آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ | شریک جوان شما
Search
Close this search box.

قیمت سئو ۱۴۰۳ + هزینه سئو سایت تضمینی

هزینه سئو سایت برای هر پروژه و در هر شرکت متغیر است. عوامل زیادی مانند سابقه‌ی شرکت، اندازه پروژه، میزان تسلط و تجربه سئوکار و میزان سختی کلیدواژه در تعیین قیمت سئو تاثیر گذار هستند.

هزینه سئو سایت در سال ۱۴۰۳، یک سرمایه گذاری مطمئن برای افزایش فروش از سایت کسب و کار

قیمت-سئو

مشتریانی که به نبض مارکتینگ اعتماد کرده‌اند

نمونه کار سئو
نمونه پروژه های سئو سایت

شما به سئو احتیاج دارید!

امروزه ۸۱ درصد از خریدها به صورت اینترنتی و از وب سایت‌ها انجام می‌شوند. البته داشتن یک وب سایت به تنهایی، هیچ فروشی را تضمین نمی‌کند! واقعیت این است که برای فروش، پیش از هرچیز به دیده شدن احتیاج دارید. سئو سایت، مسیری قطعی برای دیده شدن و فروش موفق از سایت کسب و کارتان است. استفاده از خدمات سئو ، یک سرمایه گذاری هوشمندانه است. اگر به سایت رقیبان موفق در حوزه خودتان و میزان فروش آن‌ها نگاه کنید،‌ خیلی خوب  ارزش سئو سایت را درک خواهید کرد. با این اوصاف،‌ به نظر شما پرداخت قیمت سئو، هزینه است یا سود؟
قیمت-سئو
هزینه-سئو-سایت

قیمت سئو به صرفه است؟

نقش سئو، هر روز در موفقیت فروش اینترنتی از طریق وب سایت‌ها پر رنگ‌تر می‌شود. قیمت سئو در برابر اثری که بر فروش می‌گذارد، هزینه‌ای ناچیز است. سئو سایت، یک سرمایه گذاری به صرفه بوده که با توجه به خرید روز افزون مشتریان از اینترنت، خیلی زود به درآمد چندین برابری تبدیل می‌شود.

این روزها دست روی هر چیز که می‌گذاریم گران است! دیگر کمتر پیش می‌آید چیزی بخریم که ارزش قیمتش را داشته باشد. در این میان،‌ سئو هزینه‌ای است که به طور مستقیم به دیده شدن و فروش بالای کسب و کار منجر می‌شود و خیلی بیشتر از هزینه‌ای که بابت آن پرداخت می‌شود ارزش دارد.

بیش از ۵۰۰۰ کلیدواژه به صفحه اول گوگل رسانده ایم
کلمات-موبایل-نبض
کیوردهای-سئو-شده

قیمت سئو در سال ۱۴۰۳ هزینه ای ناچیز در برابر درآمدی چشمگیر
همین حالا با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۸۹۱۷ تماس بگیرید.

سئو سایت شامل چه هزینه‌ هایی می‌شود؟

قیمت سئو سایت (SEO Price) به مجموعه‌ای از عوامل مختلف بستگی دارد که در طراحی و بهینه‌سازی سایت شما تاثیرگذار هستند. به دلیل اختلافات موجود در هر سفارش سئو، هزینه‌های سئو ممکن است در برخی موارد به صورت ماهیانه (اقساطی) محاسبه شود. در هر صورت، هزینه بهینه سازی وبسایت بستگی به نیازها و بودجه شما دارد.

سختی کلیدواژه
سختی کلیدواژه
جایگاه-فعلی-کسب-و-کار
جایگاه فعلی سایت در گوگل
نوع-طراحی-سایت
نوع طراحی سایت
تعیین-هزینه-سئو-سایت

روش تعیین تعرفه سئو در آژانس نبض مارکتینگ

ما در نبض مارکتینگ، کلیدواژه‌های پیشنهادی شما را جویا شده، و بعد از تحقیقات دقیق و گسترده، پیشنهادات کارشناسی شده خودمان را ارائه می‌دهیم. سپس با توجه به بودجه‌ای که برای سئو سایت در نظر گرفته‌اید، کلیدواژه مورد نظرتان را با هم انتخاب می‌کنیم.

هدف ما کاهش هزینه های سئو سایت شماست.
سئو، به‌صرفه‌ترین استراتژی برای کسب‌وکارهایی است که هنوز آنطور که باید دیده نشده‌اند!

زمان دیدن نتایج سئو به چه چیزی بستگی دارد؟

زمان لازم برای دیدن نتایج سئو و بهبود رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو کاملاً متغیر است و به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ از جمله، میزان فعالیت رقبا، حوزۀ فعالیت و تعداد رقبا. اگر در یک بازار پر رقابت هستید، طبیعتا زمان لازم برای به نتیجه رسیدن بیشتر خواهد بود. همچنین شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشید که سئو وبسایت یک فرآیند مستمر است و بهتر است به طور منظم و دوره ای به بهبود و بهبود رتبه سایت خود بپردازید.

حوزه-فعالیت
حوزه فعالیت کسب‌وکار
تعداد-رقبا
تعداد رقبای حوزه موردنظر
میزان-فعالیت-رقبا
میزان فعالیت رقبا
مواردی که در پروپوزال رایگان خدمات سئو نبض مارکتینگ مشاهده خواهید کرد:
برای دریافت رایگان هزینه کارشناسی شده خدمات SEO فرم زیر را تکمیل کنید

چرا نبض مارکتینگ را
برای خدمات سئو انتخاب کنیم؟

شما می‌توانید در مسیر پر پیچ و خم سئو، با خیال راحت به کارهای دیگرتان بپردازید. ماموریت ما این است که شما را در صدر قرار دهیم،‌ چه در گوگل و چه در میان رقبایتان! نبض مارکتینگ به عنوان یک شرکت سئو حرفه ای و به صورت ماهانه، شما را در جریان جزئیات فرآیند سئو سایتتان قرار می‌دهد.

قیمت سئو سایت ۱۴۰۳

در سال ۱۴۰۳، تعیین تعرفه سئو (SEO Price) به عوامل متعددی بستگی دارد که می‌تواند شامل حوزه فعالیت کسب‌وکار، میزان رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر و همچنین تجربه و شهرت شرکت ارائه‌دهنده خدمات سئو باشند. بطور کلی، در شرکت نبض مارکتینگ قیمت پروژه های سئو می‌توانند از چند میلیون تومان برای پروژه‌های کوچک و کمتر رقابتی شروع شده و به ده‌ها میلیون تومان برای پروژه‌های بزرگتر و با رقابت بیشتر برسند. شرکت‌ها و متخصصان سئو معمولاً بر اساس مدل‌های قیمت‌گذاری مختلفی مانند پرداخت ماهانه، پروژه‌ای یا حتی بر اساس عملکرد قیمت‌گذاری می‌کنند. افزایش تمرکز بر بهبود کیفیت محتوا و تجربه کاربری به عنوان جزء لاینفک استراتژی‌های سئو، باعث شده تا این خدمات پیچیده‌تر و در نتیجه گاهی اوقات گران‌تر شوند.

امروزه بیشتر صاحبان کسب‌وکار و افرادی که به صورت آنلاین با مشتریان خود سروکار دارند به اهمیت سئو پی برده‌اند. تحقیقات نشان داده است که بیش از ۸۶ درصد مردم قبل از خرید یک محصول، به صورت آنلاین به جستجوی آن می‌پردازند یا محصولات مختلف را باهم مقایسه می‌کنند تا خرید بهتری داشته باشند. به همین دلیل قرار گرفتن در رتبه‌های برتر صفحۀ اول گوگل می‌تواند به فروش بیشتر شما کمک بسیاری بکند. اما نکتۀ مهم قیمت سئو و هزینه‌ای است که باید برای آن پرداخت کنند.

روش‌های قیمت گذاری سئو در هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است و اگر شما هم به دنبال سئو سایت خودتان هستید با قیمت گذاری‌های متفاوتی مواجه شده‌اید. اما هزینه‌ سئو واقعا چگونه تعیین می‌شود؟ ما سعی کردیم تا انواع روش‌های تعیین تعرفه سئو را به شما توضیح بدهیم تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

قیمت سئو حرفه ای چگونه محاسبه می‌شود؟

روش‌های مختلفی برای برآورد هزینه سئو وجود دارد. قیمت‌گذاری ممکن است براساس پروژه، زمان کار کردن روی پروژه، جایگاه کلمات کلیدی و میزان ورودی سایت انجام شود. همچنین می‌توان برای هر نوع از سایت‌ها (شرکتی، فروشگاه آنلاین و سایت‌های کوچک یا بزرگ) یک تعرفه سئو تعیین کرد. یک روش دیگر قیکت‌گذاری، تعیین هزینه سئو براساس انواع روش‌های سئو (داخلی و خارجی) است. در ادامه انواع روش‌های تعیین قیمت سئو را به شما توضیح می‌دهیم.

۱. هزینه سئو سایت بصورت پروژه‌ای

در این روش، برای کل پروژه یک قیمت ثابت تعیین می‌شود. این روش برای پروژه‌هایی مناسب است که دارای اهداف و دامنه کاری مشخصی هستند؛ یعنی افرادی پروژه سئو را برای سایت خود آغاز می‌کنند که برای کسب‌وکارشان دیدگاه بلند مدت دارند و می‌خواهند تا سالیان سال پابرجا بماند.

۲. قیمت‌ سئو ساعتی چقدر است؟

در این روش، متخصص سئو بر اساس تعداد ساعاتی که صرف پروژه می‌کند، هزینه دریافت می‌کند. اما قیمت‌گذاری ساعتی اشتباه است؛ چون اصلا مشخص نیست که پروژۀ سئو سایت چند ساعت طول می‌کشد. در نتیجه هیچ شرکتی نمی‌تواند پیش از انجام پروژه به شما بگوید که دقیقا چقدر برای سئو سایت شما زمان گذاشته است. علاوه‌بر این سئو ذاتا فرآیندی زمان‌بر و طولانی‌ مدت است و به صورت ساعتی جواب نمی‌دهد. یعنی متخصصان سئو باید یک برنامه بلند مدت برای سئو شما در نظر بگیرند.

۳. تعرفه سئو ماهانه

بعضی از شرکت‌های سئو پکیج‌های خدماتی ماهانه را ارائه می‌دهند که شامل مجموعه‌ای از خدماتی مانند تحلیل کلمات کلیدی، بهینه‌سازی محتوا، لینک‌سازی، گزارش‌دهی و به‌طور کلی خدمات سئو است. 

۴. قیمت‌‌ پروژه سئو براساس جایگاه کلمات کلیدی

قیمت‌ گذاری بر اساس جایگاه کلمات کلیدی در صفحۀ نتایج موتور جستجو (SERP) یک روش محبوب در بین برخی از ارائه‌دهندگان خدمات سئو است. در این روش، هزینه خدمات سئو بر اساس میزان موفقیت در رسیدن کلمات کلیدی از پیش مشخص شده به رتبه‌های صفحهٔ اول نتایج برای تعیین می‌شود. 

۵. قیمت‌ گذاری براساس میزان ترافیک ورودی سایت

قیمت‌گذاری براساس میزان ترافیک ورودی به وب‌سایت یک رویکرد عملکرد محور در زمینه سئو است. در این مدل، هزینه سئو بر اساس مقدار ترافیکی که به وب‌سایت جذب می‌شود، تعیین می‌شود.

ترافیک ورودی به سایت شما نیز مسئله‌ای نیست که بتوان آن را تخمین زد. به همین دلیل هیچ کدام از ارائه‌دهندگان خدمات سئو نمی‌توانند قیمت سئو سایتتان را براساس ترافیک ورودی پیشبینی کنند؛‌ مگر اینکه این شرکت از سئو کلاه سیاه که خلاف قوانین گوگل است، استفاده کرده و برای سایتتان ترافیک بخرد.

۶. هزینه سئو سایت براساس نوع وبسایت‌

همان‌طور که گفتیم، تعرفه سئو را می‌توان براساس اندازه و مدل سایت نیز تعیین کرد. 

سایت کوچک (کسب و کارهای کوچک)

تعرفه سئو برای وب‌سایت‌های کوچک معمولاً کمتر است و می‌تواند از چند صد تا چند هزار دلار در ماه متغیر باشد؛ این میزان تغییر به نیازها و پیچیدگی‌های خاص سایت بستگی دارد.

سایت های کسب‌وکارهای بزرگ

تعرفه سئو برای وب‌سایت‌های بزرگ معمولاً بیشتر است؛ چون این سایت‌ها ویژگی‌های مانند حجم زیادی محتوا، پیچیدگی بیشتر ساختار وب‌سایت و رقابت سخت‌تری در بازار هدف دارند. 

قیمت سئو سایت شرکتی

یک وب‌سایت شرکتی، سایتی رسمی است که اطلاعات و جزئیات یک شرکت یا سازمان را نشان می‌دهد. این وب‌سایت معمولاً شامل اطلاعاتی مانند معرفی شرکت، خدمات یا کالاهای ارائه‌شده، اطلاعات تماس می‌شود و اغلب بخش‌هایی مانند خبرها، وبلاگ و پروفایل‌های تیم مدیریت را در خود جای می‌دهد.

 هدف اصلی این وب‌سایت ارائه تصویری حرفه‌ای از شرکت، ارتباط با مشتریان، شرکای تجاری و سایر ذینفعان است. سئو سایت شرکتی به این سازمان‌ها کمک می‌کند تا بهتر به هدف خود رسیده و سایتی مناسب برای کاربران و گوگل داشته باشند. قیمت سئو سایت شرکتی به هدف اصلی سازمان مورد نظر و وضعیت کنونی سایتشان بستگی دارد.

تعرفه سئو سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی، وب‌سایتی است که برای فروش محصولات یا خدمات به صورت آنلاین طراحی شده است. این وب‌سایت‌ها امکاناتی مانند کاتالوگ محصولات، سبد خرید و سیستم پرداخت آنلاین را برای کاربران فراهم می‌کنند.

البته سایت‌های فروشگاهی باید توانایی درخواست‌ها و ورود تعداد زیادی کاربر به‌صورت مرتب را داشته باشد و همچنین باید دائما محصولات جدید در سایت بارگذاری شود؛ به همین دلیل سئو و رسیدگی به این وب‌سایت می‌تواند اندکی سخت‌تر از باقی وب‌سایت‌ها باشد. اما با این حال تعرفه سئو سایت فروشگاهی به ویژگی‌های سایت و کسب‌وکار شما بستگی دارد.

قیمت سئو براساس روش‌های بهینه سازی وبسایت

ممکن است شما بخواهید برای وبسایتتان فقط یکی از روش‌های سئو را انجام دهید. در این صورت شرکت‌هایی هستند که فقط سئو داخلی یا سئو خارجی را برای وبسایت شما انجام دهند. ما در نبض مارکتینگ این روش را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم. برای اینکه نتیجۀ مناسبی بگیرید و بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و به نتیجۀ دلخواه خود برسید باید از انواع روش‌های سئو به صورت هم‌زمان استفاده کنید.

هزینه سئو داخلی سایت

در سئو داخلی به بهبود سرعت سایت، بهینه‌سازی محتوا، متا تگ‌ها، خطاهای ۴۰۴، کدنویسی و سرور و هاست پرداخته می‌شود و هزینه سئو براساس میزان کاری که باید بر روی سایت انجام شود تعیین خواهد شد.

تعرفه بهینه سازی سئو خارجی

در سئو خارجی هزینه سئو به تعداد بک لینک‌ها، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و کیفیت رپورتاژهایی که برای سایت شما انجام می‌شود تعیین می‌شود.

باز هم باید تاکید کنیم که سئو داخلی یا خارجی به تنهایی برای شما کارایی ندارد و باید با طراحی یک استراتژی صحیح، ترکیبی از سئو داخلی و خارجی را بر روی وبسایتتان انجام دهید تا به نتیجۀ مناسب برسید.

هزینه سئو سایت در شرکت نبض مارکتینگ

قیمت سئو در نبض مارکتینگ براساس میزان فعالیت و حجم کارهایی که وجود دارد متفاوت است. قرارداد سئو در نبض مارکتینگ دو مدل قیمت‌گذاری می‌شود: ۱.قرارداد با ضمانت و ۲.قرارداد عملکردی

در قرارداد با ضمانت، ما ۲ ماه را به بررسی و پیدا کردن کلیدواژه‌ و نوشتن درخت محتوایی، بررسی و رفع مشکلاتی که در سئو داخلی و خارجی و فنی وبسایت کسب‌وکار شما اختصاص می‌دهیم و هزینۀ سئو برای هر ماه به تناسب فعالیتی که برای کسب‌وکار شما انجام خواهد شد از ۲۰ میلیون تومان آغاز می‌شود. در این قرارداد ما ضمانت می‌کنیم که در کلیدواژه‌های مشخصی به صفحۀ اول نتایج گوگل می‌رسید.

در قرارداد عملکردی براساس نیازهای کسب‌وکار شما و کلیدواژه‌هایی که خودتان مشخص می‌کنید، فعالیت‌های دسته‌بندی شدۀ سئو انجام می‌شود. تعرفه سئو عملکردی با توجه به تعداد کلیدواژه‌ها و تعداد محتوایی که هر ماه نوشته می‌شود ۱۲، ۱۵ و ۱۸ میلیون تومان است.

عوامل-موثر-بر-قیمت-سئو

چه عواملی بر قیمت سئو تاثیرگذار هستند؟

قیمت گذاری سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد و می تواند از شرکتی به شرکت دیگر و از پروژه‌ای به پروژۀ دیگر متفاوت باشد. عواملی مانند وسعت و پیچیدگی پروژه، موقعیت مکانی، میزان رقابت و تجربۀ متخصصان سئو یک شرکت بر قیمت‌گذاری سئو تاثیر دارند.

  • وسعت و پیچیدگی پروژه

وب‌سایت‌های بزرگ‌تر با صفحات بیشتر نیاز به تلاش بیشتری برای بهینه‌سازی دارند. همچنین، وب‌سایت‌هایی که دارای ساختار پیچیده‌تری هستند، ممکن است نیازمند تغییرات بیشتر و تجزیه‌وتحلیل دقیق‌تری باشند. این عوامل موجب می‌شود قیمت سئو این سایت‌ها بیشتر از بقیه باشد.

  • سختی کلمات کلیدی

هرچه رقابت‌تر در یک کلمهٔ کلیدی بیشتر باشد صفحهٔ آن کلیدواژه سخت‌تر به صفحهٔ نخست گوگل می‌رسد و نیاز به کار و تلاش بیشتری دارد. در نتیجه سایت نیاز به محتواهای بیشتر و رپورتاژهای معتبر‌تر دارد. به همین دلیل قیمت سئو این پروژه‌ها نیز افزایش می‌یابد. 

  • بازار و رقابت

در صنایع پررقابت، تلاش بیشتری برای رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل نیاز است. به همین دلیل بسیار واضح است که هرچه یک کسب‌وکار رقبای قدرتمندتری داشته باشند، تلاش بیشتری برای شکست دادن آن‌ها لازم است و در این صورت هزینهٔ سئو افزایش می‌یابد. 

  • میزان محتوای بارگذاری شده

اگر می‌توانید به‌صورت مرتب محتواهایی مفید و ارزشمند برای کاربران سایتتان تولید کنید، بهتر است تولید محتوا را خودتان به‌عهده بگیرید و آن‌ها را در زمان مقرر برای شرکت سئو طرف قرارداد ارسال کنید تا محتوای شما را سئو کرده و در سایتتان قرار دهند.

  • تجربه و تخصص

متخصصان و آژانس‌های با‌تجربه و معتبر ممکن است هزینه‌های بالاتری برای خدمات خود درخواست کنند، اما این هزینه‌ها معمولاً به دلیل کیفیت بالاتر خدمات و نتایج بهتری است که به همراه دارند.

  • موقعیت جغرافیایی

هزینه‌های سئو می‌تواند در مناطق مختلف جغرافیایی متفاوت باشد. به عنوان مثال، هزینه‌ها در شهرهای بزرگ و مناطقی با بازار کار گران‌تر ممکن است بالاتر باشد.

  • وضعیت کنونی وب‌سایت

یکی از مواردی که بر قیمت سئو تاثیر می‌گذارد وضعیت کنونی سایت شما است؛ یعنی هرچه مواردی که تاکنون در سایت شما اشتباه انجام شده (مثلا انجام سئو کلاه سیاه) بیشتر باشد نیازمند صرف زمان هزینه بیشتری است و در نتیجه هزینۀ آن نیز بیشتر می‌شود.

هزینه سئو وردپرس

هزینه سئو برای یک وب‌سایت وردپرسی می‌تواند متفاوت باشد، اما نه لزوما به دلیل ابزار وردپرس. زیرا وردپرس به خودی خود یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است که به طور گسترده‌ای برای سئو بهینه‌سازی شده است.

برای وب‌سایت‌های وردپرسی، ممکن است هزینه‌های اضافی برای پلاگین‌های پیشرفتۀ سئو، توسعۀ سفارشی یا بهینه‌سازی‌های خاصی که برای رسیدن به اهداف سئو نیاز است، وجود داشته باشد. با این حال، هزینه‌های سئو را مواردی که پیش از این به شما گفتیم تعیین می‌کند. در نهایت، هزینه سئو بیشتر به عواملی مانند اهداف بازاریابی، میزان رقابت در صنعت و استراتژی‌های محتوایی وابسته است تا ابزار وردپرس.

دلیل اختلاف تعرفه سئو در شرکت‌های مختلف چیست؟

دلیل اختلاف قیمت سئو در شرکت‌های مختلف کیفیت و خدمات متفاوت آن‌ها است. شرکت‌هایی که تجربه یا مهارت بیشتری دارند، نتیجهٔ بهتری را به شما می‌دهند و طبیعتا هزینه بیشتری را برای خدمات خود دریافت خواهند کرد.

 مثلا بعضی شرکت‌ها برای اینکه سریع‌تر سایت شما را به نتیجه برسانند از سئو کلاه سیاه استفاده می‌کنند. گوگل سایت‌هایی که از این نوع سئو استفاده می‌کنند را جریمه می‌کند و آن‌ها از صفحهٔ اول نتایج خود حذف می‌کند. به عبارت دیگر استفاده از سئو کلاه سیاه تمام زحمات و هزینۀ شما را به هدر خواهد داد. به همین دلیل است که شما باید در انتخاب شرکت سئو دقت کنید.

یکی دیگر از مواردی که قیمت سئو را تعیین می‌کند، هزینه رپورتاژ و تولید محتوا است. رپورتاژ محتوایی تبلیغاتی است که توسط شما تولید شده و در سایت‌های پربازدید و معتبری که با کسب‌وکارتان مرتبط هستند بارگذاری می‌شود. این کار باعث می‌شود تا افرادی که به محصولات شما علاقمند هستند سایت شما را پیدا کرده و از آن بازدید کنند.

 نکتهٔ قابل توجهی که قیمت رپورتاژ‌ها را متفاوت می‌کند سایتی است که رپورتاژ‌ در آن منتشر می‌شود. هرچه سایت مورد نظر اعتبار و بازدیدکنندهٔ بیشتری داشته باشد هزینهٔ رپورتاژ‌هایی که منتشر می‌کند هم بیشتر است.

هیچ سایتی بدون تولید محتوا نمی‌تواند امتیاز خوبی از گوگل کسب‌ کند، در نتیجه تولید محتوا بخش جدا نشدنی سئو است. هرچه رقابت در صنعت‌ شما شدیدتر باشد شما به تولید محتوای بیشتر و باکیفیت‌تری احتیاج دارید. در نتیجه هزینه‌ای که باید برای تولید محتوا بپردازید بیشتر می‌شود.

سئو کردن یا گوگل ادز

هزینه سئو بصرفه است یا گوگل ادز؟ SEO vs Google ADS

مقایسه قیمت سئو با گوگل ادز (تبلیغات کلیکی گوگل) بستگی به اهداف و استراتژی‌های خاص کسب‌وکار دارد. سئو به بهینه‌سازی سایت برای بهبود رتبه‌ ارگانیک در نتایج جستجو می‌پردازد و معمولاً زمان‌بر است؛ اما این نتایج می‌توانند پایدارتر و کم هزینه‌تر از گوگل ادز باشند.

در مقابل، گوگل ادز یک روش تبلیغات پولی است و می‌تواند خیلی زود شما را به نتیجه برساند، اما این نتایج کوتاه مدت است؛ یعنی به محض توقف پرداخت‌ها، این نتایج نیز متوقف می‌شوند. در نتیجه سئو بهترین گزینه برای استراتژی‌های بلندمدت و ایجاد اعتبار آنلاین است، در حالی که گوگل ادز برای دستیابی به نتایج فوری و هدفمند (اهدافی مانند فروش بیشتر) مؤثر است. اکثر مواقع، ترکیبی از هر دو رویکرد برای دستیابی به بهترین نتایج توصیه می‌شود.

آیا قیمت سئو گران است؟

شاید در نگاه اول هزینه سئو زیاد به نظر برسد. اما باید به فرآیند سئو به شکل یک سرمایه‌گذاری بلند مدت نگاه کرد. هزینه‌ سئو در مقابل سودی که به یک کسب‌وکار برمی‌گرداند و نرخ بازگشت قابل توجه آن بسیار ناچیز به نظر می‌رسد.

سوالات متداول

ممکن است هنوز خدمات سئو، به اندازه‌ی کافی و آنطور که باید، به عنوان یک خدمت شناخته شده در ایران مورد استفاده قرار نگرفته و از روش‌های دیگر تبلیغات کمتر شناخته شده باشد. ولی باید دانست که پرداخت هزینه سئو، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت برای موفقیت کسب‌و‌کار به شمار می‌آید. هر تبلیغ، تنها تا زمان اجرایی شدن آن، سودده است؛ اما هزینه سئو نسبت به مجموع هزینه‌های دیگر برای تبلیغات کمتر بوده و اثر طولانی مدتی بر کسب‌و‌کار و فروش موفق آن دارد. با توجه به احتمال بازگشت چند برابری سرمایه، بعد از نتیجه دادن سئو سایت ، این فرآیند کاملا به صرفه و سودده خواهد بود.

هزینه سئو در هر وب سایت با سایت دیگر متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید برای دریافت پروپوزال رایگان و اطلاع از جزئیات سفارش سئو سایت خود، با متخصصین نبض مارکتینگ تماس گرفته و از هزینه سئو سایت کسب‌وکار خود باخبر شوید.

هزینه سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها میزان سختی کلمات کلیدی آن سایت است. از دیگر عوامل موثر بر هزینه سئو سایت، می‌توان به جایگاه فعلی سایت در گوگل، نوع طراحی سایت و شرکت سئو مورد نظر اشاره کرد.

بله! سئو نیز مانند دیگر تخصص‌ها، قابل یادگیری می‌باشد و شما می‌توانید این تخصص را یاد بگیرید. ولی باید در نظر داشت که سئو، علاوه بر هزینه‌های آموزش تئوری، نیازمند تجربه زیاد در مرحله اجرا می‌باشد. پس اگر برای کسب این تجربه، فرصت یا هزینه کافی ندارید، بهتر است این فرآیند را به یک متخصص با تجربه سپرده و خیال خود را افزایش ترافیک وب سایت کسب‌وکارتان راحت کنید.

 

این روزها کمتر کسی ترجیح می‌دهد برای خرید محصول یا دریافت خدمات مورد نیاز خود، به صورت حضوری به مراکز ارائه دهنده یا مغازه‌ها مراجعه کند. اکثر افراد به محض نیاز به کالا یا خدمات مورد نظرشان، آن را در گوگل جستجو کرده و از چند سایت اول بازدید می‌کنند. بنابراین نباید اهمیت حضور سایت کسب‌و‌کار در نتایج اول گوگل را نادیده گرفت. با حضور در چند لینک اول بعد از جستجو، افراد بیشتری وب سایت کسب‌و‌کار را مشاهده کرده و فروش افزایش پیدا می‌کند.

هر وب سایت، زمان متفاوتی برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز دارد و این زمان به عوامل متفاوتی مانند حوزه‌ی فعالیت، تعداد رقبا و میزان فعالیت آن کسب‌و‌کار بستگی دارد.

نظرات شما برای ما ارزشمند است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
برای شروع آماده اید؟
نبض مارکتینگ تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود.