گروه صنعتی و بازرگانی تلمبه موتور غرب

آدرس سایت: westpumpiran.com

westpumpiran

حوزه کسب و کار: تجهیزات الکتریکی و آبرسانی

تعداد کل کلیدواژه‌ های این پروژه:

۴ کلیدواژه

کلیدواژه‌ های “رتبه اول” گوگل:

بزودی…

کلیدواژه‌ های “صفحه اول” گوگل:

۳ کلیدواژه

کارهایی که ما انجام دادیم

هدف ما افزایش بهره‌وری سایت شما و کاهش هزینه‌هاست.

طراحی سایت

طراحی وب سایت

تولید محتوا

تولید محتوای یونیک

سئو

سئو سایت تخصصی

سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

پشتیبانی

پشتیبانی و امنیت

برخی از کلیدواژه‌‌های پروژه

برای مشاهده رتبه کلیدواژه ها در گوگل، روی کلیدواژه مدنظر کلیک کنید!

سوالاتی که شاید برای شما هم پیش اومده باشه!

بطورکلی سئو سایت در افزایش فروش و برندینگ خیلی تاثیرگذار خواهد بود و هر مجموعه‌ای با توجه به نوع استراتژی خود می‌تواند از سئو بهره‌مند شود.

بله حتماً، مهم‌ترین وظیفه آن آگاه کردن مشتریان هدف شما از کالا و خدمات شماست و اگر سئو بصورت اصولی انجام شده باشد، به افزایش بازار نیز می‌تواند کمک کند ولی بصورت کلی سئو رابطه مستقیمی با افزایش فروش خواهد داشت.

بطور کلی برای اعتماد کردن به یک مجموعه یا شرکت سئو باید فاکتورهای مشخصی را بررسی کرد، میزان تعهد و ذکر تعهدات مشخص در قرارداد، داشتن رزومه قوی، رفتار حرفه‌ای، درک صحیح و کامل از نیاز مشتری و در نهایت بالا بودن دانش فنی و بازاریابی آنها در همه فاکتورهای ذکر شده تماماً در نبض مارکتینگ دنبال می‌شوند.

قیمت سئو فاکتورهای زیادی دارد ولی اگه بخواهیم خیلی ساده بگیم؛ به میزان فعالیت سایت‌های رقبا در کلیدواژه‌های مشخص و نیز کیفیت مدنظر شما برای بازاریابی در سایت خودتان می‌باشد.

محتواها به چند دسته تقسیم می‌شوند که موثرترین محتواهایی که باید استفاده شوند تا نرخ تبدیل کاربران سایت شما را به مشتریان تبدیل کند، محتوای SBC می‌باشد که در معدود شرکت‌هایی استفاده می‌شوند.

ضمانت کتبی و دقیق ما، روی کلیدواژه‌های شما در مدت مشخص می‌باشد و در صورت عدم تحقق شما از بند خسارت قید شده در قرارداد خدمات سئو می‌توانید استفاده کنید، ما به شفافیت اعتقاد زیادی داریم.

بصورت گروه‌های واتساپی + سه لایه نظارت مستقیم ما و در مقابل نظارت خود کارفرما

ما قبل از یادگیری هر مهارتی، ابتدا سرچ خوب را کاملاً آموزش دیده‌ایم! پس در بدست آوردن اطلاعات آشنایی کامل را داریم تا برای کارفرمایان مفید باشیم و از طرف دیگر نبض مارکتینگ در حوزه‌های بسیار زیادی دارای نمونه کار و تجربه می‌باشد.

مشاوره رایگان نبض مارکتینگ را از دست ندهید!

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

هـدیه ویـژه به مـدت محـدود

مشـاوره اختصاصـی سئـو "رایـگان"