نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

سئو مارکتینگ

ماهیت بازاریابی سئو

سئو مارکتینگ یا بازاریابی سئو بخش جدایی ناپذیر بازاریابی دیجیتال است. این حوزه وظیفه دارد که وب سایت شما را به جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود نگه دارد. هدف آن ارتقای دید و ترافیک کاربر سایت شما، همچنین نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه را افزایش می‌دهد. یک سایت با رتبه خوب، بیشتر در معرض دید کاربران قرار می گیرد.

اما در این مقاله می‌خواهیم، علاوه بر مطرح کردن ۸ استراتژی برای یک کسب و کار موفق، شما را با کاربرد و مزایای سئو مارکتینگ، بازاریاب سئو، ابزارهای سئو، مراحل سئو مارکتینگ و تبلیغات در این حوزه آشنا کنیم. در آخر به مسأله سئو اخلاقی که در این حوزه رویکرد جدیدی به حساب می‌آید، می‌پردازیم. تمرکز روی این ۵ عنصر، می‎‌تواند بهترین نتایج را برای سایت ما به همراه آورد.

۱- کلیدواژه مرتبط و بلند

اولین عنصری که باید به چک لیست استراتژی بازاریابی سئوی خود اضافه کنید بر روی کلمات کلیدی تمرکز دارد. اگر می خواهید در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط با شرکت خود نشان داده شوید، باید آن کلمات کلیدی را در محتوای سایت، عنوان صفحات، توضیحات متا و موارد دیگر مورد هدف قرار دهید. برای اینکه بیشترین بهره را از استراتژی بازاریابی سئوی خود ببرید، باید روی هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط و طولانی تمرکز کنید.

با هدف قرار دادن کلیدواژگان دم بلند، با سرنخ های واجد شرایطی که به احتمال زیاد مشتری های بالقوه هستند، ارتباط برقرار کنید.

کلیدواژه
محتوا

۲- محتوای باکیفیت و عمیق

یکی دیگر از عناصر کلیدی استراتژی بازاریابی سئو، محتوای سفارشی سایت برای رتبه بندی در نتایج جستجو و کمک به سرنخ‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت شماست. بازاریابی محتوا روشی عالی برای کمک به کسب و کار شماست که ترافیک بالایی را به سایت شما وارد کند.

تحقیق برای کلیدواژه به شما کمک می‌کند تا موضوعات جدیدی برای پوشش پیدا کنید. هنگامی که موضوعات خود را انتخاب کردید، قالب های محتوایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب می کنید، این قالب ها شامل ویدئو، وبلاگ، اینفوگرافیک، مقاله و کتاب الکترونیکی هستند.

۳- سرعت

نزدیک به ۱۰۰% کاربران انتظار دارند که وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه کامل نمایان شود. در غیراینصورت، سایت شما را ترک خواهند کرد. پس یکی از مولفه‌های اصلی سایت شما سرعت است. سرعت بارگذاری سایت شما، باعث افزایش نرخ پرش سایت شما نیز میشود. پس زمان بارگذاری سایت خود را بهبود ببخشید.

از دسته ابزارهای سئو مارکتینگ، ابزارهای ارزیابی سرعت بارگذاری سایت است. یکی از این ابزارها Google PageSpeed Insights است. به ما کمک میکند تا سرعت بارگذاری سایت خود را در دسکتاپ و موبایل بررسی کنیم.

سرعت
تجربه کاربری

۴- تجربه کاربری مناسب

سایتی که طراحی خوبی دارد، مخاطب زمان بیشتری را در آن سایت را میگذراند، پس بازاریابی سئو با کیفیتی هم دارد. این امر سیگنال مثبتی را به گوگل می رساند. مثلاً، اولین قدم ایجاد یک مسیریابی است که استفاده از آن برای مخاطبان شما آسان باشد. سهولت در نوار پیمایش را برای سایت خود در نظر بگیرید. یکی دیگر از راه ها برای بهبود تجربه کاربر، شکستن متن خود با تصاویر و هدر است. سرصفحه ها به شما کمک می کنند تا اطلاعات خود را تجزیه کنید. علاوه بر این، تصاویر، گرافیک ها و ویدئوها جذابیت بصری را به متن شما می بخشند. این موارد تنها تعدادی از عناصر تجربه کاربری بهتر هستند.

۵- طراحی رسپانسیو

باید همواره، طراحی رسپانسیو را بخشی از استراتژی خود در سئو مارکتینگ خود قرار دهید. تجربه کاربری مناسب و طراحی واکنش گرا برای سایت مان، موارد مورد نظر یک بازاریاب سئو حرفه ای است. طراحی ریسپانسیو تضمین می کند که وب سایت شما با هر دستگاهی که کاربر استفاده می کند سازگار است. طبق آمار یکی از مهم‌ترین مراحل سئو مارکتینگ، طراحی رسپانسیو و تجربه کاربری مناسب و کاربرپسند است.

واکنش گرا

چرا نبض مارکتینگ؟

نبضِ مارکتینگ، یک آژانس خلاقیت با چند تیم متخصص و پویاست که در زمینه‌های خدمات بازاریابی دیجیتال فعال است.

در حال حاضر تیم‌های تولید محتوا، طراحی سایت، شبکه‌های اجتماعی و تیم کارشناسان سئو در کنار هم هستیم تا به صورت تخصصی و با هزینه‌ای مناسب، در حوزه‌های مختلف به فعالیت بپردازیم.

نمونه کار طراحی سایت

لوازم ناخن روناک نیل
فروشگاه لوازم آنتیک برنزین
 کلینیک زیبایی رامونا
لوازم آشپزخانه خورشید پارس

تجزیه و تحلیل سئو

آخرین جزء یک استراتژی بازاریابی موفق سئو سایت، تجزیه و تحلیل است. هنگامی که یک کمپین را اجرا می کنید، مهم است که عملکرد آن را پیگیری کنید. اگر به طور مستمر در حال بهبود کمپین خود برای استفاده حداکثری از سرمایه گذاری خود نیستید، نمی خواهید زمان، پول و تلاش را برای یک کمپین سرمایه گذاری کنید.

یکی از مهم ترین عناصر استراتژی سئو در سئو مارکتینگ، تجزیه و تحلیل شما است. تجزیه و تحلیل شما بینش ارزشمندی در مورد استراتژی سئوی شما و اینکه چگونه می توانید برنامه خود را برای به دست آوردن نتایج بهتر بهبود بخشید به شما ارائه می دهد.

هنگامی که تجزیه و تحلیل خود را زیر نظر می گیرید، می توانید معیارهای متعددی را مشاهده کنید که به شما بینشی از کمپین شما می دهد. می‌توانید بازدیدهای صفحه، زمان روی صفحه، تبدیل‌ها و موارد دیگر را ردیابی کنید. همه این تجزیه و تحلیل ها به شما کمک می کند اثربخشی کمپین خود و نحوه تعامل مردم با کسب و کار شما را درک کنید.

چرا باید از بازاریابی سئو استفاده کنیم؟

سئو به جای رایانه شخصی و سایر تکنیک های بازاریابی، جیب پسند است. این یک سرویس پولی ثابت است که توسط یک آژانس ارائه می شود. یک استراتژی سئو موثر قطعاً کارساز خواهد بود و رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود می بخشد. استفاده ضروری از موبایل در زندگی روزمره آن را به یک عامل مهم در بازاریابی سئو تبدیل می کند.

سئو مارکتینگ عاقلانه برای یک وب‌سایت، آن را بالاتر از همه رقبای خود در موتور جستجو قرار می دهد. رتبه بندی خوب موتورهای جستجو نیز به جذب بازدیدکننده کمک می کند. بنابراین یکی از کاربرد و مزایای سئو مارکتینگ، افزایش ترافیک و در نتیجه نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه و در نتیجه به هزینه سئو سایت ما کمک می کند.

سئو چه مزایایی برای مارکتینگ ما دارد؟

به عنوان یک بازاریاب سئو، برای خدمات سئو سایت کار مداوم روی سئو قطعا موفقیت در بازاریابی دیجیتال را به همراه خواهد داشت. در اینجا عواملی وجود دارد که تضمین می کند سئو مارکتینگ واقعاً برای بازاریابی دیجیتال مهم است:

به طور کلی کاربر به وب سایت هایی اشاره می کند که رتبه بالاتری در موتورهای جستجو دارند.

تکنیک سئو قابلیت استفاده و تجربه کاربر را افزایش می دهد، در یک وب سایت، به رتبه بندی موتورهای جستجو اختصاص ندارد.

این کمک زیادی به تبلیغ وب سایت یا برند می کند. کاربران می‌بینند که وب‌سایت در رتبه‌بندی بالاتر گاهی اوقات شامل به اشتراک‌گذاری آن در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و غیره می‌شود.

این به افزایش مشتریان وب سایت شما کمک می کند و شما را در رقابت نگه می دارد.

این به دلیل اعتماد کاربران به موتورهای جستجو است و آنها اکثراً وب سایت بالاتر در نتایج گوگل را دارای ارزش بالاتری می دانند. پس شما هم به یک شرکت سئو معتبر مراجعه کنید.

مارکتینگ

مشاوره طراحی سایت

قبل از اینکه دست به انجام هرکاری بزنیم، اول در موردش اطلاعات جمع میکنیم، مشورت میکنیم و بعد تصمیم میگیریم در موردش. میتونید همین الان به صورت کاملا رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید!

کافیه با ما به عنوان یک شرکت سئو تماس گرفته یا شماره خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن😊

تیم طراحی سایت و سئو نبض مارکتینگ

بازاریابی سئو، روح بازاریابی اینترنتی

روح سئو

در مجموع باید گفت، سئو مارکتینگ، روح بازاریابی اینترنتی است و بدون بازاریابی سئو بازاریابی دیجیتال مرده یا شکست خورده است. اما باید توجه کرد که برای اینکه سایت شما رتبه بالاتری را کسب کند و همچنین کاربر بیشتری وارد سایت شما شود، باید با هر اختراع جدید گوگل و تغییرات آن برای موتور جستجو، تغییر کند و به روز شود. همواره در هر قدمی آنالیز سئو سایت تان را مد نظر داشته باشید.

مراحل سئو مارکتینگ

چه در حال تصاحب استراتژی سئوی خود باشید، چه در حال بهبود یا تازه شروع کردن آن هستید، اصول اولیه سئو چندان سخت نیست. در واقع، آنها عمدتاً فقط عقل سلیم هستند. لازم نیست مدرک کارشناسی ارشد در بهینه سازی سایت یا سئو مارکتینگ داشته باشید. پس پیش از سفارش سئو سایت تان به این ۵ راه ساده برای ایجاد یک استراتژی سئو قوی دقت کنید. برخی از این راهها البته در بالا ذکر شد ولی به دلیل اهمیت و اشتراک آن دوباره به آن می‌پردازیم. رسیدن به رتبه های بالا هزینه دارد. هزینه صفحه اول گوگل را بپردازید.

شما نمی توانید کار زیادی انجام دهید بدون اینکه بدانید بازار هدف شما از چه کلمات کلیدی برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات خود استفاده می کند که شرکت شما آنها را حل می کند. این نیاز به کمی تحقیق دارد. به عنوان یک کارشناس سئو باید پا در کفش های مشتری بالقوه محصول یا خدمات خود کنید.

نکته کلیدی در اینجا این است که از حس بازاریابی خود استفاده کنید و محتوای جذابی ایجاد کنید که برای بازار هدف شما ارزشمند باشد. محتوای ارزشمند شامل محتوایی است که به سؤالاتی که خریداران شما دارند پاسخ می‌دهد، بینش‌هایی را در اختیار آنها قرار می‌دهد که می‌توانند استفاده کنند و به آنها آموزش می‌دهد تا بتوانند در کاری که انجام می‌دهند بهتر عمل کنند.

URLهای صفحه خود را نادیده نگیرید. این جایی است که تحقیقات کلمات کلیدی شما مفید است. روی رایج ترین و جستجو شده ترین کلمات کلیدی مناسب تمرکز کنید.

ایجاد عناوین جذاب و جالب برای صفحات وب بسیار مهم است. مطمئن شوید که آنها بازار هدف شما را تصاحب می کنند. مطمئن شوید که آنها بازار هدف شما را تصاحب می کنند. اگر این کار را نکنند، مردم تمام محتوای عالی زیر را نخواهند خواند.

این فراتر از محتوای وب سایت است، اما تجربه کاربری خوب در رتبه بندی سئو قوی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. اگرچه فاکتورهای رتبه بندی سنتی هنوز هم پادشاه هستند، بهینه سازی موتورهای جستجو به طور فزاینده ای به بهینه سازی کاربران تبدیل می شود. بنابراین، با توسعه دهندگان وب خود کار کنید تا مطمئن شوید که وب سایت شما برای پیمایش آسان و شهودی است.

میتوانید برای شرکت خود اگر در تهران هستید. با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر با ما، کافی است روی دکمه های زیر کلیک کنید تا یکی از بهترین شرکت‌های سئو در تهران را بیابید. 

پیدایش اخلاق در سئو

انسان ها خواهان اخلاق هستند. دارای منابع اخلاقی از نظر اخلاقی مطرح شده است. ما به سمت ایده اخلاق کشیده شده ایم زیرا چارچوبی برای درک تأثیر وجودمان به ما می دهد. چند سالی است که گفتگو بر سر ورود اخلاق به سئو مارکتینگ باز شده است.

اما ظاهراً باید فضای بیشتری به این پدیده به خصوص سئو فروشگاه اینترنتی اختصاص داد. دور نیست که رشته ای یا موضوعی با عنوان سئو اخلاقی باز شود. موارد زیر را میتوان نشانه هایی از حضور اخلاق به حوزه سئو دانست.

سئوی اخلاقی را می توان به عنوان بازاریابی موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک ها و استراتژی هایی که موتورهای جستجو قابل قبول می دانند، تعریف کرد. به همین دلیل، پس از رعایت کردن آن یعنی اخلاق سئو، شاهد افزایش ترافیک سایت خواهیم بود. باید بدانیم، ربات‌ها دستگاه‌های اخلاقی نیستند. وب سایت ها هم نیستند. پس چاره ای نیست که پای یک انسان به میان بیاید.

اخلاق

۱- اخلاق در سئو

به طور کلی، سؤالات اخلاقی پاسخ درست یا غلط ندارند. زیرا نظریه ها، چارچوب ها و اصول زیادی وجود دارد.

آیا می توانم عقلاً اراده کنم که همه آنطور که من پیشنهاد می کنم، عمل کنم؟

آیا عمل من به اهداف انسان ها احترام می گذارد نه اینکه صرفاً از آنها برای اهداف خود استفاده کنم؟

اگر پاسخ هر یک از این سؤالات منفی باشد، اقدام غیراخلاقی است. این رویکرد همچنین به عنوان سئو کلاه سفید شناخته می شود، بر اساس اصل پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط موتورهای جستجوی اصلی به جای تلاش برای فریب دادن آنها اخلاقی محسوب می‌شود. در نمونه قرارداد سئو های سایت های معتبر می‌توان این موارد را مشاهده کرد.

۲- اهمیت اخلاق در سئو

اگر از قوانین که توسط موتورهای جستجوی اصلی تصریح شده است خارج شوید، باید انتظار داشته باشید که مجازات شوید، که شدیدترین شکل آن ممنوعیت است. وسوسه شتاب گرفتن در رتبه‌بندی موتورهای جستجو در سئو مارکتینگ، می‌تواند بسیار قوی باشد، اما زمانی که موتورهای جستجو با حذف سایت شما از فهرست خود، به چنین تکنیک‌هایی واکنش نشان می‌دهند، سود کوتاه‌ مدت به درد طولانی‌ مدت نمی‌خورد. تضمین سئو سایت شما رعایت این موارد است.

۳- نمونه ای از بازاریابی سئو

کارمندی را در نظر بگیرید که در یک جلسه به او گفته شده است که شرکت با کسری درآمد در سه ماهه اخیر روبرو خواهد شد.  برای کارمند غیراخلاقی است که سهام خود را بفروشد، زیرا آنها در معرض اطلاعات داخلی هستند. از طرف دیگر، اگر دو رقیب بزرگ برای به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه، مانند کنترل قیمت ها در یک بازار معین، گرد هم آیند، این امر باعث ایجاد نگرانی های اخلاقی جدی می شود.

در هر یک از این رویکردهای جدید، آنچه مهم است تحلیل های عملی ارائه شده نیست، بلکه تعهد به گفتگو با مدیران واقعی به زبانی مرتبط با دنیایی است که در آن ساکن هستند و مشکلاتی که با آن روبرو هستند این درکی از اخلاق تجاری است که شایسته توجه مدیران است. ذر نهایت امر ما شاهد افزایش سئو سایت خود خواهیم بود.

سخن آخر

در خاتمه، باید به این اشاره کنیم که سئو مارکتینگ یکی از نیازهای روز در مورد محتوای آنلاین است. در دنیایی که وب‌سایت‌ها پنجره‌های جدیدی برای اطلاعات هستند، باید با استراتژی‌های سئو و بازاریابی ارتباط برقرار کرد تا با رقبا همگام شود و به‌روز بماند. با این دنیای پرسرعت، سئو، موتوهای جستجو را برای کاربرانی مانند من و شما راحت می کند تا اطلاعات را با تمام فیلترهای اعمال شده در یک لحظه واکاوی کنند.

دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی