نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

شرکت سئو سایت

بهترین تیم و شرکت سئو کیست؟ | مقایسه و بررسی ۵ شرکت سئو سایت در ایران

شما هم احتمالاً واژه سئو سایت به گوشتان خورده باشد و شاید تا حدودی با اهمیت آن برای کسب‌وکارتان آشنا باشید؛ اما چه کسانی سئو را انجام می‌دهند؟ چگونه بهترین شرکت سئو سایت را انتخاب کنیم؟ چه خدماتی را می‌توان از تیم سئو یا شرکت های سئو در این زمینه دریافت کرد؟ پاسخ چه سوالاتی را پیش از عقد قرارداد سئو باید بدانیم؟

تمام این موارد سوالاتی است که شاید ذهن شما را نیز مشغول کرده باشد، به همین دلیل نبض مارکتینگ در این صفحه به پاسخ این موارد پرداخته است و شما را با شرکت های سئو آشنا می‌کند تا متوجه اهمیت همکاری با یک شرکت سئو یا یک شرکت دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکار خود شوید و بهترین تصمیم را بگیرید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

آنچه که باید پیش از انتخاب یک شرکت سئو بدانید!

پیش از آنکه به معرفی شرکت های سئو بپردازیم، شاید بهتر باشد ابتدا با مفهوم سئو آشنایی پیدا کنیم. سئو یا Search Engine Optimization (SEO) به این معنی است که برای آنکه رضایت مخاطب را جذب کنید و سایت شما در کلیدواژه‌های مدنظر، در هنگام جستجوی مخاطب در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و … سریعتر به مخاطب نمایش داده شود یا اصطلاحاً رتبه بالاتری در میان نتایج جستجو داشته باشد.

اجازه دهید با بیان یک مثال، شما را با این مفهوم آشنا کنیم.

هرچه سئو حرفه‌ای‌ تر، ترافیک و مشتری هم بیشتر!

تا به حال به پاساژ یا بازار رفته اید؟

همانطور که شما هم احتمالا دقت کرده‌اید، همیشه کسب‌وکارهایی که در ورودی‌های بازار یا پاساژ قرار دارند، دارای مشتری بیشتر و فروش بیشتری هستند؛ چرا؟

چون سریعتر به مخاطب نمایش داده می‌شوند و مشتریان، آن کسب‌وکارها را زودتر از بقیه کسب‌وکارها مشاهده می‌کنند.

سئو در دنیای وب اینگونه عمل می‌کند؛ هرچه سریعتر مخاطب شما را ببیند، ورودی بیشتری به سایت خود خواهید داشت و سئو حرفه ای سایت شما، به افزایش ترافیک و مشتری سایت برای شما ختم خواهد شد.

اهمیت سئو سایت با چاشنی آمار و ارقام

طبق آمار، بیش از ۸۲% مخاطبین در فضای وب و اینترنت تنها به لینک‌های اول تا سوم صفحه اول گوگل وارد می‌شوند که از این آمار نزدیک به ۶۸% به لینک اول و دوم اختصاص دارد!

یعنی به طور میانگین نزدیک به ۶۰۰ نفر در کلیدواژه‌های کم طرفدار و بیش از ۳۰۰۰۰ مخاطب برای کلیدواژه‌های پر مخاطب در ماه، از این سایت‌ها بازدید می‌کنند!

سئو سایت، بمبی برای کسب‌وکارها

همانطور که اشاره کردیم یکی از فواید سئو برای شما، جذب مشتری و افزایش ترافیک سایت شما است؛ اما آیا تنها به همین ختم می‌شود؟

مسلماً خیر! این تنها یکی از مزایای سئو و بهینه سازی سایت است؛ به تدریج به مفهوم شرکت سئو سایت نزدیک‌تر می‌شویم؛ در رابطه با فوایدی که سئو برای کسب‌وکار و سایت شما می‌تواند داشته باشد، به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:

۱. کسب رضایت مشتری

با استفاده از انجام خدمات و فرآیند سئو، سایت شما سریعتر به مخاطب نمایش داده می‌شود.

حال با داشتن محتوای مناسب و مفید و طراحی سایت به طوریکه مورد پسند کاربر باشد، سبب می‌شود که مخاطب به مشتری شما تبدیل شود و از تعامل با شما رضایت داشته باشد.

۲. برندینگ و کسب اعتبار

برندینگ و کسب اعتبار روندی زمانبر بوده و نیازمند سرمایه‌گذاری و انرژی است.

بهترین نوع سرمایه‌گذاری در فضای وب و اینترنت، سئو شدن سایت شما است. هرچه مخاطب بیشتری جذب کنید و رضایت آن‌ها را نیز کسب کنید، همچنین مشتریان وفادار خود را افزایش دهید، در واقع شما در مسیر کسب اعتبار و برندینگ خود حرکت می‌کنید.

۳. افزایش سود و درآمد

با قانون ۱۰-۹۰ آشنایی دارید؟ شاید یک شرکت سئو این قانون را نداند، اما نبض مارکتینگ به عنوان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ از این قانون پیروی می‌کند.

قانون ۱۰-۹۰ از قانون‌های اصلی بازاریابی است!

این قانون میگوید که هنگام بازاریابی و جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری، در بدترین حالت از میان ۱۰۰ نفر که به آن ها پیشنهاد می‌دهید، حداقل ۱۰ نفر نسبت به شما نظر مثبت خواهند داشت!

بنابراین هرچه به افراد بیشتری برند خود را معرفی کنید و محصولات یا خدمات‌تان را به آن ها ارائه دهید، تعداد مخاطبینی که به مشتریان شما تبدیل می‌شوند نیز افزایش می‌یابد.

در واقع با افزایش ترافیک سایت، مشتری بیشتر و در نتیجه درآمد و سود بیشتری برای شما حاصل خواهد شد. 

۴. تبلیغ پایدار و رایگان!

تا به حال برایتان پیش آمده که پس از خرید از مغازه یا رستورانی، آن را به دیگر آشنایان خود نیز معرفی کنید؟

این فعالیت در دنیای بازاریابی، تبلیغات دهان به دهان یا Words of Mouth Marketing (WOMM) نامیده می‌شود که میتوان گفت علاوه بر ایده آل بودن، هدف بسیاری از برندها است!

یعنی از مرحله‌ای به بعد دیگر شما به بازاریاب و تبلیغات گسترده کمتر نیاز خواهید داشت، چرا که کیفیت کار شما، تبلیغی برای کار شما خواهد بود!

شرکت خودرو سازی رولز رویس، هیچ تبلیغاتی در تلویزیون و فضای مجازی ندارد! آنان که مشتری این برند هستند، وقت تماشای تبلیغات را ندارند.

مسیر بهینه‌سازی؛ ماموریت اصلی شرکت های سئو

تا این مرحله از کار متوجه شدیم که چرا سئو اهمیت دارد و مزایای سئو چیست؟ همچنین سئو یک سرمایه‌گذاری مهم و اساسی در ارتباط با کسب‌وکار ماست؛ اما چطور از این مزایا استفاده کنیم؟

در این بخش، زمان آن رسیده که با مفهوم شرکت سئو سایت و بررسی بهترین شرکت های ایران آشنا شویم.

شرکت سئو عاملی برای آسان شدن مسیر سئو سایت

شرکت سئو یا به شکل مرسوم‌تر شرکت‌ های سئوکار، خدماتی در زمینه بهینه سازی وب‌ سایت شما برای موتورهای جستجو ارائه می‌دهند تا به دیده شدن هرچه بیشتر سایت شما در نتایج گوگل کمک کند.

هرچه وب سایت شما برای موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل، بهتر بهینه‌سازی یا سئو شده باشد، احتمال کسب رتبه بالاتر صفحات سایت در نتایج جستجو بیشتر می‌شود.

به عبارت دیگر:

یک شرکت سئو، مسیر سئو شدن سایت شما را آسان‌تر می‌کند.

تعداد این شرکت‌ها در حال حاضر کم نیستند و هرکدام به روشی مختص خودشان در این زمینه فعالیت دارند.

اما آیا می‌دانید شرکت های سئو سایت چه خدماتی را باید به شما ارائه دهند؟ همچنین شما باید چه ملاک‌هایی را برای انتخاب بهترین شرکت سئو در نظر بگیرید؟

پکیج‌های تیم سئو نبض مارکتینگ

زمانیکه یک شخص به فروشگاهی مراجعه می‌کند، بعد از دیدن محصول موردنظر خود، تمایل به دانستن قیمت آن دارد. این موضوع را می توان یه سئو نیز تعمیم داد که این مورد دربارهٔ سئو سایت نیز صدق می‌کند.

نبض مارکتینگ نه بعنوان یک شرکت سئو بلکه بعنوان یک شرکت مارکتینگ، پکیج‌هایی را با هدف افزایش فروش از طریق سایت برای شما تهیه نموده است.

کافی است پس از انتخاب پکیج موردنظر، روی دکمه سفارش پکیج کلیک کرده و اطلاعات موردنیاز را برای ما ارسال کنید.

پکیج اقتصادی

کسب رتبه برای ۱۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۳۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج هوشمند

کسب رتبه برای ۲۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۵۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج راهبردی

کسب رتبه برای ۴۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۱۰۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

پکیج پیشرو

کسب رتبه برای ۶۰ کلیدواژه هدفمند

تضمین حداقل ۲۰۰ کلیک ارگانیک (روزانه)

خدمات تخصصی یک تیم سئو

شاید بهتر باشد ابتدا با این بخش شروع کنیم که اصلا یک تیم یا شرکت سئو معتبر، باید چه خدماتی را ارائه دهد؟ یعنی خدمات سئو چیست؟ سپس به بررسی هر کدام از شرکت‌ها بپردازیم.

خب خدمات شرکت‌های سئو بطورکلی در ۴ حوزه می‌تواند دسته بندی شود:

۱. مشاوره سئو | راهنمایی درست، نشان از تجربه دارد.

حتما می‌دانید بهترین کار پس از کسب دانش و پیش از شروع کار، مشورت با متخصصین هر حوزه است. یکی از خدماتی که هر شرکت سئو باید در اختیار شما قرار دهد، مشاوره سئو برای سایت شما است که بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

شاید مطالعه تاریخچه یک شرکت و صحبت با مشتریان آن‌ها برای فهمیدن اینکه آیا شرکت سئو معتبری هست یا خیر زمان بسیاری را از شما بگیرد.

پیشنهاد می‌کنیم در جلسه مشاوره برای شناخت بهتر آن شرکت، این سوالات را حتماً از آن‌ها بپرسید تا کلیت اعتبار و موفقیت‌های آن شرکت برای شما مشخص شود و بتوانید بهترین تصمیم را برای سئو کردن سایت خود بگیرید.

۷ سوالی که باید از یک شرکت سئو بپرسید!

۱- قرارداد سئو سایت چگونه است؟ شامل چه مواردی است و چگونه پایان می‌یابد؟

۲- فرآیند کنسل کردن قرارداد چگونه است؟ بسیاری از قراردادهای یک شرکت سئو دارای بخش مشخصی برای انتهای خود ندارند.

۳- آیا من دسترسی کاملی به وب سایت و سرچ کنسول سایت را خواهم داشت؟ اطلاع از اینکه چه کسانی به سایت دسترسی دارند، کمک‌کننده است.

۴- آیا من صاحب وب‌سایت خودم هستم؟ بعضی از شرکت های سئو به شرط ساخت رایگان سایت، مالکیت آن را مال خود می‌کنند تا در صورت کنسل شدن قرارداد، شما هیچ حقی برای صاحب شدن آن نداشته باشید. اکیداً از بستن چنین نوع قراردادهایی پرهیز کنید.

۵- آیا گارانتی برای سئو وجود دارد؟ یک شرکت سئو خوب، چنین کاری انجام نمی‌دهد. اگر با شرکتی صحبت می‌کنید که همه چیز را از ابتدا تضمین می‌کند، اکیداً توصیه می‌کنیم که از آنها دور شوید.

۶- آیا برای وب سایت‌هایی مشابه با زمینه کاری سایت ما نیز تجربه دارید؟ این مسئله بدین معنا است که پیدا کردن یک شرکت سئو که قبلاً در حیطه کسب‌وکار شما فعالیت کرده است، می‌تواند بسیار در پیشرفت سایتتان کمک کند.

۷- چند وقت است که در حوزه سئو سایت فعالیت می‌کنید؟ خدمات دیگری از قبیل گوگل ادز یا کمپین‌های تبلیغاتی نیز ارائه می‌دهید؟

۲. سئو تکنیکال | چهارچوب و زیربنای سایت است.

در کلامی ساده، سئو تکنیکال به معنای انجام دادن و رعایت کردن اصول سئو و استانداردهای آن در حوزه طراحی سایت مطابق با جدیدترین قوانین سئو گوگل و موتورهای جستجو می‌باشد.

بدین صورت صفحات سایت به راحتی و به درستی در نتایج جستجو ایندکس شده تا ربات‌های گوگل بتوانند به درستی به صفحات یا URL‌های سایت شما دسترسی داشته باشند. همچنین مخاطب نیز در سریع‌ترین زمان بدون مشاهده مشکل یا خطا، محتوا را دریافت کند.

۳. سئو داخلی سایت | اولویت با مخاطب شماست.

شاید بتوان گفت اگر سئو تکنیکال پایه و بنیاد سایت شما باشد، سئو داخلی سایت شریان‌های آن است. رگ‌ها و اندام‌هایی که با جریان داشتن در آن می‌توان کل سایت را بازدید کرد که تعامل مخاطب با سایت شما افزایش میابد.

“در نظر داشته باشید که شما محتوا را برای کاربران تولید می‌کنید و نه برای موتورهای جستجو! هرکجا که از مرز رضایت کاربران دور شدید تا سئوی بهتری داشته باشید، مسیر نادرستی را انتخاب کرده‌اید.” 

در سئو داخل سایت، سعی می‌کنیم تا:

۳. سئو خارجی سایت | تبلیغات و کسب اعتبار برندتان‌ است.

و گام آخر! ما بنیاد و ستون سایت را با سئو تکنیکال ساختیم، مسیر حرکت و تعامل مخاطب و تقسیم اعتبار در سایت را نیز با سئو داخلی تکمیل کردیم.

تنها چیزی که می‌ماند این است که همراه اعتبار و ترافیک، مخاطب را هم به سایت خود وارد کنیم تا در این دنیای وب و اینترنت به گشت‌وگذار بپردازد.

در واقع زمان آن رسیده تا کاربر را به سایت خود هدایت کنیم و باقی کار را به سئو داخلی و تکنیکال بسپاریم.

در این بخش از سئو باید اقدامات زیر صورت پذیرد:

چگونه بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟

تا این بخش با خدماتی که یک تیم یا شرکت سئو باید در اختیار شما بگذارند آشنا شدید؛ اما نکاتی در هنگام انتخاب شرکت مناسب وجود دارد که آشنایی با آن‌ها و رعایت این نکات در هنگام انتخاب شرکت می‌تواند شما را به یک همکاری مفید و سرمایه گذاری پر سود برساند.

۱. ضمانت در سئو

الگوریتم‌های بررسی سایت‌ها توسط گوگل پیوسته در حال تغییر است و این موارد توسط گوگل هیچ‌گاه آشکار نشده و نمی‌شود. در کنار این مطلب رقبای شما پیوسته در حال فعالیت و ارتقای خود هستند؛ بنابراین بخش زیادی از سئو و رتبه‌گیری سایت‌ها مبتنی بر تجربیات شرکت سئو خواهد بود؛ یعنی چه؟

یعنی هیچ ضمانتی با توجه به نکته گفته شده واقعی نیست!

اگر یک شرکت سئو به شما ضمانت رسیدن به رتبه یک را می‌دهد، به آن شک کنید! حتی بهترین شرکت های سئو در جهان هم نهایتاً می‌توانند با انتخاب لیست کلیدواژه‌های شما، ضمانت رسیدن ۴۰ تا ۷۰ درصد آن‌ها را به صفحه اول گوگل بدهند.

۲. هزینه خدمات متعارف

شرکت های سئو با توجه به سابقه فعالیت و تعداد پروژه‌های موفق، کیفیت کار را مشخص می‌کنند و با توجه به ارزش و سختی کار، هزینه‌ای را برای پروژه تعیین می‌نمایند.

اما با بررسی این موارد، بازه قیمت سئو مشخص است و یک شرکت خوب، برای راحت‌تر شدن در تصمیم‌گیری، با توجه به هدف شما و سرمایه مدنظر، به شما می‌تواند چند پکیج و خدمات پیشنهاد دهد. گرانی یا ارزانی این تعرفه، به معنای معتبر بودن شرکت نخواهد بود؛ پس یکی از نکات اصلی در انتخاب شرکت سئو مناسب، پیشنهادات آن‌ها برای رسیدن شما به هدفتان‌ست.

در کنار این مسئله نحوه پرداخت هزینه هم از مسائل مهم قراردادهای سئو است. آیا تمام مبلغ یکجا دریافت می‌شود یا پرداخت چند مرحله‌ای وجود دارد؟

۳. روش های مختلف سئو

همانطور که می‌دانید برای انجام هرکار، ممکن است بی‌شمار روش وجود داشته باشد. برترین شرکت های سئو از توضیح دادن روش خود برای شما نگرانی نخواهند داشت!

به طورکلی می‌توان روش‌های سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلاه سیاه و سفید تقسیم کرد. گوگل استفاده از روش‌های کلاه سیاه را به شدت مورد بررسی قرار داده تا سایت‌ها با این روش رتبه نگیرند چرا که سرپیچی از قوانین گوگل است. اما چه تفاوتی میان این روش‌هاست؟

۳-۱. سئو کلاه سیاه

در یک تعریف ساده می‌توان گفت سئو کلاه سیاه مجموعه‌ای از تکنیک‌ها برای کسب جایگاه سریع در نتایج جستجو است که با استانداردها و الگوریتم‌های پیشنهادی گوگل در تضاد است.

به بیان ساده‌تر تکنیک‌های کلاه سیاه روش‌هایی برای فریب موتور جستجو هستند تا جایگاه بهتری برای سایت ما در نظر بگیرند. برخلاف تصور عموم، تکنیک‌های کلاه سیاه تنها مختص لینک‌سازی خارجی نیستند بلکه حتی در تولید محتوا، لینک‌سازی داخلی و سئو تکنیکال نیز روش‌های کلاه سیاه متعددی وجود دارد.

۳-۱. سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به نوعی از استراتژی بهینه سازی سایت اشاره دارد که توسط گوگل تعیین شده است. تمام کاری که شما در این روش انجام می‌دهید این است که بهترین نتیجه را برای کاربران خود فراهم کنید. اما اگر هدف شما کسب جایگاه در نتایج جستجو است، از هدفی که گوگل برای کاربرانش انتخاب کرده دور شده‌اید، ولی اگر درست مانند گوگل، رضایت کاربر و نیازهای او را اولویت کار خود قرار دهید، سریع‌تر به نتیجه می‌رسید.

۴. مشتریان سابق شرکت سئو کار

بررسی سوابق شرکت، دقیق‌ترین راه برای فهمیدن کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن است. از تیم سئو بخواهید تا شما را با مشتریان قبلی آشنا کنند و از آن‌ها در مورد کیفیت کار شرکت بپرسید. ایرادات و نقدهای بسیار و یا عدم رضایت آن‌ها نشان دهنده این است که بخشی از کار این شرکت درست انجام نمی‌شود! بهتر است در بررسی این قسمت زمان بیشتری صرف شود.

۵. نحوه و شرایط پشتیبانی

در مبحث مدیریت سایت و اصطلاحاً وبمستر بودن، معمولاً خطاهایی در سایت رخ می‌دهد و یا برای پروژه سئو و روند پیشرفت آن، گزارشاتی مبتنی بر فعالیت‌های انجام شده، محتوای تولیدشده، رتبه قبلی و رتبه فعلی، آنالیز رقبا، تعداد لینک‌های دریافت شده، رپورتاژهای انجام شده، گزارش سرچ کنسول و دیگر موارد لازم است.

از شرکت سئو در مورد نحوه پشتیبانی بپرسید؛ زیرا لازم است پس از عقد قرارداد سئو شما دائماً با تیم سئو در ارتباط باشید و تغییرات لازم را به آن‌ها اعلام کنید. شرکتی بهتر است که در هر لحظه امکان برقراری این ارتباط را با آن‌ها داشته باشید.

معرفی ۵ شرکت برتر سئو در ایران

بهتر است برای آشنایی بیشتر و تصمیم‌گیری صحیح، لیستی از بهترین شرکت های سئو نیز در اختیار داشته باشید. (این ۵ شرکت برتر به ترتیب حروف الفبا معرفی شده‌اند!)

۱- رادزاد

از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد، می‌توان به سئو حرفه‌ای سایت، مشاوره، آموزش و پشتیبانی سئو به همراه بازاریابی محتوا اشاره کرد. همچنین این سایت افزونه‌های وردپرسی و جوملا را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد.

دفتر اصلی: تهران، خیابان کارگر شمالی

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۳۵۲۰

رادزاد یکی از شرکت های سئو سایت
آدرس‌سایت: radzad.com

۲- سئوکار

از جمله نمونه‌کارهای این شرکت می‌توان به سایت افق کوروش و تخفیفان اشاره کرد. کسب رضایت مشتری و استفاده از اصول سئو، از جمله دلایلی است که نام این شرکت در میان لیست بهترین شرکت سئو در ایران درج شده است.

دفتر اصلی: تهرانسر، بلوار گلها

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۵۵۸۰۰۱

سئوکار یکی از شرکت های سئو سایت
آدرس‌سایت: seokar.com

۳- نبض مارکتینگ

این شرکت همگام با جدیدترین متدها و قوانین سئو روز دنیا خدمات گوناگونی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که هرکدام بر اساس میزان و زمان عملکرد قیمت‌های استاندارد و متناسبی را دارا می‌باشد. نبض مارکتینگ فقط یک شرکت سئو نیست! یک شرکت دیجیتال مارکتینگ است.

دفتر اصلی: تهران، میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۷۰

۴- نوین

یکی از بهترین‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و البته سئو است. هرچند که در سال‌های اخیر بیشتر به سمت اینستاگرام، کمپین‌های تبلیغاتی و گوگل ادز رفته و نمونه‌کارهای سئو کمی دارد، اما در بخش آموزش سئو جزو پیشتازان است.

دفتر اصلی: تهران، خیابان فاطمی

شماره تماس: ۰۲۱۵۸۴۳۸

نوین یکی از شرکت های سئو سایت
آدرس‌سایت: novin.com

۵- وبسیما

واقعاً از انصاف به دور است که نام این شرکت قدیمی در لیست برترین شرکت های سئو نیاید. البته این قدیمی و برند بودن باعث می‌شود هزینه بهینه سازی سایت شما بیشتر از حالت عادی شود. امروزه بیشتر خدمات خود را معطوف به آکادمی و برگزاری دوره‌های آموزشی کرده و در کنار آن، به طراحی سایت حرفه‌ای نیز می‌پردازد.

دفتر اصلی: تهران، خیابان شریعتی

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۷۷۷۰۱

وبسیما یکی از شرکت های سئو سایت
آدرس‌سایت: websima.com

هوشمندانه تصمیم گیری کنید!

حال تصمیم با خودتان است! بسیاری از صاحبین کسب و کار و مدیران هوشمند با انتخاب صحیح، به رشد و بازگشت سرمایه و افزایش درآمد و همچنین کارآفرینی رسیده اند. مفتخریم که رضایت تمامی همکاران را در این زمینه تاکنون داشته‌ایم. اکنون میدانید چطور میتوان بهترین شرکت سئو را انتخاب کرد. امیدواریم تصمیمات شما، به بهترین نتیجه ختم گردد. هرکدام از شرکت های معرفی شده تا کنون امتحان خود را پس داده اند و میتوانند همراه شما در این مسیر باشند؛ حال وقت آن است که با توجه به هدف خود، بودجه مدنظر و کیفیت شرکت سئو، انتخاب خود را انجام دهید.

پس وقت را غنیمت شمرده و برای شروع با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای تعیین قیمت سئو نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات متداول کاربران در مورد شرکت سئو سایت

وظیفه یک تیم یا شرکت سئو این است که با در اختیار داشتن متخصصان و یک تیم تخصصی سئو، پروژه سایت شما را در دست گرفته تا در کلیدواژه‌های مدنظر شما، رتبه بالاتری را نسبت به رقبا کسب و منجر به فروش محصولات یا خدمات شما شود.

نکات کلیدی زیادی در انتخاب شرکت سئو مناسب برای کسب و کار شما وجود دارد؛ بطور خلاصه می‌توان به بررسی نمونه‌کارهای موفق، صحبت با مشتریان سابق، خدمات ارائه شده و تناسب قیمت سئو با خدمات ارائه شده اشاره کرد. تمامی این ملاک‌ها را ما در این صفحه بررسی کردیم و می‌توانید برای تصمیم‌گیری بهتر از آن‌ها استفاده کنید.

با افزایش پیچیدگی الگوریتم‌های یادگیری و رفتارهای کاربر، روند افزایشی واضحی در تقاضا برای متخصصان سئو وجود دارد. این گزینه‌های شغلی در حال تکامل برای کسانی است که می‌خواهند در زمینه سئو کار کنند یا به دنبال استخدام کارشناسان سئو با کیفیت بالا هستند.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 1. Avatarسئوکار گفته؛
  ۱۵:۱۵ ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

  واقعا یک شرکت سئو روش کارش رو اعلام میکنه بهمون؟؟ خب اینطوری که همه شرکت های سئو از روش های هم میتونن با خبر بشن و دیگه رقابت بر سر چی میشه؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۵:۲۳ ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

   سلام و وقت بخیر
   ببینید مسلما همه شرکت ها وارد جزپیات و تکنیک هایی که به تجربه بهش رسیدن اشاره نمیکنن ولی خب هر چه بیشتر در موردش توضیح بدن اینطور میشه برداشت کرد که به دلیل صداقت و جله حرفه ای گری، احتمال موفقیت با اون شرکت ها بالاتر باشه؛ برای مثال ما تو نبض مارکتینگ، با تولید محتوا طبق اصول سئو و استراتژی لینک سازی داخلی قوی شروع میکنیم و سئو تکنیکال سایت رو هم انجام میدیم و با رتبه گیری ارگانیک سایت بعد از یک مدت کوتاه، سئو خارجی رو قویتر از قبل شروع به تکمیل می کنیم. در تمامی این موارد روش انجام ما هم کلاه سفید ست.

 2. Avatarرجبی گفته؛
  ۱۶:۰۸ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

  مطلب خیلی خوبی بود! یه سوال فقط داشتم اینکه به نظر شما همکاری با شرکت سئو بهتره یا سئو کار و کارشناس سئو؟
  چه مزایا یا معایبی هرکدومش میتونه داشته باشه؟ و خب خود سئو کار خوب رو چطور تشخیص بدیم ایندفعه؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۷:۰۸ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

   سلام دوست عزیز
   همکاری با هر کدوم از مواردی که فرمودید مزایا و معایب خودش رو میتونه داشته باشه؛ اگر تمایلتون به ضمانت بیشتر موفقیت پروژه سئو هست و خدمات با کیفیت تری میخواید توصیه ما همکاری با شرکت های سئو برای شماست. در صورتی که قصد دارید کمتر هزینه داشته باشید، انتخاب کارشناس سئو میتونه براتون بهتر باشه. توی صفحه سئوکار یا کارشناس سئو کامل توضیح دادیم که چطور کارشناس سئو مناسب رو شناسایی کنید؛ امیدوارم براتون مفید بوده باشه

 3. AvatarSEO Agency گفته؛
  ۱۳:۱۰ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

  یعنی شما می فرمایید بهترین شرکت سئو نداریم؟ و هر شرکت سئو باید بررسی بشه برای مناسب بودن؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۶:۰۹ ۱۴۰۰/۰۷/۰۶

   سلام دوست عزیز
   بله همینطوره، سئو یه سری فعالیت هست که با توجه به رقبا و مخاطب و گوگل انجام میشه و واقعا نمیشه گفت بهترین شرکت سئو داریم یا خیر. تعداد زیادی شرکت سئو وجود داره و ممکنه حتی چندین شرکت مناسب حوزه کاری شما باشند؛ فقط تو این صفحه گفتیم حواستون باشه که شرکت مناسبی رو برای پروژه تون انتخاب کنید.
   اگر سوالی هم داشتید در این موضوع، منتظر تماستون هستیم، مشاورین ما همیشه برای پاسخ به سوالاتتون آماده هستن.

 4. Avatarمحمد حیدری گفته؛
  ۱۵:۵۵ ۱۴۰۰/۰۷/۰۶

  سلام خسته نباشید
  من تحقیق کردم شما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هستید؛ چرا به عنوان شرکت سئو خودتون رو معرفی کردید؟ علت خاصی داره؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۵:۵۹ ۱۴۰۰/۰۷/۰۶

   سلام عزیز
   خدمت شما عارضیم که همونطور که متوجه شدید ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هستیم و خب در بحث بازاریابی دیجیتال هم، یکی از ابزار هایی که احتیاج داریم استفاده کنیم و از مهمترین ابزار ها سئو سایت هست؛ علاوه بر اینکه در بخش های دیگه هم کارشناسان خبره ای داریم ولی میشه گفت توی سئو سابقه بیشتری داریم و در نتیجه در این بخش روی اینکه شرکت سئو هم هستیم مانور داده شده. هر سوالی داشتید میتونید ب مشاورین ما تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم.

 5. Avatarمحقق گفته؛
  ۱۳:۳۷ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

  شرکت سئو تو ایران کم نیست …
  با همین ملاک ها که گفتید تشخیصشون راحت نیست
  چیکار میشه کرد؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۳:۴۴ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

   سلام دوست عزیز
   قطعا برای یک تصمیم گیری خیلی دقیق، نیاز به بررسی تعداد زیادی پارامتر داریم؛ ولی با بررسی این نکاتی که گفته شده، میتونید شرکت های سئو مد نظرتون رو سریعتر بررسی کنید و نتیجه با دقت خوبی درست خواهد بود.
   باز هم اگر سوالی داشتید میتونید از مشاورین ما بپرسید. تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳

 6. Avatarنازنین حسینی گفته؛
  ۱۳:۴۱ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

  شده تا حالا شرکت سئو، آموزش سئو هم داشته باشه؟
  یعنی میتونیم برای یادگیری سئو به جای خرید دوره، از شرکت های سئو کمک بگیریم؟
  اگه آره، بهترین شرکت سئو برای اینکار کدومه؟

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۳:۴۶ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

   سلام دوست عزیز
   همه شرکت ها خدمات آموزشی ارائه نمیدن، ولی بعضی از شرکت های معتبر مثل نبض مارکتینگ، آموزش سئو هم برای علاقمندان دارن و میتونید با اون ها در تماس باشید و اطلاعات دقیقتر رو از خود شرکت ها بپرسید.

 7. Avatarهانیه میرزایی گفته؛
  ۱۵:۴۵ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

  بهترین شرکت سئو کدومه؟ اینو نگفتید!

  • AvatarVerkiani گفته؛
   ۱۶:۰۱ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

   سلام دوست عزیز
   شرکت های سئو با توجه به ملاک هایی که در همین صفحه معرفی کردیم میتونن دسته بندی بشن؛ در واقع بهتری بگیم بهترین شرکت سئو نداریم و برای هر کسب و کار، شرکت ها میتونن مناسب یا نا مناسب باشن. مثلا نبض مارکتینگ با توجه به سابقه و نمونه کار هایی که توی تمامی اصناف داره، گزینه مناسبی برای شما و خیلی از کسب و کار ها خواهد بود. پس میتونه برای اون کسب و کار ها بهترین شرکت سئو، نبض مارکتینگ باشه.

 8. Avatarhabib گفته؛
  ۱۶:۰۳ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

  یکی از سوالاتی که حتما پیشنهاد می کنم وقتی میخواید پروژه سئو خودتون رو به شرکت سئو بسپرید از اون شرکت بپرسید این هست که در مورد روند اقداماتی که میخوان انجام بدن برای اینکه رتبه کسب کنید حتما مطلع بشید.یعنی همه چیز کاملا شفاف باشه.جوری نباشه که ندونید میخوان چیکار کنن

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۶:۰۶ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

   بله کاملا درست میفرمایید.این خیلی مهم هست که شرکت سئو مورد نظر در مورد استراتژی های آن پیج و آف پیج خودش شفاف عمل بکند.

 9. Avatararash گفته؛
  ۱۵:۱۷ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

  من خیلی وقت بود دنبال یک شرکت سئو خوب بودم و نبض مارکتینگ رو انتخاب کردم.خیلی از نتیجه راضی بودم و واقعا حجم فروشم افزایش خوبی داشت.البته همونطور که مشاورین تون هم گفتن سئو یک سرمایه گذاری هتس که نیاز به صبر و اثر گذاری داره و مطمئنم با این روندی که پیش میره حتما نتیجه بهتری هم رغم میخوره.واقعا ممنون از پیگیرتون

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۵:۵۰ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

   سلام به همراه گرامی عزیز.خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو بدست بیاریم و رضایت مشتری همیشه معیار اصلی شرکت نبض مارکتینگ بوده.درسته سئو برعکس بقیه روش های تبلیغاتی دانشی زمان بر و نیاز صبر هست و مطمئنا نتیجه صبرتون هم میگیرید

 10. Avatarندا گفته؛
  ۱۵:۳۵ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

  سلام اینکه توی سئو بعضی شرکت های سئو تضمین رتبه یک رو میدن واقیعیت داره؟

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۵:۵۹ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

   سلام به شما دوست گرامی
   قطعا نه ،توی سئو تضمین رتبه دادن کاری غیر اخلاقی هست زیرا که رتبه ها تنها دست موتورهای جستجو هست و امکان نداره بشه تضمین رتبه ای را داد

 11. Avatarسامان گفته؛
  ۱۰:۵۹ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

  مقاله خوبی بود. اصلی ترین معیار برای انتخاب شرکت سئو چیه؟

 12. Avatarسامان گفته؛
  ۱۱:۰۰ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

  و اینکه شرکت سئو نبض مارکتینگ مشاوره رایگان هم داره؟

 13. Avatarعلی فرهادی گفته؛
  ۱۱:۰۸ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

  با تشکر از محتوای خوبی که نوشتین. من میخواستم بدونم که شرکت سئو نبض مارکتینگ مشاوره سئو هم دارین؟ خدماتی که برای مشاوره ارائه میدین شامل چه مواردیه؟ هزینه مشاوره و آنالیز سئو سایت چقدره؟

 14. Avatarمهیار گفته؛
  ۱۱:۳۱ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

  شما پیشنهادتون سپردن پروژه به شرکت سئو هست یا فریلنسر؟ میشه مقایسه ش کنید؟

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۱:۲۵ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

   سلام کاربر گرامی
   شرکت نبض مارکتینگ بخشی از آن متشکل از یک تیم متخصص سئو هستند و دقیقا پروژه شما بعد از بررسی و مشاوره توسط کارشناسان ما به این تیم سپرده میشود و طرف قرارداد شما یک شرکت سئو هستند.
   برای مقایسه شرکت سئو و یک سئوکار فریلسنر شما را این بخش از مطلبمون ارجاع میدم

 15. Avatarاحمد گفته؛
  ۱۱:۳۲ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

  طراحی سایت زیبایی ندارید

  • Avatarعرفان معینی گفته؛
   ۱۰:۱۰ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

   سلام دوست عزیز
   ممنون از نظر و توجهتون.کدوم قسمت به نظرتون نیاز به اصلاح داره؟

 16. Avatarآرش گفته؛
  ۱۴:۰۳ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون به نظر من بهترین روش برای اینکه مشخص بشه که هر شرکت کارشو خوب انجام میده معرفی کارهایی که انجام داده .

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۰۰:۴۸ ۱۴۰۱/۰۱/۱۱

   سلام ممنون از شما که مطالعه کردین و نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین
   بله قطعا معرفی کارهایی که یک تیم یا شرکت سئو انجام داده مشخص میکنه که اون شرکت بهترین شرکت سئو هست یا خیر؟ دقیقا همین مورد رو هم تو معیارهای انتخاب بهترین شرکت سئو نام بردیم. شما هم اگه شرکت دیگه ای رو میشناسید که اسمش تو لیست برترین های شرکت سئو خالی هست خوشحال میشیم اسمش رو بگین و ما معرفیش کنیم. تشکر

 17. Avatarوحید گفته؛
  ۰۲:۱۹ ۱۴۰۰/۱۱/۲۳

  بسیار عالی . ممنونم از شما

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۰۰:۴۹ ۱۴۰۱/۰۱/۱۱

   خواهش میکنم امیدوارم که مطالب این صفحه براتون مفید بوده باشه

 18. Avatarپیچ و رولپلاک نما گفته؛
  ۲۱:۵۱ ۱۴۰۰/۱۲/۰۷

  با توجه از محتوای عالی که قرار دادید میشه خواهش کنم نظرتون رو در مورد سایت من بفرمایید

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۰۰:۵۰ ۱۴۰۱/۰۱/۱۱

   خواهش میکنم
   بله میتونید از طریق فرم مشاوره رایگان اطلاعاتتون رو برای ما بفرستید تا کارشناسان ما سایتتون رو بررسی کنن و راهنمایی های لازم رو در اختیار شما قرار بدن

 19. Avatarکافی نت اندیشه گفته؛
  ۱۶:۲۱ ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

  عالی و تک هستید

  • Avatarمحمد امیری گفته؛
   ۱۷:۴۲ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

   ممنون از انرژی و انگیزه ای که به ما میدین 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پکیج اقتصادی سئـو

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

پکیج هوشمند سئـو

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

پکیج راهبردی سئـو

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

پکیج پیشرو سئـو

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی