین‌های اولیه سئو نیاز به تلاش اولیه دارند. دیدن نمونه هایی از کمپین های سئو راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه عملکرد سئو برای هر کسب وکاری است. به ۵ نمونه از آنها نگاهی می اندازیم.

چرا نبض مارکتینگ؟

نبضِ مارکتینگ، یک آژانس خلاقیت با چند تیم متخصص و پویاست که در زمینه‌های خدمات بازاریابی دیجیتال فعال است.

در حال حاضر تیم‌های تولید محتوا، طراحی سایت، شبکه‌های اجتماعی و تیم کارشناسان سئو در کنار هم هستیم تا به صورت تخصصی و با هزینه‌ای مناسب، در حوزه‌های مختلف به فعالیت بپردازیم.

۱- افزایش ۲۲درصدی یک تجربه ارگانیک

اولین کمپین یا نمونه کار سئو که باید برای بهبود ترافیک و دید ارگانیک وب سایت شما در نظر گرفته شود، اصلاح خود سایت است. هیچ کس وب سایتی را که شلخته به نظر می رسد دوست ندارد. به گفته ادوبی، در واقع، حدود ۳۸ درصد از کاربران، اگر طراحی ضعیفی از وب سایت داشته باشد، دیگر از آن بازدید نمی کنند. هدف گوگل ارائه بهترین نتایج ممکن به کاربرانش است. این بدان معناست که آنها به وب سایت هایی علاقه دارند که تجربه کاربری عالی (UX) دارند. تعریف ما از اینکه سئو چیست با تجربه کاربری خوب معنا می‌یابد. اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید، باید یک طراحی وب سایت عالی و UX داشته باشید.

برای مثال: شرکتی در آمریکا وجود دارد (AEB) که به هدف انتقال ارزش میان کشاورزان و مصرف کنندگان تاسیس شده است.

چالش‌ها:

AEB به شدت به ترافیک ارگانیک برای افزایش آگاهی و تحریک تقاضا برای مصرف تخم مرغ متکی بود. با این حال، سال به سال، وب سایت آن کاهش ترافیک و دید ارگانیک را نشان داد. این سبب شد، متقبل هزینه سئو سایت خود شود.

راه حل‌ها:

AEB وب‌سایت خود را اصلاح کرد تا آن را جستجوگرتر کند، از طریق استراتژی سئو به حداکثر رساند، یک استراتژی کلمه کلیدی یکپارچه در سراسر سایت ایجاد کرد، هدف کاربر را کشف کرد، محتوای وب‌سایت را سازمان‌دهی کرد، UX را بهبود بخشید، و بخش‌هایی از وب‌سایت قدیمی را حذف و ادغام کرد.

اولین کمپین یا نمونه کار سئو که باید برای بهبود ترافیک و دید ارگانیک وب سایت شما در نظر گرفته شود، اصلاح خود سایت است. هیچ کس وب سایتی را که شلخته به نظر می رسد دوست ندارد. به گفته ادوبی، در واقع، حدود ۳۸ درصد از کاربران، اگر طراحی ضعیفی از وب سایت داشته باشد، دیگر از آن بازدید نمی کنند. هدف گوگل ارائه بهترین نتایج ممکن به کاربرانش است. این بدان معناست که آنها به وب سایت هایی علاقه دارند که تجربه کاربری عالی (UX) دارند. اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید، باید یک طراحی وب سایت عالی و UX داشته باشید. تجربه خوب کاربری را می‌توان یکی از مهم‌ترین خدمات سئو سایت در نظر گرفت. 

نتایج:

اصلاح وب‌سایت باعث شد تا هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو، محتوای وب‌سایت AEB به سرعت و آسانی کشف شود. این باعث بهبود تجربه کلی بازدیدکنندگان در وب سایت شد. این شرکت رشد ۸۷ درصدی در ترافیک تلفن همراه، ۲۲ درصد افزایش در ترافیک وب سایت و افزایش ۳۹ درصدی در اشتراک گذاری دستور غذا ثبت کرده است.

۲- وبلاگ نویسی بهتر، ۸۴ رتبه افزایش در CTA:

CTA، رفتن به مرحله را مد نظر دارد که بازاریابان دیجیتال از بازدیدکنندگان یا مخاطبان خود، می خواهند که انجام دهند. بدون یک CTA واضح در صفحات وب یا فرود شما، ممکن است مخاطبان ندانند که بعد از بازدید از صفحه شما دقیقاً چه کاری انجام دهند. با مشاهده یک نمونه کار سئو موفق میتوان این مورد را درک کرد.

مثال: شرکت Kids Klub Dentistry، خدمات دندان‌پزشکی مقرون به صرفه را ارائه می‎‌دهد.

چالش‌ها:

می خواست دید وب سایت خود را در رتبه‌بندی موتورهای جستجوی محلی تنها با هدف جذب بیماران بیشتر و افزایش دید و قدرت آنلاین افزایش دهد و در نهایت در ROI (نرخ بازگشت سرمایه) به حداکثر برسد.

راه حل‌ها:

این تیم با یک شرکت سئو کار کرد تا استراتژی سئوی رقیب خود را تجزیه و تحلیل کند و تحقیقات استراتژیک کلمات کلیدی را انجام دهد. ابتدا، مطب دندانپزشکی وب سایت را بهبود بخشید تا اطمینان حاصل شود که عناوین، سرفصل ها، محتوا و کلمات کلیدی به درستی بهینه شده اند.

در این نمونه کار سئو، آنها همچنین طرحی را برای دریافت نظرات آنلاین بیشتر از مشتریان توسعه دادند. این امر نه تنها باعث بهبود شهرت برند آنها و بهبود قابلیت اعتماد آنها می شود، بلکه به بهبود رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) آنها کمک می کند. گوگل همیشه به دنبال سیگنال هایی است که به آنها در تعیین بهترین رتبه برای یک وب سایت کمک می کند. اینجا نقش و جایگاه مشاوره سئو مشخص می‌شود.

نتایج:

کمپین آنها تعامل مشتری را بهبود بخشید. تنها در یک سال، رتبه بندی آنلاین Kids Klub Dentistry بیش از ۸۴ رتبه افزایش یافت. با بهبود رتبه‌بندی، آنها توانستند ترافیک ارگانیک را تا بیش از ۱۷ درصد افزایش دهند.

مشاوره طراحی سایت

قبل از اینکه دست به انجام هرکاری بزنیم، اول در موردش اطلاعات جمع میکنیم، مشورت میکنیم و بعد تصمیم میگیریم در موردش. میتونید همین الان به صورت کاملا رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید!

کافیه با ما به عنوان یک شرکت سئو تماس گرفته یا شماره خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن😊

ما منتظر سفارش سئو سایت شما هستیم.

تیم طراحی سایت و سئو نبض مارکتینگ

۳- سئوی دو طرفه:

America’s Best یک برند مراقبت از چشم در سراسر کشور با بیش از ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی است. آن‌ها برنامه‌های رشد تهاجمی داشتند و تبلیغات چاپی محلی و ترافیک ورودی نتایجی را که می‌خواستند ارائه نمی‌کردند. آنها به یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قوی‌تر نیاز داشتند. اینجا بود که نیاز به صرف هزینه صفحه اول گوگل را برای خود لازم دانستند تا به یک نمونه کار سئو برای دیگران تبدیل شوند.

America's BestT، برندی آمریکایی که محصولاتی جهت مراقبت از چشم توزیع می‌کند.

Eye-simple

چالش‌ها:

AEB به شدت به ترافیک ارگانیک برای افزایش آگاهی و تحریک تقاضا برای مصرف تخم مرغ متکی بود. با این حال، سال به سال، وب سایت آن کاهش ترافیک و دید ارگانیک را نشان داد.

راه حل‌ها:

AEB وب‌سایت خود را اصلاح کرد تا آن را جستجوگرتر کند، از طریق استراتژی سئو به حداکثر رساند، یک استراتژی کلمه کلیدی یکپارچه در سراسر سایت ایجاد کرد، هدف کاربر را کشف کرد، محتوای وب‌سایت را سازمان‌دهی کرد، UX را بهبود بخشید، و بخش‌هایی از وب‌سایت قدیمی را حذف و ادغام کرد.

خارج از سایت، آنها بر به روزرسانی و بهینه سازی دایرکتوری های آنلاین و توسعه یک کمپین قوی لینک سازی تمرکز کردند. کمپین لینک سازی خارجی به آنها کمک کرد، تا قدرت خود را در صنعت افزایش دهند و همچنین رتبه صفحه خود را بهبود بخشند. باید ذکر کرد که کارشناس سئو، باید از ابزارهای مرئی و نامرئی خود در اینجا استفاده کند.

نتایج:

در این نمونه کار سئو شاهد هستیم که استراتژی جدید سئو آنها در توانست نتایج چشمگیری ارائه دهد. آنها توانستند ۱۲۰ کلمه کلیدی مورد نظر خود را در صفحه اول قرار دهند. در نتیجه، آنها شاهد افزایش ۴۰ درصدی در ترافیک وب سایت و افزایش ۳۱ درصدی در بازدید از صفحه بودند.

میتوانید برای شرکت خود اگر در تهران هستید. با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر با ما، کافی است روی دکمه های زیر کلیک کنید تا یکی از بهترین شرکت‌های سئو در تهران را بیابید. 

۴- بهبود ساختار سایت

بهبود ساختار وب سایت همیشه اولین قدم در هر کمپین سئو است. این رویکرد به عنوان یک نمونه کار سئو موفق، به شرکت آجر بلدن کمک کرد تا به نتایج عالی دست یابد. این بهینه سازی، مربوط به سئو سایت‌های فروشگاهی می‌شود.

The Belden Brick Company، بزرگترین تولید کننده آجر خانوادگی در ایالات متحده است.

brick-belden

چالش‌ها:

با توجه به کاتالوگ محصولات عظیم خود، شرکت آجر بلدن صفحات وب بسیاری دارد. این امر باعث شده است که این شرکت به‌روزرسانی وب‌سایت موجود خود را دشوار کند. باید کاری می‌کردند که باعث افزایش ترافیک سایت شان می‌شدند.

راه حل‌ها:

با توجه به اندازه وب‌سایت بلدن و صفحات آن، این نمونه کار سئو، نیاز به یکپارچگی وجود دارد. در باطن، توسعه دهندگان همچنین کدهای HTML و CSS و همچنین محتوای قالب بندی شده را بهینه و پاکسازی کردند. به نوبه خود، این منجر به قابلیت استفاده و نرخ تبدیل بهتر وب سایت شد.

نتایج:

طی ۱۲ ماه قرارداد سئو سایت که شرکت آجر بلدن بست، افزایش بیش از ۸۵ درصدی بازدیدکنندگان تبدیل شده را تجربه کرد. همچنین تعداد بازدیدکنندگان تکراری افزایش یافته است.

۵- افزایش بازدید روزانه

بیل گیتس می گوید: «محتوا پادشاه است» و کلمات کلیدی برای هر کمپین سئو بسیار مهم هستند. مالدیو سفر، هر دو مورد را استفاده کرد و چرخش بزرگی را در ترافیک ارگانیک تجربه کرد. این تجربه نیز میتواند، سئو سایت پزشکی هم باشد. سئو محدودیت ندارد.

Maldives Traveller، در صنعت گردشگری مالدیو فعالیت می‌کند که مخاطبان از فعالیت‌های این آگاه می‌کند.

چالش‌ها:

این شرکت گردشگری با مشکلی مواجه شد که برخی از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال موجود آن نتایج مطلوب را به همراه نداشت.

راه حل‌ها:

محتوای وب سایت و استراتژی SEO خود را با استفاده از مرتبط ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی بهبود بخشید. این شرکت درگیر تحقیقات گسترده کلمات کلیدی برای تعیین کلمات کلیدی هدف مناسبی بود که بتوانند به بالاترین رتبه دست یابند.

نتایج:

این شرکت با نگاهی به استراتژی های جدید کمپین سئو توانست، تعداد بازدیدکنندگان در روز را بیش از ۴۰ درصد افزایش دهد. البته این امر باعث افزایش آگاهی از برند نیز شد.

نمونه کار سئو وب سایت نبض مارکتینگ

 الماس پارت

کلیدواژه ها:

روناک نیل

کلیدواژه ها:

ایمن آراز

کلیدواژه ها:

لاین حرکت

کلیدواژه ها:

سخن آخر

برخی از بهترین نمونه‌ کارهای سئو یا کمپین سئو برای الهام بخشیدن به کمپین بعدی شما را در اختیار دارید. این کمپین‌ها ثابت می‌کنند که سئو همچنان کار می‌کند، صرف نظر از حوزه یا صنعتی که ممکن است در آن فعالیت کنید. افزایش تعداد بازدیدکنندگان، رشد مثبت در فروش محصولات و افزایش نرخ تبدیل و افزایش سئو، همه شواهدی هستند که نشان می‌دهد، کمپین‌های سئو، فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال موثر برای هر کسب‌وکاری هستند.

دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی