نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

برای خدمات سئو اقدام کن، برای مشاوره سئو عجله

برای خدمات سئو اقدام کن، برای مشاوره سئو عجله!

با گسترش استفاده از اینترنت و موتورهای جستجو به‌خصوص در سال‌های اخیر که گرفتار ویروس کرونا شدیم، بسیاری از کسب‌وکارها به این فکر افتادند تا با راه‌اندازی وب‌سایت، خدمات و محصولات خود را به‌صورت اینترنتی ارائه دهند. اما آیا راه‌اندازی بدون سئو سایت، به‌تنهایی برای رسیدن به درآمدهای بالا کافی است؟

رسیدن به درآمدهای چند صد میلیونی با سئو گوگل

برای رسیدن به درآمدهای بالا در کسب‌وکارهای آنلاین لازم است که شما در فضای گوگل به چشم بیایید و دیده شوید. سئو و بهینه‌سازی سایت روش ارگانیکی است که با بهره‌مندی از آن و بهبود رتبه می‌توانید در فضای گوگل بهتر و بیشتر دیده شوید.

همچنین می‌توانید با استفاده از مشاوره سئو به‌عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات سئو میزان بازدیدهای سایت خود را افزایش دهید و به درآمدهای چند صد میلیونی در ماه دست یابید. در ادامه بیشتر در مورد بهینه‌سازی سایت و اهمیت آن برای شما توضیح می‌دهیم.

برای خدمات سئو اقدام کن، برای مشاوره سئو عجله

چرا برای سئو اقدام کنم؟

سئو و بهینه‌سازی سایت موضوع ترند و جذاب دنیای امروز کسب‌وکارها است. اگر ساده بخواهیم بگوییم که سئو یعنی چه؟ یک مثال واقعی برای شما می‌زنیم.

زمانی که شما به دنبال چیزی هستید معمولاً در گوگل که بزرگ‌ترین موتور جستجوی دنیاست، سرچ می‌کنید تا اطلاعاتی را به دست بیاورید. معمولاً هم روی لینک‌های اول نتایج جستجو کلیک می‌کنید. اما چطور بین تمامی وب‌سایت‌های موجود یکی در رتبه اول و دیگری در رتبه ۱۰۰ قرار می‌گیرد؟!

قرارگرفتن در این جایگاه‌ها طبیعتاً شانسی نیست. وب‌سایت‌هایی که به گوگل ثابت کنند لیاقت این جایگاه‌ها را دارند، گوگل به آنها رتبه خوبی می‌دهد. خب چطور می‌توانید ثابت کنید؟

اینجاست که به سئو می‌رسیم. در واقع خدمات سئو مجموعه‌ای از عملیات‌هایی است که به‌صورت پیوسته برای سایت شما انجام می‌شود و آن را برای موتورهای جستجو (گوگل) بهینه می‌کند. بدین‌ صورت در بهترین رتبه‌های نتایج جستجو قرار می‌گیرید و بیشتر دیده می‌شوید که نتیجه این اتفاق، افزایش فروش محصولات و خدمات شماست.

سئو از نان شب هم واجب‌تر است!

اهمیت سئو برای کسب‌وکارهای آنلاین از نان شب هم برای آنها بیشتر است. زیرا با انجام عملیات بهینه‌سازی سایت است که یک وب‌سایت می‌تواند لیاقت خود را به گوگل برای کسب رتبه‌های بالاتر ثابت کند.

از آن جایی که در هر حوزه کاری تعداد زیادی رقیب برای شما وجود دارد، بدون بهینه‌سازی و سئو سایت نمی‌توانید در جایگاه خوبی از صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید. با قرارگرفتن در بهترین رتبه‌های گوگل می‌توانید میزان بازدید سایت خود را به‌صورت ارگانیک افزایش دهید و با افزایش تعداد ورودی‌های سایتتان هم میزان درآمد و سود کسب‌وکار خود را افزایش دهید.

برای خدمات سئو اقدام کن، برای مشاوره سئو عجله

قدم‌به‌قدم سئو تا رسیدن به صفحه اول گوگل

برای بهینه‌سازی سایت خود لازم است یک سری گام‌هایی را طی کنید.

قدم اول اینکه مشکلات فنی و تکنیکالی سایت خود را حل کنید تا سایت شما در وضعیت مناسبی قرار بگیرد. در گام بعدی وضعیت داخلی سایت خود را بهبود دهید. در قدم آخر هم باید یک سری اقدامات در فضای خارج از وب‌سایت تحت عنوان سئو خارجی انجام دهید تا وضعیت رتبه‌های کلیدواژه‌های هدف سایت شما بهبود پیدا کند و در صفحه اول گوگل دیده شوید.

البته شما می‌توانید با استفاده از خدمات یک شرکت یا تیم متخصص سئو، بهترین استراتژی را برای سئو سایت خود داشته باشید و این گام‌ها را به‌صورت موازی باهم پیش ببرید.

برای خدمات سئو، به هر شرکتی اعتماد نکنیم!

همان‌طور که گفتیم باتوجه‌به حساسیتی که در استفاده از روش‌های سئو وجود دارد مهم است که شرکت درستی را برای انجام خدمات سئو انتخاب کنید تا بتوانید با خیال راحت به او اعتماد کنید. شما باید وضعیت سایت شرکت سئویی که می‌خواهید با او همکاری کنید را بررسی نمایید و ببینید چه میزان ترافیکی را از سمت موتورهای جستجو (گوگل) دریافت می‌کند. آیا توانسته روی کلیدواژه‌های اصلی کسب‌وکار خودش در صفحه اول نتایج باشد؟ چه مدتی است که فعالیت می‌کند؟

قدمت یک برند بسیار مهم است. کسی که یک شب است آمده، چه‌بسا که یک‌شبه هم برود! همچنین وضعیتی که مشتریان قبلی شرکت دارند را بررسی کنید. ببینید بندهای قرارداد سئو شرکتی که می‌خواهید با آنها همکاری کنید چیست؟ اگر می‌توانید با یک وکیل در مورد جنبه قانونی آنها صحبت کنید. هر چه باشد شما کسب‌وکارتان و حاصل زحمت سال‌ها تلاش خود را قرار است به آن شرکت بسپارید. با جمع‌بندی این موارد می‌توانید تصمیم درستی بگیرید و یک شرکت سئو متخصص را انتخاب و با خیال راحت به او اعتماد کنید.

برگ برنده سئو دست کیه؟

مهم‌ترین اقدامی که برای سایت شما باید انجام شود تا کلیدواژه‌های هدف شما بتوانند در نتایج گوگل رتبه خوبی را به دست بیاورند، داشتن یک استراتژی سئو حرفه‌ای و تخصصی است. اما آیا خودتان می‌توانید برای سئو سایتتان استراتژی بچینید؟ آیا می‌دانید برگ برنده‌شدن شما در نتایج گوگل چیست؟ یا رقبای شما برای ماندن در صفحه اول گوگل چه اقداماتی انجام داده‌اند؟

در کنار تمامی این اقدامات SEO، داشتن یک مشاور سئو می‌تواند این مسیر را هموارتر و آرزوی رسیدن به صفحه اول گوگل را برای سایت شما به واقعیت تبدیل کند.

به همین دلیل است که می‌گوییم یکی از مهم‌ترین موارد در خدمات سئو، استفاده از مشاوره است تا بتواند بهترین استراتژی ممکن را برای سایت شما بچیند. حال متوجه شدید که برگ برنده سئو یک سایت در دستان کیست؟

برای خدمات سئو اقدام کن، برای مشاوره سئو عجله

تا رقبا جلو نزدن، برای مشاوره سئو عجله کن!

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین خدمات سئو است که شرکت‌های سئو ارائه می‌دهند. کدام کاری را سراغ دارید که بدون برنامه‌ریزی و مشاوره بتواند به موفقیت برسد؟ سئو سایت که دیگر جای خودش را دارد!

بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها گمان می‌کنند که سئو بعد از طراحی و راه‌اندازی سایت است که شروع می‌شود. غافل از این که کسب‌وکارهای آنلاین موفق بهترین استراتژی سئو را از قبل از شروع طراحی سایت می‌چینند. به‌این‌ترتیب چالش‌ها و مشکلاتی که بعدها با آن مواجه می‌شوند کم‌تر می‌شود و هم فعالیت‌هایی که برای بهبود و بهینه‌سازی سایت انجام می‌شود، نتیجه خیلی بهتری خواهد داشت.

اما برای سئو سایت سراغ چه کسی باید رفت؟ چطور می‌توان به یک مشاور سئو اعتماد کرد؟ چه انتظاراتی می‌توانیم از مشاور داشته باشیم؟ اصلاً یک مشاور سئو چه وظایفی دارد؟

تدوین نقشه راه؛ گالیور یا مشاور سئو؟

مشاور سئو فردی است که در حوزه سئو تخصص و دانش کافی دارد. او یک استراتژی و درواقع یک نقشه راه برای موفقیت کسب‌وکار شما در زمینه سئو سایت را تنظیم می‌کند و در جلسه مشاوره به اطلاع شما می‌رساند.

تمام آنچه در این استراتژی و نقشه راه تدوین می‌شود منطبق بر قوانین گوگل و به‌روزترین متدهای دنیا انجام می‌شود. همچنین مواردی که تنظیم می‌شود بعد از بررسی بازار حوزه کسب‌وکار شما و درنظرگرفتن میزان فعالیت رقبای شما از نظر سئو و همچنین برندینگ انجام می‌شود.

البته بسته به اینکه در چه زمینه‌ای اقدام به گرفتن مشاوره می‌کنید هم این خدمات برای شما متفاوت است، زیرا گاهی مشاوره برای عیب‌یابی و یا حل یک چالش انجام می‌شود.

برای سئو کردن سایتم، چقدر هزینه در نظر بگیرم؟

هزینه و قیمت در هر تصمیمی تأثیرگذارترین عامل است. شرکت‌های سئو مختلف برای خدمات سئو که ارائه می‌دهند قیمت‌های متفاوتی دارند، زیرا دانش، تجربه و سابقه شرکت‌ها با هم متفاوت است.

اما آنچه در تعیین قیمت تأثیر قابل‌توجهی دارد این است که حوزه کسب‌وکار شما چه حوزه‌ای است؟ رقبای شما چه کسانی هستند؟ چقدر از نظر سئو و برندینگ قوی هستند؟ چقدر در سئو فعالیت داشته‌اند؟ بر اساس تمامی این عوامل هزینه سئو سایت تعیین می‌شود.

حالا وقت اقدام است یا عجله؟

بیش از این سخن را به درازا نمی‌بریم، اگر شما هم صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی هستید و یا اینکه قصد دارید کسب‌وکار خود را از شکل سنتی به اینترنتی تغییر دهید، دیگر می‌دانید که کسب‌وکار آنلاین شما برای رسیدن به سودهی نیازمند این است که از خدمات سئو برای سایت خود استفاده کند که در میان باتوجه‌به چالش‌هایی که برای سایت شما پیش خواهد آمد و حتی قبل از شروع به فرایند طراحی سایت نیاز است که از مشاوره سئو به‌عنوان یکی از مهم‌ترین خدماتی که برای سئو یک وب‌سایت ارائه می‌شود غافل نشوید.

میخوای از مشاوره رایگان سئو استفاده کنی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی