نبض مارکتینگ

Nabze Marketing
Creative Agency

همه چیز در مورد لینک بیلدینگ خوب و بد

همه چیز در مورد لینک بیلدینگ خوب و بد و تاثیرات آن

فهرست مطالب

لینک ها از دیدگاه جستجوگر‌ها مانند خیابان‌هایی هستند که بین صفحات آن کشیده شده‌اند و آن‌ها را به یکدیگر وصل می‌کنند. امروزه در دنیای مجازی، لینک‌سازی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر می‌خواهید وب سایتی داشته باشید تا در آن محتوایی را منتشر کنید و نمی‌دانید که چگونه بازدید سایت خود را در گوگول چند برابر افزایش دهید، می‌توانید با آشنایی با لینک بیلدینگ و نحوه ایجاد آن، به صورت درست و اصولی این‌کار را انجام دهید. اهمیت لینک سازی پر کیفیت روز به روز در حال افزایش است. اگر به دنبال پیشرفت در دنیای مجازی هستید، حتما به دنبال لینک سازی و ایجاد بک لینک بروید. هر چه تعداد لینک بیلدینگ بیشتری به سایت شما روانه شود، سایت شما محبوب‌تر و پر بازدید تر می‌شود.

مفهوم اتصال صفحات به هم و لینک بیلدینگ چیست؟

مفهوم اتصال صفحات به هم و لینک بیلدینگ چیست؟

لینک بیلدینگ در لغت به معنای لینک سازی است. به ساخت لینک در سئو سایت نیز لینک بیلدینگ گفته می‌شود. در واقع این کار سبب ایجاد شبکه ارتباطی بین لینک‌های دیگر می‌باشد. به بیان دیگر، اگر سایتی لینکی از صفحات سایت شما را درون سایت خود ایجاد کند، عمل بک لینک یا همان لینک بیلدینگ را انجام داده است.

oops
وبلاگ

اشتباهات رایج لینک سازی داخلی

اشتباهات لینک سازی داخلی

برای اینکه از اهمیت لینک سازی با خبر باشیم باید بفهمیم که لینک‌ها چگونه ایجاد می‌شوند و جستجوگر‌ها چگونه لینک‌ها را می‌بینند. در مرحله اول گزینه آغاز تگ لینک وجود دارد که با باز کردن تگ لینک، به موتور‌های جستجوگر اطلاع می‌دهد که این لینک درباره موضوعی است که باید آن را دنبال کند. در مرحله دوم متنی که در داخل نشانگر قرار دارد نشان دهنده URL است. مرحله سوم انکر تکست است که شامل متن کوتاهی است. کاربر می‌تواند با کلیک کردن روی آن لینک را باز کند. در مرحله آخر نیز تگ لینک را می‌بندند.

فواید لینک بیلدینگ در کسب و کار اینترنتی

فواید لینک بیلدینگ در کسب و کار اینترنتی

لینک بیلدینگ به شما این امکان را می‌دهد که به سایر سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که در اطراف شما هستند، دست پیدا کنید. این دستیابی سبب تبلیغ لینکی که ایجاد کرده‌اید، می‌شود. به عنوان مثال با استفاده از این روش می‌توانید محتوای خود را در سایت‌های دیگر تبلیغ کنید. هدف نهایی از دستیابی، گرفتن لینک است؛ اما کارهای زیادی می توان با استفاده از آن انجام داد. دسترسی به یک وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا با اینفلوئنسرهای موجود در بازار کار خود ارتباط برقرار کنید و این ارتباط‌ها می‌تواند به معنای پیشرفت کردن و معتبر شدن کسب وکارتان باشد. همین امر به تنهایی بسیار با ارزش است.

یک نکته مهم که در لینک بیلدینگ باید مورد توجه قرار داد این است که شما باید وبلاگی داشته باشید که ارزش لینک کردن را داشته باشد. قبل از ایجاد لینک باید محتوای ارزشمند بر روی سایت خود داشته باشید. گاهی اوقات لینک سازی به منبع خاصی همچون پست وبسایتی، ابزارها و گرافیک‌ها منجر می‌شود. در بعضی از موارد این‌ها روی سایتتان منتشر شده‌اند و بعدا می‌توانید در کمپین‌های لینک بیلدینگ‌تان از آن‌ها استفاده کنید. گاهی اوقات هم چنین مطالبی را به صورت ویژه برای لینک بیلدینگ تهیه می‌کنید. این موضوع نمایان‌گر کسب لینک برای رتبه بندی در جستجوگر است. همه کمپین‌های بک لینک باید با محتوای کاربردی برای لینک دادن شروع شود. به دست آوردن لینک برای صفحاتی که اهمیت بسیار پایینی دارند، به شدت سخت است اما زمانی که صفحات ارزشمندی بر روی وب‌سایتتان دارید می‌توانید لینک‌های با کیفیت بالا تهیه کنید.

سئو خارجی
وبلاگ

با سئو خارجی بیشتر آشنا شوید

سئو خارجی

اهمیت و تاثیر لینک بیلدینگ بر سئو

اهیمت و تاثیر لینک بیلدینک بر یئو

روش‌های متفاوتی برای ایجاد بک لینک وجود دارد. سئوکاران بر این باورند که این فرآیند یکی از قسمت‌های سخت کارشان است. اغلب سئوکاران برای انجام این فرآیند زمان زیادی را سپری می‌کنند. به همین خاطر اگر در ایجاد بک لینک تسلط کافی را پیدا کنید می‌توانید سبب پیشرفت چشمگیری شوید.

در گذشته افزایش سئو و کسب رتبه یک وب سایت فرآیندی آسان بود. تنها کافی بود در محتوا نویسی کلمات کلیدی را تعریف کرده و سپس چندین بار در متن تکرار کنید. در این صورت سایت شما به طرز شگفت آوری در صفحه اول گوگل قرار می‌گرفت. البته که در آن زمان تعداد سایت‌های ایجاد شده کم و محدود بود. اما امروزه با افزایش تعداد وب سایت‌ها، تغییر الگوی جستجوگر‌ها و معرفی الگوریتم جدید، جستجوگر این مدل را منسوخ عنوان کرده و به یکی از مواردی که امروزه اهمیت زیادی می‌دهد لینک بیلدینگ، مرتبط بودن صفحات و ایجاد محتوای تک است. علاوه بر بک لینک، داشتن یک محتوای تاثیر گذار و پر کاربرد نیز در سئو اهمیت بسیار زیادی دارد تا سایت شما محبوب تر و در صفحه اول گوگل نمایانگر شود.

اهمیت لینک بیلدینک بر سئو

اگر در سئو‌سایت محتوا نویسی نقش شاه را داشته باشد، لینک‌ها نیز نقش ملکه را ایفا می‌کنند. زیرا لینک سازی از پر اهمیت‌ترین سیگنال‌هایی است که موتور‌های جستجو در رتبه بندی آن را به کار می‌برند. همان طور که می دانید با لینک سازی پر کیفیت می‌توانید میزان شانس خود را در بالا بردن رتبه بندی افزایش دهید. و به محبوبیت و پیشرفت زیادی در صنعت خود برسید. پس تلاش کنید تا به خوبی بر لینک بیلدینگ تسلط یابید.

اصول لینک سازی خارجی
وبلاگ

اصول و تکنیک های لینک سازی خارجی

اصول لینک سازی خارجی

نتیجه گیری

اگر قصد دارید تا در فضای مجازی بیشتر دیده شوید و به شهرت و محبوبیت بالایی دست پیدا کنید، باید بتوانید در این فضا در دید عموم قرار گرفته و مطرح شوید. یکی از این راه و روش‌ها ایجاد لینک است. زیرا که این عمل برای موتورهای جستجوی گوگل از اهمیت خاصی برخوردار است. با داشتن لینک‌های بیشتر رتبه سایت خود را افزایش داده و در صفحه نتایج جستجو به موقعیت خوبی دست یابید. آنچه که بیان شد اهمیت بالای لینک بیلدینگ در سئو و به تبع کسب و کارتان را به خوبی نشان داد. امروزه آن چیزی که دارای اهمیت است نحوه رویارویی شما با ایجاد لینک است. قبل از اینکه اقدام به لینک سازی کنید باید این را بدانید که کدام لینک بیلدینگ‌ها برایتان مفید و کدام مضر است زیرا این عوامل باعث افزایش یا کاهش رتبه بندی شما توسط الگوریتم‌های جستجوگر می شوند.

سوالات متداول شما

لینک بیلدینگ یک تکنیک بهینه سازی موتور جستجو است که رتبه شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. لینک ها یکی از راه های اصلی هستند که الگوریتم های موتورهای جستجو ارتباط یک صفحه را تعیین می کنند. داشتن تعداد زیادی لینک به یک وب سایت نشان می دهد که محتوا در آنجا ارزشمند است.

لینک بیلدینگ ساده نیست، بنابراین آیا حتی ارزش ورود به یک کسب و کار کوچک را دارد که نیاز به مدیریت عاقلانه تر منابع خود دارد؟ پاسخ کوتاه: بله

+ میتونی این مطلب رو با دوستات هم به اشتراک بذاری...

محتوای این بلاگ تایید شده است. تشکر از تیم تحریریه نبض مارکتینگ

محمد امیری - کارشناس ارشد سئو نبض مارکتینگ

+ ممکنه به این مطالب هم علاقه‌مند شی...

+ میتونی دیدگاهت رو با بقیه به اشتراک بذاری...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دربـاره ما

فعالیت این آژانس از سال ۱۳۹۴ شروع شده و تا به امروز نتایج گویای فعالیت درخشان ما و همکاران عزیزمون بوده.

نبض مارکتینگ

دسته‌بندی مقالات

دوست داری سایتت تو صفحه اول نتایج گوگل دیده بشه؟!
دوست داری سایتت تو نتـایج اول گوگـل دیده بشه؟!

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت           

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت    

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت     

مشاوره رایگان + جزئیات قیمت

اطلاعات تماست رو وارد کن

در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت 

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی

جزئیات پکیج پیشرو

جزئیات پکیج راهبردی

جزئیات پکیج هوشمند

جزئیات پکیج اقتصادی