call nabz

۰۲۱۸۸۹۴۸۹۱۷

نمونه کار سئو نبض مارکتینگ،
نشان اعتماد و رضایت مشتری

نبض مارکتینگ با بیش از ۲۰۰ نمونه کار سئو، بیش از ۱۰ هزار کلیدواژه در صفحه اول گوگل و فعالیت در ۵۰ حوزه کسب و کاری، سالهاست که در این زمینه با شعار شریک جوان شما در حال فعالیت می‌باشد.

نمونه کار سئو

برخی از نمونه کارهای خدمات سئوسایت

برای مشاهده رتبه کلیدواژه ها در گوگل، روی کلیدواژه مدنظر کلیک کنید!

پروژه سایت اتحاد گلس

فروشگاه اتحاد گلس

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پروژه سایت پردینو

فروشگاه اینترنتی پردینو

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پروژه سایت الماس پارت

لوازم یدکی الماس پارت

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پروژه سایت بانی باند

فروشگاه اینترنتی بانی باند

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پروژه سایت تجهیزات زیبایی شفا

تجهیزات زیبایی شفا

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پروژه سایت لوازم کاشت ناخن روناک نیل

لوازم کاشت ناخن روناک نیل

کلیدواژه های صفحه اول گوگل

پودر کاشت ناخن
پرایمر کاشت ناخن
لیکوئید کاشت ناخن
ضد قارچ کاشت ناخن

پکیج های خدمات سئو نبض مارکتینگ

پکیج 2 ماهه سئو

خدمات سئو پلاس | Plus SEO

پکیج 9 ماهه سئو

خدمات سئو پیشرفته | Advanced SEO

مشاوره رایگان سئو سایت

مشاوره رایگان نبض مارکتینگ را از دست ندهید!

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟
[ASRating]

گزارش مقدماتی از نمونه کارهای سئو

اگر به دنبال دلیل یا الهام‌گیری برای راه‌اندازی استراتژی سئوی خود هستید، بیش از این به دنبال آن نباشید، چرا که ما در اینجا با نمونه کارهای سئو، آن را پوشش داده‌ایم. بدون شک جستجو یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی دیجیتال در حال حاضر است، زیرا می توان از آن برای افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری استفاده کرد. این امر باعث می شود که کمپین های بازاریابی محتوا و سئو برای هر صاحب کسب و کاری با یک استراتژی رشد بلند مدت بسیار مهم باشد.

اکثر مردم تصمیم می گیرند کل بودجه خود را روی تبلیغات پولی شرط بندی کنند. حضور آنلاین عالی برای تجارت شما کمک می‌کند، بلکه می‌تواند نتیجه نهایی شما را نیز افزایش دهد. به نظر نمی آید ۹ماه زمان زیادی برای انتظار جهت گرفتن نتیجه ۱۰۰% ارگانیک باشند. کمپین‌های اولیه سئو نیاز به تلاش اولیه دارند. دیدن نمونه هایی از کمپین های سئو راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه عملکرد سئو برای هر کسب وکاری است. به ۵ نمونه از آنها نگاهی می اندازیم.

۱- افزایش ۲۲ درصدی یک تجربه ارگانیک

اولین کمپین یا نمونه کار سئو که باید برای بهبود ترافیک و دید ارگانیک وب سایت شما در نظر گرفته شود، اصلاح خود سایت است. هیچ کس وب سایتی را که شلخته به نظر می رسد دوست ندارد. به گفته ادوبی، در واقع، حدود ۳۸ درصد از کاربران، اگر طراحی ضعیفی از وب سایت داشته باشد، دیگر از آن بازدید نمی کنند. هدف گوگل ارائه بهترین نتایج ممکن به کاربرانش است. این بدان معناست که آنها به وب سایت هایی علاقه دارند که تجربه کاربری عالی (UX) دارند. تعریف ما از اینکه سئو چیست با تجربه کاربری خوب معنا می‌یابد. اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید، باید یک طراحی وب سایت عالی و UX داشته باشید.

برای مثال: شرکتی در آمریکا وجود دارد (AEB) که به هدف انتقال ارزش میان کشاورزان و مصرف کنندگان تاسیس شده است.

چالش‌ها:

AEB به شدت به ترافیک ارگانیک برای افزایش آگاهی و تحریک تقاضا برای مصرف تخم مرغ متکی بود. با این حال، سال به سال، وب سایت آن کاهش ترافیک و دید ارگانیک را نشان داد. این سبب شد، متقبل قیمت سئو سایت خود شود.

راه حل‌ها:

AEB وب‌سایت خود را اصلاح کرد تا آن را جستجوگرتر کند، از طریق استراتژی سئو به حداکثر رساند، یک استراتژی کلمه کلیدی یکپارچه در سراسر سایت ایجاد کرد، هدف کاربر را کشف کرد، محتوای وب‌سایت را سازمان‌دهی کرد، UX را بهبود بخشید، و بخش‌هایی از وب‌سایت قدیمی را حذف و ادغام کرد.

نتایج:

اصلاح وب‌سایت باعث شد تا هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو، محتوای وب‌سایت AEB به سرعت و آسانی کشف شود. این باعث بهبود تجربه کلی بازدیدکنندگان در وب سایت شد. این شرکت رشد ۸۷ درصدی در ترافیک تلفن همراه، ۲۲ درصد افزایش در ترافیک وب سایت و افزایش ۳۹ درصدی در اشتراک گذاری دستور غذا ثبت کرده است.

۲- وبلاگ نویسی بهتر، ۸۴ رتبه افزایش در CTA:

CTA، رفتن به مرحله را مد نظر دارد که بازاریابان دیجیتال از بازدیدکنندگان یا مخاطبان خود، می خواهند که انجام دهند. بدون یک CTA واضح در صفحات وب یا فرود شما، ممکن است مخاطبان ندانند که بعد از بازدید از صفحه شما دقیقاً چه کاری انجام دهند. با مشاهده یک نمونه کار سئو موفق میتوان این مورد را درک کرد.

مثال: شرکت Kids Klub Dentistry، خدمات دندان‌پزشکی مقرون به صرفه را ارائه می‎‌دهد.

چالش‌ها:

می خواست دید وب سایت خود را در رتبه‌بندی موتورهای جستجوی محلی تنها با هدف جذب بیماران بیشتر و افزایش دید و قدرت آنلاین افزایش دهد و در نهایت در ROI (نرخ بازگشت سرمایه) به حداکثر برسد.

راه حل‌ها:

این تیم با یک شرکت سئو کار کرد تا استراتژی سئوی رقیب خود را تجزیه و تحلیل کند و تحقیقات استراتژیک کلمات کلیدی را انجام دهد. ابتدا، مطب دندانپزشکی وب سایت را بهبود بخشید تا اطمینان حاصل شود که عناوین، سرفصل ها، محتوا و کلمات کلیدی به درستی بهینه شده اند.

در این نمونه سئو سایت، آنها همچنین طرحی را برای دریافت نظرات آنلاین بیشتر از مشتریان توسعه دادند. این امر نه تنها باعث بهبود شهرت برند آنها و بهبود قابلیت اعتماد آنها می شود، بلکه به بهبود رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) آنها کمک می کند. گوگل همیشه به دنبال سیگنال هایی است که به آنها در تعیین بهترین رتبه برای یک وب سایت کمک می کند. اینجا نقش و جایگاه مشاوره سئو مشخص می‌شود.

نتایج:

کمپین آنها تعامل مشتری را بهبود بخشید. تنها در یک سال، رتبه بندی آنلاین Kids Klub Dentistry بیش از ۸۴ رتبه افزایش یافت. با بهبود رتبه‌بندی، آنها توانستند ترافیک ارگانیک را تا بیش از ۱۷ درصد افزایش دهند.

۳- سئوی دو طرفه:

America’s Best یک برند مراقبت از چشم در سراسر کشور با بیش از ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی است. آن‌ها برنامه‌های رشد تهاجمی داشتند و تبلیغات چاپی محلی و ترافیک ورودی نتایجی را که می‌خواستند ارائه نمی‌کردند. آنها به یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قوی‌تر نیاز داشتند. اینجا بود که نیاز به صرف هزینه صفحه اول گوگل را برای خود لازم دانستند تا به یک نمونه کار سئو سایت برای دیگران تبدیل شوند.

America’s BestT، برندی آمریکایی که محصولاتی جهت مراقبت از چشم توزیع می‌کند.

Eye-simple

چالش‌ها:

AEB به شدت به ترافیک ارگانیک برای افزایش آگاهی و تحریک تقاضا برای مصرف تخم مرغ متکی بود. با این حال، سال به سال، وب سایت آن کاهش ترافیک و دید ارگانیک را نشان داد.

راه حل‌ها:

AEB وب‌سایت خود را اصلاح کرد تا آن را جستجوگرتر کند، از طریق استراتژی سئو به حداکثر رساند، یک استراتژی کلمه کلیدی یکپارچه در سراسر سایت ایجاد کرد، هدف کاربر را کشف کرد، محتوای وب‌سایت را سازمان‌دهی کرد، UX را بهبود بخشید، و بخش‌هایی از وب‌سایت قدیمی را حذف و ادغام کرد.

خارج از سایت، آنها بر به روزرسانی و بهینه سازی دایرکتوری های آنلاین و توسعه یک کمپین قوی لینک سازی تمرکز کردند. کمپین لینک سازی خارجی به آنها کمک کرد، تا قدرت خود را در صنعت افزایش دهند و همچنین رتبه صفحه خود را بهبود بخشند. باید ذکر کرد که کارشناس سئو، باید از ابزارهای مرئی و نامرئی خود در اینجا استفاده کند.

نتایج:

در این نمونه سئو سایت شاهد هستیم که استراتژی جدید سئو آنها در توانست نتایج چشمگیری ارائه دهد. آنها توانستند ۱۲۰ کلمه کلیدی مورد نظر خود را در صفحه اول قرار دهند. در نتیجه، آنها شاهد افزایش ۴۰ درصدی در ترافیک وب سایت و افزایش ۳۱ درصدی در بازدید از صفحه بودند.

۴- بهبود ساختار سایت

بهبود ساختار وب سایت همیشه اولین قدم در هر کمپین سئو است. این رویکرد به عنوان یک نمونه کار سئو موفق، به شرکت آجر بلدن کمک کرد تا به نتایج عالی دست یابد.

The Belden Brick Company، بزرگترین تولید کننده آجر خانوادگی در ایالات متحده است.

brick-belden

چالش‌ها:

با توجه به کاتالوگ محصولات عظیم خود، شرکت آجر بلدن صفحات وب بسیاری دارد. این امر باعث شده است که این شرکت به‌روزرسانی وب‌سایت موجود خود را دشوار کند. باید کاری می‌کردند که باعث افزایش ترافیک سایت شان می‌شدند.

راه حل‌ها:

با توجه به اندازه وب‌سایت بلدن و صفحات آن، این نمونه سئو سایت، نیاز به یکپارچگی وجود دارد. در باطن، توسعه دهندگان همچنین کدهای HTML و CSS و همچنین محتوای قالب بندی شده را بهینه و پاکسازی کردند. به نوبه خود، این منجر به قابلیت استفاده و نرخ تبدیل بهتر وب سایت شد.

نتایج:

طی ۱۲ ماه قرارداد سئو که شرکت آجر بلدن بست، افزایش بیش از ۸۵ درصدی بازدیدکنندگان تبدیل شده را تجربه کرد. همچنین تعداد بازدیدکنندگان تکراری افزایش یافته است.

۵- افزایش بازدید روزانه

بیل گیتس می گوید: «محتوا پادشاه است» و کلمات کلیدی برای هر کمپین سئو بسیار مهم هستند. مالدیو سفر، هر دو مورد را استفاده کرد و چرخش بزرگی را در ترافیک ارگانیک تجربه کرد.

Maldives Traveller، در صنعت گردشگری مالدیو فعالیت می‌کند که مخاطبان از فعالیت‌های این آگاه می‌کند.

چالش‌ها:

این شرکت گردشگری با مشکلی مواجه شد که برخی از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال موجود آن نتایج مطلوب را به همراه نداشت.

راه حل‌ها:

محتوای وب سایت و استراتژی SEO خود را با استفاده از مرتبط ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی بهبود بخشید. این شرکت درگیر تحقیقات گسترده کلمات کلیدی برای تعیین کلمات کلیدی هدف مناسبی بود که بتوانند به بالاترین رتبه دست یابند.

نتایج:

محتوای وب سایت و استراتژی SEO خود را با استفاده از مرتبط ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی بهبود بخشید. این شرکت درگیر تحقیقات گسترده کلمات کلیدی برای تعیین کلمات کلیدی هدف مناسبی بود که بتوانند به بالاترین رتبه دست یابند.

سخن آخر

برخی از بهترین نمونه‌ کارهای سئو یا کمپین سئو برای الهام بخشیدن به کمپین بعدی شما را در اختیار دارید. این کمپین‌ها ثابت می‌کنند که سئو همچنان کار می‌کند، صرف نظر از حوزه یا صنعتی که ممکن است در آن فعالیت کنید. افزایش تعداد بازدیدکنندگان، رشد مثبت در فروش محصولات و افزایش نرخ تبدیل و افزایش سئو، همه شواهدی هستند که نشان می‌دهد، کمپین‌های سئو، فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال موثر برای هر کسب‌وکاری هستند.

برای خدمات سئو سایت نیاز به مشاوره دارید؟

قیمت سئو سایت
سئو پیشرفته

پکیج سئو پلاس

اسـتعلام قیـمت سئـو "رایـگان"

سئو پلاس

پکیج سئو پیشرفته

اسـتعلام قیـمت سئـو "رایـگان"

popup

هـدیه ویـژه به مـدت محـدود

مشـاوره اختصاصـی سئـو "رایـگان"