نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

چگونه سئوکار در تهران پیدا کنیم؟

چگونه سئوکار در تهران پیدا کنیم؟

فهـرست مطالـب

پیدا کردن سئوکار حرفه ای در تهران بی شک یکی از مهمترین مسائلی  است که برای هر صاحب کسب و کاری در این شهر که میخواهد سایت خود را سئو کند و در نهایت به افزایش سود و درآمد منجر شود ایجاد میشود، است. همچنین اینکه چگونه میتواند یک سئوکار قابل اعتماد و حرفه ای پیدا کند. ما در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم چگونه میتوان سئوکار پیدا کرد و اصولا راه های پیدا کردن سئوکار چگونه میباشد؟ 

چرا به سئوکار در تهران نیاز داریم؟

چرا به سئوکار در تهران نیاز داریم؟

مسلما اولین سوالی که برای شما پیش آمده است و احتمالا به آن پاسخ نیز داده اید، این است که چرا به سئوکار برای سفارش سئو حرفه ای در تهران نیاز داریم؟ ما این پرسش را با نگاهی تازه پاسخ میدهیم.

فرض میکنیم که شما یک مغازه فروش لباس مردانه در تهران دارید و پس از مدتی تصمیم گرفته اید کسب و کار خود را اینترنتی کنید. برای همین یک سایت برای خود دست و پا کرده اید و میخواهید سایت شما در موتورهای جستجو و مسلما گوگل دارای رتبه شود. برای همین نیاز دارید که سایت خودتان را به یک سئوکار متخصص بسپارید. 

نکاتی برای پیدا کردن سئوکار در تهران

نکاتی برای پیدا کردن سئوکار در تهران

هرچند سئو در تهران کاری سخت و نیازمند دقت زیادی است اما همین پیدا کردن سئوکار مناسب بخش مهمی از مسیری است که شما میخواهید بپیمایید. اگر شما بتوانید انتخاب درستی داشته باشید قطعا خواهید توانست در فرصت مناسب تری به اهدافی که دارید برسید. حال به بررسی چند نکته برای پیدا کردن سئوکار در تهران میپردازیم.

۱- نمونه کار قوی

نمونه کار قوی برای سئوکار در تهران

یکی از مهمترین نکاتی که برای پیدا کردن سئوکار در تهران باید بررسی شود، این است که سئوکار مدنظر شما قبلا چه تجربه ای در این زمینه دارد و چه نمونه کارهایی دارد. مسلما هرچه نمونه کار یک سئوکار قوی تر باشد و کلمات سخت تری را سئو کرده باشد، مشخص میشود که این سئوکار در کار خود بهتر است.

۲- استفاده از سئو کلاه سفید

استفاده از سئو کلاه سفید

باید توجه داشته باشید همه چیز برای انتخاب یک سئوکار در تهران، نمونه کار قوی نمیباشد بلکه نکته ای که باید به آن توجه نمود، این است که سئوکار باید از روش های اصولی و به اصطلاح کلاه سفید برای انجام سئو سایت استفاده کرده باشد. اگر از روش های غیر اصولی و یا کلاه سیاه استفاده کرده باشد. حتی اگر در سخت ترین کلمه ای که میتوانید به آن فکر کنید هم رتبه یک را کسب کرده باشد، این سئوکار، سئوکار مناسبی نیست و به هیچ عنوان نباید انتخاب شود. چرا که گوگل به سرعت متوجه این اتفاق خواهد شد و سایتی که با این روش سئو شده باشد از نتایج جستجو حذف خواهد شد.

سئو کلاه سفید و تکنیک های آن
وبلاگ

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید

هزینه سئوکار در تهران چقدر است؟

حالا که متوجه شدید چگونه باید سئوکار پیدا کرد، احتمالا میخواهید بدانید قیمت سئوکار در تهران و هزینه سئو ، چه میزان میباشد. نکته ای که همان ابتدا باید گفته شود این است که نمیتوان برای سئو سایت، تا قبل از دیدن مواردی مانند کلید واژه ها و تعدادشان، میزان سختی کلید واژه ها، بررسی رقبا و رتبه‌ی حال حاضر سایت شما در موتورهای جستجو قیمت مشخص کرد. بلکه باید پس از بررسی تمام این مواردی که گفته شد به یک نتیجه رسید و قیمت اعلام کرد. اما خوشبختانه میتوان یک تعرفه برای سئو مشخص کرد. این قیمت پایه به سئوکار مربوط میشود و با توجه به سابقه، نمونه کارها و سرعت و شیوه سئوی ای که سئوکار در دستور کار قرار میدهد مشخص میشود. بهتر است شما هم به دنبال سئوکارانی باشید که یک قیمت پایه دارند و میتوانند با پکیج های قیمتی که دارند، راحت تر شما را به مقصودتان برسانند.

درآمد یک سئوکار چقدر است؟
وبلاگ

درآمد یک سئوکار چقدر است؟

درآمد یک سئوکار

نقش مشاور در پیدا کردن سئوکار چیست؟

از قدیم گفته اند که مشورت در انجام هرکاری خوب است و هرچه یک انتخاب سخت تر باشد، مشورت میتواند کمک بیشتری کند. حال انتخاب سئوکار در تهران یکی از مواردی است که میتواند برای شما سخت باشد. دلیل آنهم روشن است. شما به عنوان یک کارفرما دوست دارید هرچه زودتر دیده شوید و زودتر به نتایج خوب گوگل برسید. اما عده ای با سوء استفاده از همین نیاز شما، وعده هایی مانند تضمین لینک یک گوگل، سئو سایت در یک هفته (!) و از اینجور وعده ها، قصد دارند شما را فریب بدهند.

بهترین شرکت های سئو در جهان
وبلاگ

بهترین شرکت های سئو در جهان در سال ۲۰۲۱

بهترین شرکت های سئو در جهان

تضمین لینک یک!

باید توجه داشته باشید هیچوقت نمیتوان تضمین لینک یک گوگل را باور کرد. در نتیجه اگر شما میخواهید بهترین نتیجه را بگیرید و بهترین سئوکار را پیدا کنید، باید از یک مشاور متخصص کمک بگیرید. مشاور کمک میکند نه تنها بهترین سئوکار را پیدا کنید، بلکه مشاوره میتواند دید شما را نسبت به کارتان و هدفی که در سر دارید گسترش دهد.

چه چیزی از سئوکار بخواهیم؟

یکی از نکاتی که باید به آن توجه شود، این است که ما دقیقا از سئوکار چه چیزی میخواهیم؟ بله رتبه گرفتن هدف ما از سئو سایت است. اما علاوه بر اینها، مواردی هستند که ما از خود سئوکار توقع داریم تا آنها  را در اختیار ما قرار دهد. از آن جمله میتوان به ارسال گزارشات پیشرفت کار به صورت هفتگی و ماهانه، تضمین حداقل به صفحه اول رسیدن بیش از نیمی از کلید واژه ها (توجه کنید باز هم میگوییم تضمین لینک یک در سئو به هیچ وجه ممکن نیست لطفا فریب نخورید) و از این دست تعهدات که سئوکار ملزم به انجام آنهاست را بخواهید تا در اختیارتان قرار دهد. حواستان باشد که سئو و انتخاب سئوکار برای سئو فروشگاه اینترنتی ، سئو پزشکی ، آموزشی و … از اهمیت بالایی برخوردار است.

سوالات متداول شما

اگر صاحب کسب و کاری در تهران هستید و میخواهید تا به سود بالایی برسید، سئوکار در تهران میتواند شما را به این هدف بسیار نزدیک کند

به طور کلی برای سئو نمیشود یک قیمت دقیق مشخص کرد چرا که برای هر پروژه میتواند متفاوت باشد و عواملی مانند سختی کلید واژه، رقبا و … بستگی دارد

+ میتونی این مطلب رو با دوستات هم به اشتراک بذاری...

محتوای این بلاگ تایید شده است. تشکر از تیم تحریریه نبض مارکتینگ

سعیـد اسـلام نـژاد - کارشنـاس ارشـد سئـو نبـض مارکتینـگ

+ ممکنه به این مطالب هم علاقه‌مند شی...

+ میتونی دیدگاهت رو با بقیه به اشتراک بذاری...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دربـاره ما

فعالیت این آژانس از سال ۱۳۹۴ شروع شده و تا به امروز نتایج گویای فعالیت درخشان ما و همکاران عزیزمون بوده.

نبض مارکتینگ

دسته‌بندی مقالات

دوست داری سایتت تو صفحه اول نتایج گوگل دیده بشه؟!
دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی